Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 37 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast
Results 181 to 200 of 737

Thread: God of War: Ascension

  1. #181 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Thanks!
    Dar beta-ul poate fi jucat si de pe un cont de UK ? (adica sa il downloadez de pe US si sa-l joc de pe UK)

  2. #182 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Thanks!
    Dar beta-ul poate fi jucat si de pe un cont de UK ? (adica sa il downloadez de pe US si sa-l joc de pe UK)
    Da, eu l-am jucat de pe cont de Romania.

    Pun anuntul si pe pagina asta, sa vada toata lumea:

    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    BETA KEY GIVEAWAY:

    Urgent Fury Gaming - Urgent Fury wants to invite you to become a Champion!!

    Va faceti cont la ei pe site apoi apasati pe "Click here to claim your code" in josul paginii. O sa primiti codul prin PM in Inboxul de pe site. Mai au in jur de 650 de coduri asa ca grabiti-va. Valabil doar pentru conturile PSN de US.
    In momentul de fata:

    Status: Active
    Start Date: 12-12-2012
    End Date: 12-31-2013
    Beta Keys to Give Away: 2,000
    Beta Keys Remaining: 649

  3. #183 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    PLEASE cineva sa-mi dea un pm cu un cod ca nu ma lasa sa ma inregistrez pe site- Gata,am rezolvat!(trebuia cont de facebook) MS mult!

  4. #184 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Uite ca eu sunt UK member si tocmai am primit un mail de la Sony cu GOW Ascension Beta.Yeiiii me so happy , poate ne intalnim la o partida Renegade

  5. #185 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Uite ca eu sunt UK member si tocmai am primit un mail de la Sony cu GOW Ascension Beta.Yeiiii me so happy , poate ne intalnim la o partida Renegade
    Au vazut platina aia la Vanquish si au zis sa te recompenseze. Ai participat cumva la Rise of the Warrior pe siteul God of War?

  6. #186 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Au vazut platina aia la Vanquish si au zis sa te recompenseze. Ai participat cumva la Rise of the Warrior pe siteul God of War?

    Lol...Da cred ca au vazut platina Nu man am dat odata pe nuj ce link pe psn site in care sustineam beta

  7. #187 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Thanks Renegade , fast and easy method !

  8. #188 SP
    Senior Member tray's Avatar
    thnx Renage
    Adaugati-ma si pe mine va rog sa jucam : traywins

  9. #189 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Si eu tot pe mail am primit acceptul la BETA. m-am inscris mai acum vreo 2-3 saptmani la ei si azi am participat si la Rise of The Warrior, insa dupa 2 intrebari m-au pierdut
    Redemption expiry date (YYYY-MM-DD): 2013-11-20

  10. #190 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Da bine ba naparstocilor voi nu stiti da un telefon cand vedeti ca-s inactiv pe forum? Noroc ca mi-au dat cod, altfel va cautam acasa.

  11. #191 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Da bine ba naparstocilor voi nu stiti da un telefon cand vedeti ca-s inactiv pe forum? Noroc ca mi-au dat cod, altfel va cautam acasa.

    Eu te-am cautat pe mess dar nu erai. Numarul tau de telefon nu-l am ca te sunam.

  12. #192 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    ReNeGaDe124 adunam o echipa diseara de romanasi sa jucam??

  13. #193 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    ReNeGaDe124 adunam o echipa diseara de romanasi sa jucam??

    Man, eu am stabilit deja cu niste prieteni ca voi juca impreuna cu ei diseara. In cazul in care se elibereaza un loc iti trimit o invitatie.

  14. #194 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Man, eu am stabilit deja cu niste prieteni ca voi juca impreuna cu ei diseara. In cazul in care se elibereaza un loc iti trimit o invitatie.
    Oki let me know

  15. #195 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    da ce jucati ma ?beta nu apare in ianuarie ?

  16. #196 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    da ce jucati ma ?beta nu apare in ianuarie ?

    Cel din ianuarie este Open Public Beta, pentru cei cu Plus. Asta de acum este Closed Public Beta, pentru cei care au participat la Rise of the Warrior pe godofwar.com sau au facut rost de cod de la diverse siteuri (vezi mai sus).


    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    ReNeGaDe124 adunam o echipa diseara de romanasi sa jucam??

    Se pare ca am luat teapa. Nu poti crea un party in acest beta, doar sa joci de unul singur. Deci nu avem cum sa jucam impreuna decat daca picam din intamplare in acelasi meci. Poate il vor updata pe viitor pentru a remedia acest neajuns.

  17. #197 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Am jucat si eu 2 meciuri si mi se pare foarte fun. Gameplay-ul e cel pe care il stim si se potriveste destul de bine in MP (de grafica nu cred ca mai e nevoie sa spun ceva). Personajul e foarte customizabil (armura, arme, puteri etc..), eu am inceput de partea lui Zeus. Singurul lucru care nu imi place e ca obiectivele nu sunt prea clare, nu prea inteleg pe ce trebuie sa apas ca sa fac anumite lucruri (de ex. sa atac monstrul ala cu sulita).

  18. #198 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Am jucat si eu 2 meciuri si mi se pare foarte fun. Gameplay-ul e cel pe care il stim si se potriveste destul de bine in MP (de grafica nu cred ca mai e nevoie sa spun ceva). Personajul e foarte customizabil (armura, arme, puteri etc..), eu am inceput de partea lui Zeus. Singurul lucru care nu imi place e ca obiectivele nu sunt prea clare, nu prea inteleg pe ce trebuie sa apas ca sa fac anumite lucruri (de ex. sa atac monstrul ala cu sulita).
    Ce bataie ti-ai luat de la kyngofhate . Stiu ca trebuie sa tii apasat R1 si sa apesi dar cum sa schimbi arma ca sa il lovesti cu sulita si nu cu sabia normala habar nu am

  19. #199 SP
    Member Mishy's Avatar
    Cat ocupa beta-ul,presupun ca trebuie downloadat?

  20. #200 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    La inceput 1.4 GB si apoi isi face un update de aprox. 400MB.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 37 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 13-03-2013, 10:56
  2. Replies: 0 Last Post: 07-03-2013, 10:28
  3. Replies: 0 Last Post: 11-11-2012, 15:43
  4. Replies: 0 Last Post: 24-10-2012, 12:28
  5. Replies: 0 Last Post: 19-04-2012, 12:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts