Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 65 of 84 FirstFirst ... 15 55 63 64 65 66 67 75 ... LastLast
Results 1,281 to 1,300 of 1667

Thread: Dead Men Clan [DM-C] - Killzone 2

  1. #1281 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    NU cred ca mai acem nevoie de oameni!

  2. #1282 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by nufu View Post
    cum fac sa intru si eu in clan?
    Ce a vrut consol3 sa zica este ca defapt nu mai primim membrii noi decat foarte activi on-line in Killzone,altfel nu are rost,asa de ocazie poti sa intrii sa joci cu noi oricand,ne cauti pe Warzone...

  3. #1283 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Pot sa joc in weekend, unde este nevoie...

  4. #1284 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    vreau si eu sa joc intr-un turneu prezentat in pagina anterioara. cand au loc, in weekend si pe la ce ora?

  5. #1285 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    A intervenit ceva si voi fi plecat din bucuresti in weekend,de vineri seara pana sambata seara,deci nu cred ca o sa mai pot juca la tournamentele acelea.scuze,dar cred ca o sa se gaseasca cineva sa joace in locul meu.

  6. #1286 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    joc eu, joc eu... normal daca ma alegeti pe mine

  7. #1287 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    @consol3: asa mi s-a spus si mie cand am vrut sa intru in DM-C la inceput, nu fi asa dur cu el.
    Nufu incearca sa vorbesti cu DJ_Andrei (liderul RTAC), DM-C nu este singurul clan de pe forum

  8. #1288 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Clanul nostru are 20 de oameni dintre care 10 sunt activi, maybe more, unii n-au mai jucat de foarte mult timp

    p.s o curatenie cred ca ar fi buna

  9. #1289 SP
    Junior Member agent4ever's Avatar
    mai e loc la meciu de la (11 Oct 2009 22:00) ? Intru si eu
    si daca e nevoie pot sa joc si la (10 Oct 2009 20:00).

  10. #1290 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Dragi colegi de breasla,impartitiva cumva la meciuri care cum poate juca,vedeti voi ce naiba e asa de greu? Poate sa joace oricine din clan,nu conteaza,eu am zis ca imi rezerv un loc la turneul de pe Phiruss,in rest nu ma bag decat daca mai este nevoie de oameni la meciuri.Sincer nici nu stiu la ce ora sunt toate meciurile ca le-am ales asa la repezeala,important e ca in serile cu pricina sa fiti online cat mai multi,ca sa putem participa la toate.

  11. #1291 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Mai e loc la meciul cu phyrus?Daca da, I'm in!

  12. #1292 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    pana acum numai eu cred ca m-am inscris la el deci join in,da vezi ca e tarziu pe la 2 noaptea!
    l.e. Ciprianos,un Phiruss ceva?

  13. #1293 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    pana acum numai eu cred ca m-am inscris la el deci join in,da vezi ca e tarziu pe la 2 noaptea!
    l.e. Ciprianos,un Phiruss ceva?
    huh... pe la 2 noaptea....sorry prea tarziu , totusi poate voi fii acolo, am sa intreb daca ma lasa

  14. #1294 SP
    Member caine_rau's Avatar
    eu am o nunta sambata si vin tarziu. deci s-ar putea sa ma bag si eu la meciurile tarzii

  15. #1295 SP
    Member Imouthes's Avatar
    De cand a descoperit fiica-mea universul Ratchet and Clank am cam ramas fara consola. La ora 2 sigur doarme, deci I'm in la Phyrus ...

  16. #1296 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Sory guys dar turneul de pe Phyruss e de 3vs3 doar.Deci cei care stiu sigur ca pot sa joace sa deie thanks la postul asta.Tin cont totusi ca primul care s-a anuntat a fost k1du,deci Cristi daca poti sa joci ai si tu un loc asigurat,si ar mai ramane un loc liber!

  17. #1297 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Sory guys dar turneul de pe Phyruss e de 3vs3 doar.Deci cei care stiu sigur ca pot sa joace sa deie thanks la postul asta.Tin cont totusi ca primul care s-a anuntat a fost k1du,deci Cristi daca poti sa joci ai si tu un loc asigurat,si ar mai ramane un loc liber!
    poate ajung la timp sa stau de rezerva dar nu promit. oricum bafta-sa rupeti tot

  18. #1298 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    de weekendul viitor nu ar trebui sa mai am probleme cu internetul. am spus ca nu o sa mai joc in merciuri oficiale pana nu rezolv problema deci nu vreau sa intru si sa va treziti ca jucati in minoritate. weekendul asta e plin de evenimente lol (koba cel nebun) asa ca o sa fiu online "de rezerva" jucand DiRT2, daca e nevoie ma dau jos din masina si imi incarc arma.

    acum suntem din nou 13 membri. cei care vor sa joace in meciuri oficiale.

    guys, no hard feelings sper, you're always welcome to play with us

  19. #1299 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Am inscris clanul la un turneu de 1vs1 Killzone.com ,bodycount(o sa ziceti ca de ce am bagat bodycount, mie care nu-mi place, dar vreau sa joc 1v1 cu alti jucatori sa vad de ce sunt in stare, daca mai trebuie sa ma perfectionez sau nu)daca se mai inscriu clanuri se joaca de Sambata de la ora 16:00, daca nu si raman 4 clanuri incepe Duminica de la ora 16:00, I'm in baby! Thx inca o data Enthroll!!

    Eu as fi vrut un turneu pentru astazi dar nu am gasit

  20. #1300 SP
    Member caine_rau's Avatar
    am o intrebare sa va pun si daca vreti sa rasp cu thanks.ati dat cda de cod6? pt ca eu am dat si ar fi misto sa pastram si acolo aceeasi formatie pt ca ne intelegem bine si o sa facem "valor" repede+o gramada de fun.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 65 of 84 FirstFirst ... 15 55 63 64 65 66 67 75 ... LastLast

Similar Threads

  1. Dead Men Clan [DM-C] in Killzone 3 By Enthroll in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 219 Last Post: 18-05-2011, 16:35
  2. Killzone 3 king*s clan By petreking in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 13-04-2011, 18:42
  3. Killzone 2 clan By Alex90 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 04-07-2009, 07:33
  4. Voteaza Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 137 Last Post: 30-05-2009, 19:19
  5. Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 28 Last Post: 27-02-2009, 12:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts