Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 43

Thread: Fight Night Round 4

  1. #21 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Demo pe PSN HK

    ---------- Post added at 08:32 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

    Am jcuat cateva meciuri in demo. Imi place, desi nu prea ma impac cu controlul. Mi se pare ciudat sa folosesc analogul dreapta, preferam unul dintre butoane. Grafica este intradevar fenomenala, cred ca este unul dintre cele mai frumoase jocuri din punct de vedere grafic

  2. #22 SP
    Member oBL1O's Avatar
    omg ! chiar e pe psn uk? eu nu-l vad..

  3. #23 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Ai inteles gresit oBL1O! A spus HK ( Hong Kong) nu UK,cred ca o sa imi fac si eu cont pe HK..

  4. #24 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Eu vad ca il mentioneaza si aici, desi mai devreme nu era cand ma uitasem PlayStation Store Update ? 4th June - PlayStation.Blog.Europe

  5. #25 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Acum l-au bagat si pe PSN UK. Acum il descarc.

  6. #26 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Kotaku - EA: Fight Night And MMA Will Alternate Years - MMA

    am jucat si eu demoul si arata foarte bine iar gameplayul este exceptional.

  7. #27 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Popular Fight Night Round 4 Questions Now Answered

    Fight Night Round 4 producers Brian Hayes and Mike Mahar took time out of their busy schedule to answer forum questions regarding EA’s much anticipated title Fight Night Round 4. The public release of the demo has created a lot of questions, and we’ve got the answers straight from the producers.

    I’m sure this first question was asked many times as it has been a hot topic of discussion for some time now:

  8. #28 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Nu prea imi place jocul(poate si pt. ca nu ma pasioneaza boxul),dar este un joc(dupa demo) foarte reusit.Grafica,sistemul "stick" pt. a lovi.

  9. #29 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Am jcuat cateva meciuri in demo. Imi place, desi nu prea ma impac cu controlul. Mi se pare ciudat sa folosesc analogul dreapta, preferam unul dintre butoane.
    OMG. Eu FNR3 l-am terminat cu analoagele (schema 3)... consider ca cea mai mare inovatie a lui este faptul ca fighterul se misca EXACT dupa cum se misca analoagele. Un modificator sau doua si cu aceleasi analoage te poti feri sau lovi... cum sa zic, simti ca ceea ce e pe ecran este o extensie a ceea ce se intampla pe gamepad. Cu butoanele, ti-ar trebui cateva sute de butonase sa poti face acelasi lucru... si nu ar avea acelasi feeling.

    P.S. Are si un downside. Dupa o zi de lupte cu frate-miu, mai aveam un pic si-mi puneam degetele in ghips... but it was worth it

  10. #30 SP
    Banned ShowTime's Avatar
    pana la urma o sa il cumpere cineva?

  11. #31 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Eu il voi lua sigur, probabil la cateva saptamani de la lansare pentru ca acum nu prea mai am bani.

  12. #32 SP
    Banned ShowTime's Avatar
    lansarea e pe 25 iunie sau pe 3 iulie?

  13. #33 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  14. #34 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

  15. #35 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Cine vrea un joc bunicel se va bucura, dar cine a urcat vreodata intr-un ring de box cu antrenor isi va da seama ca miscarile si fizica miscarilor nu are nici o treaba cu realitatea.
    Directa cu bratul din spate se trimite cu barbia in piept si cu umarul impins in fata, nicidecum cu bratul tras in spate, zici ca e bataie de curtea scolii.Etc,etc.

  16. #36 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    Taw jocul nu este un "Gran Turismo" al boxului si nici nu se vrea, insa imho este un excelent fighting game datorita complexitatii controlului si a strategiei pe care te obliga sa o adopti, daca vrei sa castigi chiar trebuie sa gandesti .. nu este un "button masher game"

  17. #37 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Must buy for me ! Si nu, nu mi-as dori niciodata sa intru in ring cu vreunul din "animalele" alea... Ce Dzeu guys... sunt jocuri. Acum daca joc Call of Duty ar trebui sa fiu nervos pe Taw ca nu face corect cum am invatat eu in Special Forces...

    P.S. FNR3 a fost cel mai bun box fighting game ever. FNR4 nu trebuie sa fie decat cu 1% mai bun... iar din demo mi s-a parut cu 30% better. Deci cel mai bun a devenit oricum mai bun. Asteptam concurenta

  18. #38 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Sper sa nu va suparati de reclama, dar pt cine nu se grabeste fac precomenzi. Preturi promotionale pt cunoscuti

    http://www.consolegames.ro/forum/f41...ght-round-4-a/

  19. #39 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    MonkY eu sper doar sa ma obisnuiesc cu noua schema de control. cand am jucat demo-ul nu mi-a iesit nimik pentru ca incercam sa fac Haymakerele ca la FNR3

  20. #40 SP
    Senior Member Nash's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts