Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 73 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 ... LastLast
Results 941 to 960 of 1443

Thread: Street Fighter 4 - PS3

  1. #941 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by alecs View Post
    YESHHH!!!..sper ca te referi la PS3 si nu la pc. O_O
    Deeeci, cum a spus si zGb e cam nasol sa te intorci pe ps3 cand stii ca merge mai bine conexiunea pe PC. Mi-am schimbat recent PC si eram curios sa vad cum ruleaza sfiv cu toate detaliile la maxim dar se pare ca CD-Key-ul de pe Steam "este invalid". Cum naiba , nu pot sa imi dau seama de ce nu ar merge atata timp cat ma loghez cu account-ul de Live care il foloseam si inainte "Came Saw SRKed".. fck it!

    Acum ar trebui sa imi scot ps3-ul de la naftalina pt cateva gaems..!?! Cba, poate la iarna

  2. #942 SP
    Member Aquashark's Avatar
    cum adica invalid cdkey? nu-l ai in lista de jocuri din contul de pe Steam? da-i acolo install: http://img254.imageshack.us/img254/2244/instaaaall.jpg

    sigur nu l-ai cumparat de pe impulse sau din alta parte?

  3. #943 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Mi-l arata Steam inainte sa dau launch game dar cand mi-l cere Live imi spune ca este invalid.

  4. #944 SP
    Member andreips3's Avatar
    Scuze pentru azi pooaul. Am avut probleme la wireless. Nu are rost sa intru in amanunte.
    Continuam noi.

    PS. Foloseste D-Pad!

  5. #945 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Ce bataie mi-am luat azi de la Alecs . Dar il astept la un Mk daca pune mana pe joc vreodata

  6. #946 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Ce bataie mi-am luat azi de la Alecs . Dar il astept la un Mk daca pune mana pe joc vreodata
    Lag frate, ajung sa imi jur ca nu mai joc online la modul SERIOS ci doar casual.
    Reversals are a big NO NO din cate se vede in ultimul timp, iar daca vrei sa faci ceva pe reactie nu prea ai sanse de izbanda.
    Ajung la terapie intensiva cu c**atul asta de online.
    Mk nu am jucat de cand am renuntat la scutece ...deci no comment.

    Deh, m-au rasfatat meciurile offline cu Aqua.

    @Minimize - PS3 > insert disc > insert arcade stick > pwn nubs. No cd key required.
    Doar nervi de otel, si ca in cazul meu un keg cu bere la indemana.

  7. #947 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    cammy.jpg

  8. #948 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by alecs View Post
    Lag frate, ajung sa imi jur ca nu mai joc online la modul SERIOS ci doar casual.
    Roflmao, tu incercai sa joci online la modul SERIOS?... nu ai cum frate.
    Daca pui pe cineva care a jucat numai arcade/offline sa incerce sa isi faca jocul pe modul online nu o sa poata lega nici un combo sau lovituri de cateva frames. Sunt 2 jocuri defapt.. sf4 si sf4 online
    "
    ESRB Notice: Game Experience May Change During Online Play " nu se refera doar la toti idiotii, injuraturi, rasism si ce mai intalnesti online.
    Am reusit pana la urma cu cd-key'ul , se pare ca era de la firewall , daar se pare ca profilul online de live iti salveaza doar championship points pentru ca m-am trezit fara nici un game unlock asa ca am iesit repede .

    Cred ca o sa astept ssfiv pana imi scot ps3-ul din cutie...sau deh GT5 (whishfull thinking) . Pana atunci mai trollez pe aici pe forum .

  9. #949 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post

    "
    ESRB Notice: Game Experience May Change During Online Play " nu se refera doar la toti idiotii, injuraturi, rasism si ce mai intalnesti online.
    Aseara ce m-a luat la injuraturi un Italian ca deh am jucat matchup-ul cu Honda cum trebuie..which is hit and GTFO, then wait that fat f*ck to jump in = st.HK.
    Omu' era aprins rau, si cate exemple mai sunt....
    Da incercam sa joc la modul serios, dar socoteala din training nu este egala cu cea din online.

    @Laurentiu:
    Nice job @ "p0rning" up the thread.

    ---------- Post added 16-11-2009 at 12:29 PM ----------



    This clip shows Mago (Guile), who is regarded by many as the best Sagat player on the planet, against Poongko (El Fuerte), who normally plays Ryu.

  10. #950 SP

  11. #951 SP
    Member andreips3's Avatar



  12. #952 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pe voi nu vă enervează noua voce (system)? - nu trebuia să umble acolo...

  13. #953 SP
    Member Aquashark's Avatar
    calitate mult mai buna + comentariu Seth Killian






  14. #954 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Pe voi nu vă enervează noua voce (system)? - nu trebuia să umble acolo...
    Yep, eu am zis-o.
    Ma enerveaza si inclinarea textului KO la sfarsitul rundei.
    Scrisul KO din SF4 e perfect, de ce dracu l-au schimbat?

    Alte chestii care nu-mi plac:
    1. Culoare barei de Ultra e diferita de la un jucator la altu.WTF?
    2. Ultra-ul lui Yuri tine 10 secunde, al lui DeeJay 2 secunde???

  15. #955 SP
    Member Aquashark's Avatar
    ultra I = verde
    ultra II = violet

    noul announcer e ok.. macar nu suna out of place si flamboyantly gay.

  16. #956 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by Aquashark View Post
    ultra I = verde
    ultra II = violet

    noul announcer e ok.. macar nu suna out of place si flamboyantly gay.
    Explica pls asta cu ultra 1 si 2.Cand se poate face unu, si celalalt, etc?
    Stie cineva si ce combinatie de taste se foloseste pt ultra 2 comparativ cu 1?

  17. #957 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Imi spune si mie cineva ce este FADC?

    Nu de alta dar citisem in alta parte ceva in leg cu Tekken 6 vs SF4 si nu am inteles despre ce era vorba...

  18. #958 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by Nonelito View Post
    Imi spune si mie cineva ce este FADC?

    Nu de alta dar citisem in alta parte ceva in leg cu Tekken 6 vs SF4 si nu am inteles despre ce era vorba...
    Focus Attack Dash Cancel -> Un exemplu: Poti anula animatia unui DP dupa care ai optiuni: EX DP, EX hadouken, EX hurricane kick, ultra sau super.
    De asemenea se poate folosi si preventiv, cand nu esti sigur de reusita atacului. Ex: oponentul blocheaza iar tu anuland animatia nu mai esti expus.


  19. #959 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Focus Attack Dash Cancel
    Uite aici cateva explicatii mai detaliate.
    "You do a certain special or normal move and cancel (interrupt) the move by pressing Focus Attack in the middle of it, then you cancel the focus attack by rapidly pressing forward, forward."

    Comparatia T6 vs SF4 nu-si are rostul, la Tekken trebe doar sa inveti niste launchere, 2-3 juggle-uri bune si aia e.
    Si poti f bine sa inveti cateva lovituri ale unor personaje de care sa abuzezi cat vrei pe net.70% cu care am jucat faceau MAXIM 3 miscari, majoritatea low-cheap.

  20. #960 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by Aquashark View Post
    ultra I = verde
    ultra II = violet

    noul announcer e ok.. macar nu suna out of place si flamboyantly gay.

    BRUNO for announcer!!!!111oneoneone

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 73 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 01-07-2011, 14:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts