Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 37 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 737

Thread: God of War: Ascension

  1. #201 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Cel din ianuarie este Open Public Beta, pentru cei cu Plus. Asta de acum este Closed Public Beta, pentru cei care au participat la Rise of the Warrior pe godofwar.com sau au facut rost de cod de la diverse siteuri (vezi mai sus).
    si se mai pot obtine coduri cu rise of the warrior ?

  2. #202 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    si se mai pot obtine coduri cu rise of the warrior ?

    Nu, dar verifica Inboxul, iti trimit acum un PM.

  3. #203 SP
    Junior Member grmleonard's Avatar
    nu mai exista nici o posibilitate sa fac rost de un cod de gof ascension?

  4. #204 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Anybody up sa jucam cateva meciuri?Sa fie romanian style

    Add: boghy0205

  5. #205 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Anybody up sa jucam cateva meciuri?Sa fie romanian style

    Add: boghy0205

    Read this:


    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Se pare ca am luat teapa. Nu poti crea un party in acest beta, doar sa joci de unul singur. Deci nu avem cum sa jucam impreuna decat daca picam din intamplare in acelasi meci. Poate il vor updata pe viitor pentru a remedia acest neajuns.

  6. #206 SP
    Member laurentiu885's Avatar
    slab multiplayer . am jucat cateva meciuri de favor of the gods (4 player) dar nu ma impresionat nici un pic .eu astept gow pentru campania single .

  7. #207 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    E oki Mp , poate cand mai cresti in lvl devine mai interesantOricum e nebunie acolo pe ecran fiecare pentru elEram cat pe ce sa castig , dar cu care jucam erau lvl mai mare ca mine , dammit

  8. #208 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by laurentiu885 View Post
    slab multiplayer . am jucat cateva meciuri de favor of the gods (4 player) dar nu ma impresionat nici un pic .eu astept gow pentru campania single .
    Interesant. Please tell me more, eu n-am jucat inca.

  9. #209 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Pana cand tine Beta-ul ?
    Si daca vrea cineva un cod pentru Beta(pentru UK) sa-mi dea PM.

  10. #210 SP
    Member laurentiu885's Avatar
    ma asteptam la ceva mai complex decat niste lupte in arena .aveam deja un joc cu un multi asmanator lansat cu putin timp inainte . se numeste PlayStation All-Stars Battle Royale .credema e mult mai distractiv .(si il are si pe Kratos)

  11. #211 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Nu imi place deloc, si nici nu am sa-mi schimb parerea vre-o data. Nu stiu de ce si-au pierdut timpul cu mp-ul asta, dar na in fine poate or fi in pana de idei cu sp-ul si nu mai sunt in stare sa aduca ceva nou si au zis hai sa incercam si noi un mp, sa se spele pe cap cu el.

  12. #212 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar

  13. #213 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Slab, n-am reușit să rezist mai mult de 15 minute p�nă să apăs quit. Nu reușesc să �nțeleg �ncăpăț�narea unor producători de a adăuga multiplayer unor titluri �n loc să se concentreze pe �mbunătățirea experienței singleplayer.

  14. #214 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pentru ca nu mai aveau ce sa imbunatateasca?

  15. #215 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Slab, n-am reușit să rezist mai mult de 15 minute p�nă să apăs quit. Nu reușesc să �nțeleg �ncăpăț�narea unor producători de a adăuga multiplayer unor titluri �n loc să se concentreze pe �mbunătățirea experienței singleplayer.
    E oki si atat si sper ca nu au neglijat sp...Parerea mea acest joc nu avea nevoie de MP , dar oh well...

  16. #216 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pentru mine e revolutionar: primul multiplayer hack n slash care are definita o traiectorie clara si stie unde vrea sa ajunga. Combatul este EXTREM de satisfacator, sistemul de level-up addicting, nu stiu daca e tocmai balansat, insa ce stiu e ca Santa Monica se chinuie al dracului sa faca o experienta cat mai putin frustranta.
    Probabil ca aveti deja o parere definita, insa vroiam sa va sfatuiesc sa nu va lasati inselati de prima impresie si de primele minute de joc. DA, la inceput e extrem de frustrant si enervant pentru ca esti absolut CHEL, nu ai deblocat nimic si vine unu de level 10 si isi bate joc de tine instant. Datorita caracterului de hack n slash, neputinta unui low-level e mult mai accentuata decat in alte experiente de multiplayer: shooters, racing etc. Este ca si cum incerci sa initiezi o purista intr-ale sexului anal: o iei incet cu mult lubrifiant si intr-un final se deschide "experienta".
    Caracterul incepe sa prinda contur undeva pe la level 10, eu sunt level 16 si am inceput sa castig meciuri de free for all intr-una. Eu le dau nota 10 pentru inovatie si pentru ceea ce fac, sunt absolut entuziasmat sa vad ce vor face pana la lansarea jocului: moduri de joc, harti noi, caractere etc.
    Si inainte sa ma criticati, da, sunt primul NERFOS care face pipi pe experiente multiplayer care nu aduc decat defaimare unui joc: vezi Dead Space, Assassin's Creed, Bioshock etc - niste mizerii ordinare. Dar NU suntem in fata unui asemenea caz aici.

  17. #217 SP
    Ω Pira's Avatar
    Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nu mai sunt coduri!!! Bine ca am intrat si eu acum pe forum dupa atata timp... nais.

  18. #218 SP
    Junior Member justmegeo's Avatar

    Re: God of War: Ascension

    prea plictisitor după părerea mea. am dat quit după 10 min

  19. #219 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Daca vroiau sa ma faca sa-l joc mai mult si sa-i dau mai multe sanse trebuiau sa ma lase sa joc cu prietenii si atunci poate poate se mai prindea ceva de mine, dar asa nici nu ma gandesc. O decizie mai idioata ca lipsa unui sistem de party pt beta asta nici nu mi-am putut imagina

  20. #220 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Daca vroiau sa ma faca sa-l joc mai mult si sa-i dau mai multe sanse trebuiau sa ma lase sa joc cu prietenii si atunci poate poate se mai prindea ceva de mine, dar asa nici nu ma gandesc. O decizie mai idioata ca lipsa unui sistem de party pt beta asta nici nu mi-am putut imagina
    Asta e o discutie mult mai ampla , e o problema generala a jocurilor multiplayer . Tu esti nemultumit ca nu poti juca cu prietenii,iar echipa adversa va fi nemultumita ca va lua bataie grupa mare . O rezolvare ar fi doar meciuri premade-premade si random-random , dar se vor revolta oamenii ca astepta prea mult si se repeta echipele . Cum o dai n-o nimeresti . Oricum sunt sigur ca in varianta finala va fi optiunea de premade .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 37 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 13-03-2013, 10:56
  2. Replies: 0 Last Post: 07-03-2013, 10:28
  3. Replies: 0 Last Post: 11-11-2012, 15:43
  4. Replies: 0 Last Post: 24-10-2012, 12:28
  5. Replies: 0 Last Post: 19-04-2012, 12:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts