Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 37 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 ... LastLast
Results 421 to 440 of 721

Thread: MAG - Massive Action Game

  1. #421 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    eu strang puncte sa imi iau ultimul assault riffle acum. joaca cineva cu el? sunt 3 in total. vorbesc de ultimul, cel mai din dreapta de la skill tree.
    R553 are damage bun, dar si un recul pe masura. Daca esti bun si o tii in rafale de 2-3 gloante (only 25 bullets magazine), atunci este foarte buna. Eu raman tot la ATAC2000, care din prone rupe tot.

    Jeremy Dunham, the Senior Community Manager of Zipper Interactive, recently responded to some of the concerns expressed by players on the Playstation.Blog.

    In regards to the numerous respawning glitches (like a resetting timer), he said the following:
    We�re aware of this one � will be addressed in our very next patch after v1.02.

    Another glitch enables S.V.E.R. players the ability to disarm explosives from the inside of a building. Jeremy Dunham stated:
    Future patch. It�s the one after [1.02 patch].

    Zipper Interactive is also looking for a way to tell players when a timed explosive will go off for the next patch. Finally, as for kills over 120m not registering in the stat section, Jeremy Dunham made the following statement:
    [1.02 patch], no � a future one, definitely.

  2. #422 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    mersi de info. o sa iau si eu atac2000. Am vazut si pe net ca e mai echilibrata si are magazia de 30. si are si fore-grip standard parca.

  3. #423 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Well , am intrat si eu in hora ... Cei care ati mai jucat cu mine stiti ca sunt paralel , dar merge , macar de fun .

  4. #424 SP
    Member ramusg's Avatar
    Las ca te inveti, sper ca ai intrat la Raven pt ca suntem mai multi, daca imi aduc bine aminte parca te-am vazut ieri in clan, jocul e super fun daca nu te intereseaza prea mult Kill Strike-ul si urmaresti sa-ti ajuti colegii pt a indeplini obiectivul, sa-ti iei medic kit-ul ( dai pe el 2 skil points in skill tree + inca 2 pentru a invia camarazi muribunzi, in schimb castigi mult xp points).Cred ca e jocul care te ajuta f mult daca nu esti un tintas de meserie.

  5. #425 SP
    Junior Member divatz's Avatar
    Am jucat si eu putin ieri si azi, mi s-a parut destul de fun jocul in special cand am jucat cu baietii.
    Probabil ca am parut mai tacut dar asta doar din cauza faptului ca nu am inca o casca.
    O faza care mi s-a parut f amuzanta a fost cand ma grabeam azi sa fac pe medicul si am muscat din tzarana intr-un stil aparte, la care cosminbad sau kenzy (nu mai stiu exact): Ce venea divatz cu 1 la suta la viata!
    Din pacate vreo 5-6 zile nu o sa mai pot juca (deah munca in bucuresti, ps3 acasa la pitesti) dar sper ca atunci cnd voi reveni si veti fi la nivel 60++++ sa va uitati cu intelegere si la unu de nivel mai mic (gen 6,7).

  6. #426 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Ne strangem de un squad in seara asta?

  7. #427 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    numai de saptamana viitoare ma voi alatura si eu luptelor acebre din lumea MAG so pls wait up

  8. #428 SP
    Member justamodel's Avatar
    Am batut valoru, noi fiind pe atac de 2 ori din 3 meciuri. Am inceput sa ma prind si eu cum merge treaba, am fost al doilea la puncte 500+
    Superb jocu. Modern warf ? Cum se numea ca nu mai tin minte?

  9. #429 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Poate Modern BarfFair

  10. #430 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    OK...am zis sa incerc si alta factiune... miam facut un cont de RO (care o sa devina contul principal dupa ce termin jocurile ce leam inceput) si mam pus... ati ghicit, S.V.E.R care dupa un meci jucat ma impresionat foarte placut mai ales din punctul de vedere al armelor care is superioare celor de la RAVEN + ca sunt lipite cu banda adeziva :X

  11. #431 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    OK...am zis sa incerc si alta factiune... mi-am facut un cont de RO (care o sa devina contul principal dupa ce termin jocurile ce le-am inceput) si m-am pus... ati ghicit, S.V.E.R care dupa un meci jucat m-a impresionat foarte placut mai ales din punctul de vedere al armelor care is superioare celor de la RAVEN + ca sunt lipite cu banda adeziva :X
    Fara rautate,but...fixed

  12. #432 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Chiar era asa musai sa scrii acel post? (apropo, dupa un semn de punctuatie se pune spatiu)

  13. #433 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    Chiar era asa musai sa scriI acel post? (apropo, dupa un semn de punctuatie se pune spatiu)
    Nu cred ca esti tu in masura sa-mi dai lectii de gramatica,si da,eu am simtit nevoia sa iti "fixez" miam-urile alea,ca ma ardeau pe retina.Cati ani ai,daca nu sunt prea indiscret?

    PS : Btw,mai ai un "fix" la ultimul post.Ultimul,ca-ti dau pace de-acu incolo

  14. #434 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Whatever , miam, mam, leam. LONG LIVE THE QUEEN! La "tu scri" mea culpa, credeam ca e corect
    ON: Ce arma assault folositi si de ce (nu stiu pe care sa o deblochez)? (Raven)

  15. #435 SP
    Member justamodel's Avatar
    Tot ma scoate de pe PSN cand joc MAG...

  16. #436 SP
    Member muski's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    ON: Ce arma assault folositi si de ce (nu stiu pe care sa o deblochez)? (Raven)
    Mergi cu ATAC-2000 la raven, a 2-a arma parca asa ii zicea daca nu ma insel... sper sa nu, nu o mai debloca pe pe a 3-a e cam degaba..., parerea mea si sa nu uiti sa pui lansator la ea e util in f multe situatii, eu ma distrez tare rau cu el, am luat si 5 killuri dintr-un foc odata si pt just_A_mOdel pica de la PSN nu e de la joc, te asigur eu.

  17. #437 SP
    Member Dante's Avatar
    Intrebare: la MAG coboara glontul de la gravitatie ca la BC2 sau e COD style, unde dai acolo crapa?

  18. #438 SP
    Member ramusg's Avatar
    Nu, nu coboara si asta pt ca aici nu poti sa campezi ca sniper pt ca nu prea sunt locuri pe plansa si nu ai timpul necesat sa mai faci un calcul care iti fura cateva fractiuni de secunda pana pui tinta, nu ai nici tremur al armei din cauza respiratiei , toate acestea pt ca sunt f multi jucatori pe plansa si nu ai avea timpul necesar pt a pune tinta la fel ca in BC2 unde sunt jucatori putini pe o plansa medie si o gramada de cladiri unde poti sta linistit sa faci un kill. Cam asta e, nu e prea realistic dar pe de alta parte avand in vedere nr mare de jucatori pe metrul patrat e un lucru bun care elimina frustrarea unui lunetist.

  19. #439 SP
    Member Dante's Avatar
    Eu oricum voi folosi sniperul si in lupta la semi-distanta pt ca are damage mare si ma descurc sa pun tinta repede. Oricum un sniper bun schimba locatia dupa fiecare kill daca vede ca in echipa adversa sunt jucatori care tin minte de unde au murit. Daca ai gaste ca adversari apai poti sa campezi cat vrei. Are si hardcore mode, sa mori dintr-un glont bine plasat? Am inteles ca si BC2 va avea hardcore la fel ca MW2

  20. #440 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    Are si hardcore mode, sa mori dintr-un glont bine plasat?
    Te referi la headshot? Da, normal ca are, poti da headshot si cu pistolul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 37 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 ... LastLast

Similar Threads

  1. Action Game 2012 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 5 Last Post: 08-12-2012, 18:19
  2. Replies: 0 Last Post: 04-01-2011, 13:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts