Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 35 of 35

Thread: Eye of Judgment

  1. #21 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    huber: yugi este pe ps2 dar nu cu eye

    istrategie: nu poti face comparatie pt ca fiecare joc are stilul lui si strategiile lui. EOJ este un joc care se joaca cu deckuri de 30 cards pe un camp de 3x3. sunt 3 seturi cu un total de 310 carti (311 dioskuri este promo only) momentan cu deckul promo primit de la Sony particip la un turneu in care se joaca numai cu acest deck.

    pt online nu se poate juca decat daca ai inregistrat deckul cu care vrei sa joci. cel mai bine este sa vezi ceva gameplay sa iti faci o idee.

    fata de ce am jucat, yugioh pe ps2, eoj este peste deoarece pot juca cu real cards

  2. #22 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Nu prea am inteles care este obiectivul jocului. Gameplay am vazut destul de mult.

  3. #23 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    V-ati gasit aman2 .. inainte sa-mi dati PM ...

    Nu exista nici o comparatie ... pentru ca EOJ este ceva digital, nu doar carti, si atat. Este alta experienta. Plus ca jocul este facut de cei care au facut D&D si Magic The Gathering . adicaWizards of the Coast

  4. #24 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    obiectivul este sa detii 5 campuri din 9

  5. #25 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    OK. Cred ca il iau. Cam care sunt preturile la carti?

  6. #26 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    depinde ce anume doresti. boostere din setul 1 pot aduce la 200 roni/box (36 de boostere a 8cards/booster)

    theme decks momentan nu mai pot aduce la pret bun (am adus cele 5 deckuri tematice la 200)

    se mai pot aduce seturi complete de common, uncommon, rare si ultra-rare separat. depinde pe ce te axezi.

  7. #27 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Mersi. Ma mai uit la niste gameplay-uri cat strang banii de joc. Ma asteptam la preturi gen WoW TCG pentru carti, dar vad ca au un pret mai mult decat rezonabil.

  8. #28 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Sunt tentat de jocul acesta poate mil voi lua dupa ce imi voi mari putin colectia de jocuri si de Magic

  9. #29 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Dupa cum vad, pe aici jocul este cam mort chiar nu mai joaca nimeni ?

  10. #30 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    afara se joaca la greu ca la noi nu se joaca asta e alta poveste...

  11. #31 SP
    Member dorin_star's Avatar
    cine este interesat de cartzi de joc am seturile 1 ,2 si 3 vb pe mess mai multe pt ca e vorba de piraterie si aici am inteles ca nu este prea agreata

  12. #32 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Le ai tras la xerox sau ce ai facut?

  13. #33 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    nu e vb de piraterie ci de printat. din pacate te rog sa joci cu alea. sa poti lua report si sa te gandesti ce frumos era pe psn...a fost..acuma nu mai e

  14. #34 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    cine este interesat de cartzi de joc am seturile 1 ,2 si 3 vb pe mess mai multe pt ca e vorba de piraterie si aici am inteles ca nu este prea agreata

    Waw!!! foarte smart.

  15. #35 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Eye of Judgement online play terminated | Eurogamer.net

    "We at Sony Computer Entertainment Europe sincerely thank you for your continued support of The Eye of Judgement," said a moderator on the official European PlayStation forums.

    "The online battle service for this product will terminate on 30 September 2010. Offline play will remain available even after the conclusion of online service."

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts