Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 334 of 1175 FirstFirst ... 234 284 324 332 333 334 335 336 344 384 434 834 ... LastLast
Results 6,661 to 6,680 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #6661 SP
    Member Cata25's Avatar
    Killzone 2.

  2. #6662 SP
    Member PumaS's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Killzone 2.
    Multam , Metal Gear Solid 4 ?

  3. #6663 SP
    Member Cata25's Avatar
    Este un joc excelent, dar nu este shooter.
    Ca să nu mai spun că nu-l mai joacă nimeni online.

  4. #6664 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by route66 View Post
    buna tuturor!
    sunt mai nou in ''bransa'' si nu ma prea pricep...., am incercat sa conectez consola la pc prin acest ps3 media player si nu vrea deloc sa-mi gaseasca consola !
    rog pe cei care se pricep...sa ma ajute! Multumesc! (mentionez ca de la router spre pc am cablu, iar consola pe wireless)
    am instalat ultimul Java, am router wireless pe N, am dat in consola media server enabled...si cam atat!
    nu prea mai stiu ce sa fac..
    incearca sa pui un cablu intre consola si router.

  5. #6665 SP
    Junior Member Dankys's Avatar
    Quote Originally Posted by route66 View Post
    buna tuturor!
    sunt mai nou in ''bransa'' si nu ma prea pricep...., am incercat sa conectez consola la pc prin acest ps3 media player si nu vrea deloc sa-mi gaseasca consola !
    rog pe cei care se pricep...sa ma ajute! Multumesc! (mentionez ca de la router spre pc am cablu, iar consola pe wireless)
    am instalat ultimul Java, am router wireless pe N, am dat in consola media server enabled...si cam atat!
    nu prea mai stiu ce sa fac..


    da-i uninstall si install iar la pms si verifica si din settings la ps3 sa fie enabled la media server.

  6. #6666 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    si am auzit ca e si hack-uit joaca astia cu cheaturi

  7. #6667 SP
    Junior Member route66's Avatar
    am reinstalat de nenumarate ori si pms si java... degeaba.... si in consola media server este enabled. mai ramane cand ajung diseara acasa sa pun fir de la router la consola ( cum a zis AndRewqp ) sa vad ce se intampla! multumesc oricum pentru ajutor!

  8. #6668 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    kz2 mai vechi
    cod mw2 mai nou

  9. #6669 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Asteapta BC2. La KZ2 joaca demo, sunt multe persoane care nu au apreciat jocul din cauza controlului.

  10. #6670 SP
    Member richardm27's Avatar
    Mai poti incerca un third person cum ar fi Uncharted 2, am observat ca sunt multi care il joaca.

  11. #6671 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Salut vin si eu cu o intrebare . Vreau sa cumpar un Shooter (PS3) care sa il pot juca online si care sa fie popular . Ce joaca marea majoritatea ? MULTUMESC astept niste idei . Pana acum am fost fan FIFA si de aceea nu prea stiu ce shooter e popular (VECHI/NOU) ca vreau sa cumpar la urmatoarea comanda a lu ROBERT DINU . Multumesc
    Killzone 2 este superb, primu shooter ce mi-a captat atentia si in multiplayer. erik95 zicea ceva de control dar cred ca cei care se plang sunt doar cei care nu joaca shootere de loc cu controler de ps3, incearca demoul si seteaza-ti pe alternate 2 schema de control.

    Poti astepta si Battlefield 2 care este superb in multiplayer(vezi demo pe psn).

  12. #6672 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Salut vin si eu cu o intrebare . Vreau sa cumpar un Shooter (PS3) care sa il pot juca online, care sa fie bun si fara cheateri/glitcheri
    MAG

  13. #6673 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Cheateri nu prea gasesti pe console ...doar la pc majoritatea din lista mea de prieteni se joaca Killzone2 / Modern Warfare 2 si MAG

  14. #6674 SP
    Junior Member mraadriann's Avatar
    salut pe toata lumea,sunt nou pe-aici.am luat un ps 3 si ma tem ca am luat� plasa� cu el.imi frezeaza imaginea din cand in cand.a mai patit cineva asa ceva?am incercat sa imi caut singur un raspuns pe forum,dar n-am inteles mare lucru,datorita limbajului specific,in care sincer ma pierd.sper sa-mi scuzati,lipsa de cunostiinte chiar si minime privind ps 3.si poate ma ajutati sa inteleg ce are ps3-ul meu.multumesc anticipat

  15. #6675 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by mraadriann View Post
    salut pe toata lumea,sunt nou pe-aici.am luat un ps 3 si ma tem ca am luat� plasa� cu el.imi frezeaza imaginea din cand in cand.a mai patit cineva asa ceva?am incercat sa imi caut singur un raspuns pe forum,dar n-am inteles mare lucru,datorita limbajului specific,in care sincer ma pierd.sper sa-mi scuzati,lipsa de cunostiinte chiar si minime privind ps 3.si poate ma ajutati sa inteleg ce are ps3-ul meu.multumesc anticipat
    Daca se intampla des, cateva pe zi, blocul optic este pe moarte. Asa a inceput si la mine, cu freeze-uri dese, ca in final sa cedeze psihic. Te rezolva modchip-master Donely, cu approx. 400 ron.

  16. #6676 SP
    Junior Member mraadriann's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Daca se intampla des, cateva pe zi, blocul optic este pe moarte. Asa a inceput si la mine, cu freeze-uri dese, ca in final sa cedeze psihic. Te rezolva modchip-master Donely, cu approx. 400 ron.
    mersi frumos,de raspuns.sincer speram sa fie de la praf ceva,dar de la blocul optic,nasol.prefer sa-l vand,cam ce pret ar fi corect sa cer pe el?

  17. #6677 SP
    Junior Member Dankys's Avatar
    pai... ce hard are ? ce mai ai la el ca accesorii ? daca mai ai si jocuri la el ...ce jocuri ? da niste detalii

  18. #6678 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by mraadriann View Post
    mersi frumos,de raspuns.sincer speram sa fie de la praf ceva,dar de la blocul optic,nasol.prefer sa-l vand,cam ce pret ar fi corect sa cer pe el?
    Eu l-am vandut, varianta 40GB + 1 joc, cu frumoasa suma de 400 ron.

  19. #6679 SP
    Junior Member mraadriann's Avatar
    [QUOTE=ffocus;277624]Daca se intampla des, cateva pe zi, blocul optic este pe moarte. Asa a inceput si la mine, cu freeze-uri dese, ca in final sa cedeze psihic. Te rezolva modchip-master Donely, cu approx. 400 ron.[/QUOT


    ps are 40gb,Controller Playstation 3 Dualshock 3 Wireless SIXAXIS aproape nou,am un jod uefa 2008 la fal,apeoape nou,si cam atat.

  20. #6680 SP
    Member paulone's Avatar
    eu vin cu alta problema-am o imprimanta HP8250 si vreau s-o conectez la ps3 sa o vada, am la imprimanta si un usb bluetooth tocmai pentru a fi vazuta de alte dispozitive, am incercat s-o conectez cu ps3-ul dar nu merge.....dau o bere daca are cineva solutiag

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts