Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 76

Thread: Cate ore va jucati pe ps3 ?

  1. #41 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    zilnic ora 22:00

    Eu: Nu ti-e somn? mai stai?
    Ea: Nush'...de ce? vrei sa te joci nu?
    Eu: Nu


    Si acum una tare...legat de vanzarile de console:
    "vand consola xxx aproape noua, m-am jucat maxim 2 ore, sau 5 ore...sau max 10 ore si am bagat-o in cutie"
    Ba esti nebun?

  2. #42 SP
    Member pufy's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post


    Si acum una tare...legat de vanzarile de console:
    "vand consola xxx aproape noua, m-am jucat maxim 2 ore, sau 5 ore...sau max 10 ore si am bagat-o in cutie"
    Ba esti nebun?
    Mi se pare mortal cand citesc unele anunturi de genu'

  3. #43 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Dupa ce mi-am luat consola (nov 2010) m-am jucat cca 2-3 luni cat o ora-doua pe zi. Au urmat luni buni in care doar o stergeam de praf. Am un prieten, o are de 3 ani, a deschis-o doar de proba o singura data. Cica o pastreaza pt fi'su.

  4. #44 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    3 luni x 30 de zile x 1 ora, tot se fac 90-100 de ore
    Prietenul poate a prins consola la pret bun si a luat-o sa fie luata (oricum tine banii blocati)
    Ideea e ca in niciunul din cazurile de mai sus consola nu este de vanzare

  5. #45 SP
    rtl
    Junior Member rtl's Avatar
    Salut eu sunt Razvan si sunt dependent!! hahahaha
    mda... eu fac parte din categoria 5x "mai vii o data la masa?!" "te mai joci mult?!" "da' nu te mai culci si tu?!" "iara te joci?!" "doamne da' nu te mai saturi de jocurile astea?!" ))
    depinde foarte multe ce joc, trebuie sa mentionez ca am si PS3, PS2, Xbox360, Xbox Clasic si Sega Master System?! cred ca nu.... ))
    good.. nu stiu cam sa calculez acesti timpi... spre exemplu NFS The Run, l-am terminat din prima cum l-am bagat in ps3
    so.. daca am un joc pont 4-5 ore zilnic, asta pe timp de iarna, vara foarte slabut, dau consolele pe un ride la munte cu bicla
    mediea zilnica cam 2 ore

  6. #46 SP
    Member claudiutk's Avatar
    eu am gran turismo 5 de alalteri si aproape am terminat a-spec

  7. #47 SP
    Member adicodlea's Avatar
    glumesti cred , cel putin la Endurance Races..acolo e de stat !

  8. #48 SP
    Member claudiutk's Avatar
    aproape gen fara endurance si 3 campionate inca ne-facute

  9. #49 SP
    Member adicodlea's Avatar
    pai bv atunci ! esti cu adevarat "Gamer"

  10. #50 SP
    Junior Member croco89's Avatar
    Cam 1 ora pe zi in zilele cand nu ma streseaza astia la facultate cu examene si teste

  11. #51 SP
    Member alysefu's Avatar
    5-6 ore pe zi.... cand am timp ajung si la 8-9...

  12. #52 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    5-6 ore pe zi ?? dar cati ani ai si cu ce te ocupi ?
    uite ca mai e cineva care are timp de joc

  13. #53 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Imi vine sa mor de draci... din cauza vremii am luat concediu fortat si stau acasa pana cand temperaturile revin in jurul valorilor -1/+1 si nu am ce juca... Am terminat Uncharted 3 fix inainte sa dea frigul!!! Iar sta consola degeaba.

  14. #54 SP
    Member alysefu's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    5-6 ore pe zi ?? dar cati ani ai si cu ce te ocupi ?
    uite ca mai e cineva care are timp de joc
    16 ani student... (invat de dimineata de la 8 pana la 2... iar apoi imi ramane timp ) .
    Edit: cand ziceam invat ma refeream cand sunt la scoala , nu ca invat

  15. #55 SP
    Member Mishy's Avatar
    Cand esti la liceu ai timp mai mult decat necesar pentru jocuri, mai ales daca esti genul caruia nu ii pasa de notele pe care le primeste (cum am fost eu) si nu sta sa invete sau sa faca teme acasa... Acum ca student,mai ales acum in sesiune,nu prea am timp mai deloc sa ma joc.

  16. #56 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by alysefu View Post
    16 ani student...
    esti licean nu student

  17. #57 SP
    Member alysefu's Avatar
    Defapt nici licean... e o scoala ''profesionala'' pt barmani... ma rog nu stau in RO

  18. #58 SP
    Member faxiu's Avatar
    eu nu-s acasa de la 8 si ma intorc pe la 19.30. Pana la 21 imi respect indatoririle si apoi ma pun la PS3. Si ma culc la 2. Deci 5-6 ore nu mi se pare deloc sa tina de scoala/invatat/varsta and whatnot.
    @kukenstein: U3 il termini dupa lvl. 75 legacy 3 cu steluta si ratie peste 1.

  19. #59 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    faxiu tu ce varsta ai? pt ca intre 2 si 8 sunt 6 ore, din care probabil dormi maxim 5 si te odihnesti 4...
    Stii ca e vorba aia "te ajunge oboseala" asa se va intampla in viitor, treaba asta poate sa tina ani de zile, 2-3...5 ani pana cand organismul nu mai face fata acestor solicitari.

    Orele astea de joc te obosesc destul de mult chiar fara sa-ti dai seama, soliciti corpul, ochii, mintea, creierul si in schimb il odihnesti prea putin si nu este in regula.

  20. #60 SP
    Member faxiu's Avatar
    Am spus ca plec la 8 nu ca atunci ma trezesc. Trebuie sa fiu up la 7 sa imbrac copilu' sa-i dau haleala, etc. Si nu, nu ma obosesc. Dupa 10 ore de stres la munca prefer sa dau melee in jocuri decat sa-mi bat nevasta sau vecinii. Si nu, nu obosesc ci il golesc si relaxez pe nea creier. Iar organismul meu nu mai face fatza asa cum facea acu 10-15 ani cand petreceam pana la 4 dimineatza iar a 2-a zi aveam teza sau examen la prima ora. La mine nu e in socuri ci o constanta, nu pot dormi mult. Sa vezi vara cand ma culc la 2-3 si ma trezesc la 5 de caldura cum e .
    Ce am uitat sa mentionez este ca nu zilnic 5 ore. Dar media aia e.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Ce va mai jucati pe wii? By iulikkk in forum Nintendo Wii
    Replies: 50 Last Post: 10-08-2011, 14:08
  2. Ce jocuri multyplayer jucati? By prise in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 02-06-2010, 16:18
  3. Cat timp va jucati pe zi? By consol3 in forum Console Club
    Replies: 44 Last Post: 02-09-2009, 17:12
  4. Pe ce cont jucati home? By apbaciu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 18-12-2008, 20:49
  5. Replies: 3 Last Post: 21-10-2008, 19:52

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts