Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 73 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 57 ... LastLast
Results 921 to 940 of 1443

Thread: Street Fighter 4 - PS3

  1. #921 SP
    zGb
    Junior Member zGb's Avatar
    pe pc nimeni? pe ps3 n-as mai putea sa joc dupa ce am jucat atata timp pe pc...nu e nimeni "potent" in afara de aquashark?

  2. #922 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    S-ar putea sa am o erectie in curand. Would that make you happy?

  3. #923 SP
    Member Imperatore's Avatar
    stay with the buttons , with the buttons

  4. #924 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Iertati-mi bagarea in seama, dar ultimele 2 pagini de pe acest thread seamana cu o discutie de pe un canal de mirc.

  5. #925 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Iertati-mi bagarea in seama, dar ultimele 2 pagini de pe acest thread seamana cu o discutie de pe un canal de mirc.
    Ah, scuze .. ca sa traduc sa priceapa si Taw , ce am scris in postul meu anterior = posibil sa revin la cateva meciuri casual de sfiv... daca imi mai gasesc stickul .

  6. #926 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Ah, scuze .. ca sa traduc sa priceapa si Taw , ce am scris in postul meu anterior = posibil sa revin la cateva meciuri casual de sfiv... daca imi mai gasesc stickul .
    YESHHH!!!..sper ca te referi la PS3 si nu la pc. O_O

  7. #927 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by alecs View Post
    YESHHH!!!..sper ca te referi la PS3 si nu la pc. O_O
    Ooo da,ar fi frumos sa revina si " pensionaru' " printre noi,sa vedem daca il mai tine "erectia"

    ---------- Post added 12-11-2009 at 03:04 PM ----------

    Quote Originally Posted by andreips3 View Post
    Azi am jucat un pic cu dan si l-am batut pe Cristi de vreo 4 ori.
    Super Taunt -> cancel into -> ULTRA!!!
    Hihihi,sa zic ceva de bucataru' ???

    ---------- Post added 12-11-2009 at 03:06 PM ----------

    Quote Originally Posted by alecs View Post
    Si eu am dat cateva azi cu Cristi.
    Am avut un Daigo moment incredibil.
    ONE...TWO...fu.ckin' STRIKKKKE!

  8. #928 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Ah, scuze .. ca sa traduc sa priceapa si Taw , ce am scris in postul meu anterior = posibil sa revin la cateva meciuri casual de sfiv... daca imi mai gasesc stickul .
    Asa, bine ca ai tradus, ca io cu limbaju asta de mirc mai greu.
    Si da o tura si pe topicu de Tekken, ca is multi viteji si pe acolo.
    Incep sa devin gelos pe comunitatea de fighting de pe PS3.

  9. #929 SP
    Member andreips3's Avatar
    Everything translated and in HD!


  10. #930 SP
    Member cristian77's Avatar
    Do you have what it takes?

    omg,cat de "community" sunt de data asta,big GG Capcom

  11. #931 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Nu am gasit in posturile din urma, imi cer scuze daca s-a mai intrebat, dar SSF4 o sa coste cat un joc full?

  12. #932 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Nu o sa fie un pret mai mic.

  13. #933 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Nu o sa fie un pret mai mic.
    Cu virgula sau fara dupa "Nu"?Sau nu stiai ca o simpla virgula poate schimba sensul intregii propozitii?
    Sincer sa fiu pe mine nu ma intereseaza, la cate kestii o sa aiba, poa sa coste cat 2 jocuri full.

  14. #934 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Cu virgula sau fara dupa "Nu"?Sau nu stiai ca o simpla virgula poate schimba sensul intregii propozitii?
    Sincer sa fiu pe mine nu ma intereseaza, la cate kestii o sa aiba, poa sa coste cat 2 jocuri full.
    Se vehicula un pret de 40$.
    Este ok avand in vedere, "la cate kestii o sa aiba" dar PUTEA sa le aiba.

  15. #935 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by alecs View Post
    Se vehicula un pret de 40$.
    Este ok avand in vedere, "la cate kestii o sa aiba" dar PUTEA sa le aiba.
    Dubioasa faza cu pretul mai mic, tinand cont de faptul ca parca ziceau ca putem juca fara SF4 original.
    Chestii mai multe care incap pe un singur disc (de xbox), dar la pret mai mic si FARA a avea nevoie de discul cu SF4.
    Unde s-a mai pomenit asa ceva?

  16. #936 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Dubioasa faza cu pretul mai mic, tinand cont de faptul ca parca ziceau ca putem juca fara SF4 original.
    Chestii mai multe care incap pe un singur disc (de xbox), dar la pret mai mic si FARA a avea nevoie de discul cu SF4.
    Unde s-a mai pomenit asa ceva?
    GOW Collection, 2 jocuri - 1 singur disc - jumatate pretul.
    Asa se intampla de obicei la o versiune "refacuta" daca vrei sa-i spui asa. Imho nefiind un mare jucator sf4 (inca ) nu as plati cat pentru un joc full din nou, doar pentru niste lucruri care trebuiau bagate in primul.
    Practic e acelasi joc doar cu aceste moduri suplimentare care au fost cerute de comunitate din cate am inteles.
    Un pret full poate parea ok pentru tine care esti fan si "Sincer sa fiu pe mine nu ma intereseaza, la cate kestii o sa aiba, poa sa coste cat 2 jocuri full", dar multi se intreaba: "am deja jocul, de ce as mai plati inca o data 60$ pentru un addon mai mare?"

  17. #937 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    GOW Collection, 2 jocuri - 1 singur disc - jumatate pretul.
    Confuzi serios mere cu pere. Tu aici vb despre jocuri de PS2 refacute grafic.Asa au mai fost si altele (SSF2HD, etc).Dar ceva asemanator cu SF4-SSF4 nu prea.

    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Practic e acelasi joc doar cu aceste moduri suplimentare care au fost cerute de comunitate din cate am inteles.
    Un pret full poate parea ok pentru tine care esti fan si "Sincer sa fiu pe mine nu ma intereseaza, la cate kestii o sa aiba, poa sa coste cat 2 jocuri full", dar multi se intreaba: "am deja jocul, de ce as mai plati inca o data 60$ pentru un addon mai mare?"
    Ai inteles dar nu total.Vor fi personaje noi, vor fi special moves noi, vor fi stage-uri noi, bonus rounds, moduri noi, etc.

  18. #938 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar


    Chris Fascinating Hu, Justin Wong, Long Island iloveu Joe, Blazeu, Damdai, Javits, and Seb go bowling. Chris commentates.


    Justin Wong Is FREE!!!111oneoneonelol

  19. #939 SP
    Member andreips3's Avatar
    Am dat peste un trailer interesant. Cu toate ca nu este pentru SSF dupa cum scrie in titlu, e foarte frumos realizaat.


  20. #940 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by andreips3 View Post
    Am dat peste un trailer interesant. Cu toate ca nu este pentru SSF dupa cum scrie in titlu, e foarte frumos realizaat.
    Ia mai lasa tu trailerele si du-te in camera aia cu faianta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 73 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 57 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 01-07-2011, 14:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts