Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 37 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 721

Thread: MAG - Massive Action Game

  1. #201 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Bun. revin cu o intrebare. Se poate da share la beta? Am primit pe e-mail cod pt. beta si am sa creez un cont PSN nou ca sa-l downloadeze si altii. Intreb pt. ca din cate imi amintesc, la uncharted se putea juca decat o singura persoana. Urmatorii 4 care posteaza dupa mine (unul este deja rezervat pt. cineva) or sa primeasca acces pt. download. Beta-ul se termina pe 20 luna asta.

  2. #202 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Daca merge as vrea si eu Betaul. Thanks

  3. #203 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Vreau si eu cod pt beta.

  4. #204 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by SeikQ View Post
    Bun. revin cu o intrebare. Se poate da share la beta? Am primit pe e-mail cod pt. beta si am sa creez un cont PSN nou ca sa-l downloadeze si altii. Intreb pt. ca din cate imi amintesc, la uncharted se putea juca decat o singura persoana. Urmatorii 4 care posteaza dupa mine (unul este deja rezervat pt. cineva) or sa primeasca acces pt. download. Beta-ul se termina pe 20 luna asta.
    Beta-urile merg pe o alta consola doar dupa un interval de 24 de ore de cand a fost jucat pe consola initiala. Asa ca daca vrei sa shareuiesti contul ar fi bine sa organizezi si un program de joc astfel incat sa nu se suprapuna 2 jucatori in acest interval de timp.

  5. #205 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Mda. Asta scrie si in e-mail. Am vazut mai tarziu. Asta e. Codul se duce catre erik95 sa-i dea el redeem, pt. ca el a fost urmatorul dupa mine. Daca doreste sa-l share-uiasca cu altii si sa organizeze program de joc, e treaba lui

  6. #206 SP
    Member Dante's Avatar
    daca se mai poate as vrea si eu un cod beta.thx

    le: a ok ma retrag, n-o sa fie timp si pt asta, vine si BBC2 beta

  7. #207 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    As vrea si eu un cod daca e posibil. Multumesc anticipat

  8. #208 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Duminica/Luni il pun la share.
    Am jucat 2 meciuri. Pana acum mi se pare mult prea haotic, dar nu am avut lag deloc, cea ce e un lucru foarte bun avand in vedere numarul de jucatori de pe o harta.

  9. #209 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Deci mai poate juca cineva in afara de erik95, Muthu Raoul, Dante si andrei1 ?

  10. #210 SP
    Member Dante's Avatar
    eu nu vreau key-ul, am de jucat mw2 si pe 19 incepe beta la bad company 2

  11. #211 SP
    Member maweryck's Avatar
    poate ajuta pe cineva : ShopTo.Net - MAG Massive Action Game Including MAG Beta Trial Code Pre Orders Only - Sony Playstation 3 (PS3)

    Tot astept dupa MW2 de la web si n-aveam ce sa joc ...pacat ca nu am aflat de vineri de oferta de la shopto

    Ce greu merge downloadul ...

  12. #212 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  13. #213 SP
    Member maweryck's Avatar
    am jucat intensiv MAG in ultimele zile , in asteptarea lui MW2 . Nu pot sa spun decat ca este highly addictive si mi se pare surprinzator de bun ...mai ales pt un beta . Asta e cel putzin parerea mea . Ce am jucat eu cred ca este un beta special pt cei cu precomenzi . Nu am avut probleme de lag ...erori sau mai stiu eu ce ...iar jocul pare destul de finisat pana acum

  14. #214 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  15. #215 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    News: MAG beta key giveaway - ComputerAndVideoGames.com

    Va faceti cont si apoi va luati beta-key-ul

  16. #216 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Pacat ca BETA ul se va sfarsi pe 4 Decembrie.

  17. #217 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  18. #218 SP
    Junior Member unbody's Avatar
    are cineva vreun cod beta sa-mi dea si mie?ca s-au terminat pe ComputerAndVideoGames.com

  19. #219 SP
    Member Painkiller's Avatar
    mda, eu cam stramb din nas dupa ce am jucat. nu prea e feeling ca sunt 256 de jucatori. nici grafica n-are, nici sunet n-are. e o copie de battlefield care a vrut sa intreaca resistance 2 la numarul de jucatori, dar nu prea le-a iesit.

  20. #220 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by Painkiller View Post
    mda, eu cam stramb din nas dupa ce am jucat. nu prea e feeling ca sunt 256 de jucatori. nici grafica n-are, nici sunet n-are. e o copie de battlefield care a vrut sa intreaca resistance 2 la numarul de jucatori, dar nu prea le-a iesit.
    Nu stiu ce beta ai jucat tu ....dar mie nu mi se pare ca vb de acelasi joc .....sau poate pur si simplu gusturile nu se discuta . Eu abia astept sa apara

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 37 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Action Game 2012 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 5 Last Post: 08-12-2012, 18:19
  2. Replies: 0 Last Post: 04-01-2011, 13:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts