Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 37 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast
Results 461 to 480 of 721

Thread: MAG - Massive Action Game

  1. #461 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    eu raman la raven deocamdata

  2. #462 SP
    Member muski's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    deci, la cine intru de maine?
    Intra la VALOR, daca joci zi de zi ca mine si ca Recs... , daca nu poti sa intrii unde iti place tie... , majoritatea de aici au degeaba jocul ca ii vad f f rar in joc... , noroc ca am gasit un clan de germani cu care joc seara de seara, cateodata nici nu am loc sa joc cu ei ca sunt prea multi..... + ca si cativa din ei care au lvl peste 55 intra la VALOR.

  3. #463 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    S.V.E.R.!

  4. #464 SP
    Member faxiu's Avatar
    bre Muski esti neatent. Am zis clar ca in seara asta intru..Doh. Imi fac pe VALOR dupa cde am citit pe aici. OUT

  5. #465 SP
    Member ramusg's Avatar
    Da, aseara am jucat mai multi de la Raven , SergentM, Musky, God _of_Play, Cosmin, a fost superb, jocul asta merita jucat in echipa, e fantastic, joc de nota 10, deocamdata sunt lv 32 ,mai am pana pot sa schimb factiunea, partea proasta e ca baietzi cu care joc mai des o sa treaca la Valor dar o sa raman cu Cosmin si ne descurcam noi cumva.Cine are de gand sa cumpere jocul s-o faca fara a mai sta pe ganduri, merita si ultimul leu cheltuit pe el. Ne vedem pe colinele de la Valor baietzi, daca va mai apucam.

  6. #466 SP
    Junior Member Magic's Avatar

  7. #467 SP
    Member ramusg's Avatar
    Super bun patch-ul din ce se vede, Ziper face o treaba f buna.

  8. #468 SP
    Member faxiu's Avatar
    mi se parea mie ciudat ca dupa ce treceau secundele pt. respawn ma mai baga odata la rand cu inca 13 sau 14...credeam ca fac eu gresit.
    Apoi, sa ma calce tancu daca eu ma prind care sunt obiectivele. Am crezut la un mom. dat ca m-am prins si m-am dus la desenasul ala galben. Dar nu am vazut sa am vreun bonus ceva la kills. Tot asa am killerit un FRAGo din bulan. u stiam ca trebuie omorat ala si nici macar cine era...is multe mistere pt. mine dar asta e, invat si apoi dau delete si fac pe o factiune unde sa pot juca si eu cu careva din lista mea. Ca asa muski e avion pe raven si vagabandu e sver...

  9. #469 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Obiectivul e mereu scris in stanga sus, e singurul loc care iti da frago points daca omori in perimetrul respectiv sau daca il indeplinesti. Semnul galben e un waypoint pus pe harta de leader.

  10. #470 SP
    Member justamodel's Avatar
    Players no longer lose XP if a teammate is killed by an objective explosion caused by a charge they planted
    Am luat odata un -25 din cauza asta

  11. #471 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    OMG IT'S HEEERE!
    S.V.E.R. mode: ON

    ---------- Post added 25-02-2010 at 05:56 PM ----------

    PS: Join S.V.E.R.! CG Romania Clan established! Join us and fight for our motherland...or something. We have cookies?

  12. #472 SP
    Member muski's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    OMG IT'S HEEERE!
    S.V.E.R. mode: ON

    ---------- Post added 25-02-2010 at 05:56 PM ----------

    PS: Join S.V.E.R.! CG Romania Clan established! Join us and fight for our motherland...or something. We have cookies?


    Majoritatea sunt RAVEN de aici, eu am lvl 60 si o sa trec la VALOR pt ca mai sunt cativa la VALOR, si vor veni si urmatorii care termina cu RAVEN... , la sver e doar VAGABONE(dar e pe terminate si el are peste lvl 53 daca ), si MuthuRaoul cred ca nu l-am mai vazut....

  13. #473 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    si acuma pwnam eu, raul, kepzy, padureci, nameless_fear si vor mai veni mici da rai

  14. #474 SP
    Member Dante's Avatar
    hop si eu. mi-a venit jocul. intru si eu sa vad ce si cum

  15. #475 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    You bleed S.V.E.R.!!! Avem clan si suntem frumosi

  16. #476 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    George, ne inmultim?

  17. #477 SP
    Member Dante's Avatar
    si eu tot sver m-am bagat. sunt putin dezamagit de ...sa-i zic...balistica jocului. cum vine asta sa-i dau unuia headshot de la distanta in timp ce el fuge dar tintind exact pe capul lui in momentul cand trag si nu mai in fata. imi aduce aminte de fps-urile de acum ceva ani

  18. #478 SP
    Junior Member Mr-s1cKo's Avatar
    G-Xtreme

    Pot join in?

  19. #479 SP
    Member Dante's Avatar
    am dat accept clanului vostru...cred

  20. #480 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr-s1cKo View Post
    G-Xtreme

    Pot join in?
    Sigur ca poti , momentan de clan se ocupa ofiterii, dai un pm lui George si se rezolva

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 37 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast

Similar Threads

  1. Action Game 2012 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 5 Last Post: 08-12-2012, 18:19
  2. Replies: 0 Last Post: 04-01-2011, 13:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts