Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 41 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 802

Thread: PSN Games!

  1. #201 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    6 player online coop + Platinum Trophy = must buy

  2. #202 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Hm , pe mine nu ma atrage deloc ...

  3. #203 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Am vazut ca Invincible Tiger: The Legend of Han Tao este foarte misto, o sa-l iau.

    Worms, Super Stardus, Pain luate rececent pentru cineva vrea sa facem un share.

  4. #204 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Super addictive stardustu

  5. #205 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Planuiesc sa imi iau Socom Confrontation si Bomberman

  6. #206 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    nu pot sa trec de a 4'a planeta la stardust...mi-am pierdut azi ziua cu el..e addictive intr'adevar
    si wormsul te tine in fata tv-ului...chiar daca uneori te oftici ca e prea trasa de coada precizia inamicilor

  7. #207 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    nu pot sa trec de a 4'a planeta la stardust...mi-am pierdut azi ziua cu el..e addictive intr'adevar
    si wormsul te tine in fata tv-ului...chiar daca uneori te oftici ca e prea trasa de coada precizia inamicilor
    Poate jucam maine seara. Vb si cu DeadlyGod.

  8. #208 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Din pacate co op la "stardast" merge doar cu un al 2-lea controller local fara online dar jucam un worms sau bomberman

  9. #209 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    worms sau bomberman merge super
    maine dupa 21?

  10. #210 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    of course poate dam si un battlefield , ne plimbam cu tanculetele.

  11. #211 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Nu are nimeni Mortal Kombat 2 Online pentru un user prietenos?! . Dau si eu la schimb ce am prin cosulet.

  12. #212 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Nu are nimeni Mortal Kombat 2 Online pentru un user prietenos?! . Dau si eu la schimb ce am prin cosulet.
    Ati fost rugati, de catre moderatori, sa nu mai faceti astfel de cereri. Folositi PM, YM, posta, porumbei, etc... Chiar nu intelegeti ca este ilegal? FFS

  13. #213 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Ati fost rugati, de catre moderatori, sa nu mai faceti astfel de cereri. Folositi PM, YM, posta, porumbei, etc... Chiar nu intelegeti ca este ilegal? FFS
    Sorry ffocus. Eu unul nu am stiut ca e ilegal si am citit acest topic, am vazut ca s-a discuat mult despre share si au facut multi intre ei. Parca chiar zicea cineva mai devreme ca la E3 sau nu stiu unde cand au fost intrebeati cei de la Sony ce parere au ca lumea face share, ei s-au abtinut. Deci inca o data, scuze daca am facut ceva asa de ilegal, eu unul nu am stiut ca nu e voie.

  14. #214 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    1. ilegal nu e ...e imoral..conform dezbaterilor vechi la care sincer nu vreau sa mai ajungem
    2. omu poate sa intreabe de un joc...schimbul..il face pe pm..macar sa stie cui sa trimita porumbelul voiajor
    ca sa impacam toate partile "jocului" cred ca cel mai ok e o formulare de genu:
    "cine are jocul xxxxxxxxx?" pe urma doritorul apeleaza pe pm
    Amin

  15. #215 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ilegal in nici un caz...by the way , trebuie neaparat sa iau addon-urile de la stardust ca este epic jocu

  16. #216 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    eu inca nu am reusit sa trec de a 4'a planeta...mai fac cand un stardust...cand un worms ...cand ma oftic al unul trec la altul..ma mai elibererz la pain...

  17. #217 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Eu l-am terminat...dar incerc sa fac x10 si sa iau 5 shield-uri ....adica trebuie sa ajung la planeta 3 ...fara sa ma atinga ...am ajuns la x9 si m-am oprit din boost intr-un asteroid mic =) am crezut ca o iau razna.

  18. #218 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  19. #219 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Are cineva Smash Cars ?
    cum e... merita ?!

  20. #220 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Woa ce mult imi plac jocurile de genul asta, mi se par foarte relaxante si tot timpu ma amuz cu prietena la ele. Deci must buy for me. Ty Renegade, l-am trecut cu vederea initial.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 41 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Movies vs Games sau Movies & Games By ony81 in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 16-03-2014, 14:17
  2. XBLA/PSN/VC Games By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 50 Last Post: 24-03-2011, 09:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts