Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 9 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 173

Thread: Jocul preferat de PlayStation3

  1. #81 SP
    Member D3evil's Avatar
    Uncharted: Drake's Fortune

  2. #82 SP
    Member cosminhards's Avatar
    MGS4, Fifa 09, Killzone 2, Call of Duty 4, GH: World Tour - in ordinea asta

  3. #83 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    Uncharted.

  4. #84 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    GTA IV , Little Big Planet(nu il am inca) si 50 CenT BlooD On ThE SanD(L-am comandat de curand si tin cel mai mult la el )

  5. #85 SP
    Junior Member Pro-Gamer's Avatar
    inFamous , Mgs 4 , Killzone 2

  6. #86 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Demon's Souls.

  7. #87 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Sacred 2 (Nici nu m-am asteptat)

  8. #88 SP
    Junior Member rios's Avatar
    Call of duty World at War

  9. #89 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Adaug si Killzone 2 (l-am redescoperit cu mare bucurie)

  10. #90 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    mici modificari , acum tin mai mult la gta 4 (pana apare LBP)

  11. #91 SP
    Banned tacconi's Avatar
    gta4, gta4 on line , gta4 on line car jack .... este dumnezeu pe pamant... ma joc de 8 luni 10 ore pe zi numai asta... adica car jack... sunt locul 50 in lume... psn id kyokusinkai ... daca vrea cineva sa invete gta4 sa ma caute...

  12. #92 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    gta4, gta4 on line , gta4 on line car jack .... este dumnezeu pe pamant... ma joc de 8 luni 10 ore pe zi numai asta... adica car jack... sunt locul 50 in lume... psn id kyokusinkai ... daca vrea cineva sa invete gta4 sa ma caute...
    te crezi asha smecher? ce lvl ai la online la gta daca joci 10 ore?

  13. #93 SP
    Banned tacconi's Avatar
    uitate la clasamente.... nu conteaza stelele la clasamente , daca vrei o sa-ti scot gtaul din cap.. am 8 stele dar e irelevant asta uitate la clasamente sa vezi de ce. eu nu am trisat sa joc deal breker pt bani castigati usor... asta daca faci se vede f usor... pt ca ai stele dar nu avansezi in clasament... oricum pe aia cu 10 stele le dau rusini ca sa le arat ca nu au luat stelele pe bune... nici eu nu stiam ce loc sunt dar la-m intrebat pe unu ca tine cu 10 stele de ce nu poate sa ma omoare si el mi-a zis ca eu sunt locu 50 in lumed iar el e pe 223543.... mi-a explicat cum sa ma uit si la clasamente ca nu stiam..... deci sunt sanse sa fi veriga slaba si cu 10 stele...

  14. #94 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Atzi incercat Battlefield Bad Company e bestial mie imi place la nebunie .iar cand vine vorba de jucat cu prietenii FaceBreacker 100% caterinca.

  15. #95 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    uitate la clasamente.... nu conteaza stelele la clasamente , daca vrei o sa-ti scot gtaul din cap.. am 8 stele dar e irelevant asta uitate la clasamente sa vezi de ce. eu nu am trisat sa joc deal breker pt bani castigati usor... asta daca faci se vede f usor... pt ca ai stele dar nu avansezi in clasament... oricum pe aia cu 10 stele le dau rusini ca sa le arat ca nu au luat stelele pe bune... nici eu nu stiam ce loc sunt dar la-m intrebat pe unu ca tine cu 10 stele de ce nu poate sa ma omoare si el mi-a zis ca eu sunt locu 50 in lumed iar el e pe 223543.... mi-a explicat cum sa ma uit si la clasamente ca nu stiam..... deci sunt sanse sa fi veriga slaba si cu 10 stele...
    esti bunicel intradevar , ma enerva ca ma luai la inceput dar dupaia sa schimbat noroq (de la nervi) ps:tot lvl 8 sunt

  16. #96 SP
    Banned tacconi's Avatar
    cristi te-am lasat sa faci tu harta, sa alegi arma, harta si tot restul pt ca stiam ca apoi vei cauta scuze pt nepriceperea ta.... si tot ai inceput sa spui ce ma faceam daca sau daca... frate tu ai facut harta si toate optiunile.... nu ai scuze... mai joca.... dar nu asa cum ai facuto cu mine.. adica nu te ascunde dupa blocuri sa ma astepti..... oricum te-am killarit cu toate ca te ascundeai...

    ---------- Post added at 06:08 PM ---------- Previous post was at 06:02 PM ----------

    cristi daca vrei vreodata sa te joci car jack da-mi un semn.. eu doar asta ma joc pt a urca in clasamente mondiale... joca cu cei buni chiar daca pierzi ca ai de castigat experienta asa... eu acum ma joc cu locul 5 mondial... este bun din 3 meciuri a castigat 2 iar eu unu... eu nu am pierdut la car jack nici un meci de 3 luni pana azi cand am dat peste nr 5 in lume...

  17. #97 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Posteaza si tu un link la clasamentul ala si psn-id-ul tau.

  18. #98 SP
    Banned tacconi's Avatar
    pt uzi, cand joci gta4 single apesi start apoi mergi la stats ,apoi la network ,apoi la car jack si-ti apare clasamentul mondial... azi sunt pe locul 51 la car jack. pt asta trebuie sa ps3 ul conectat la internet bineinteles...

  19. #99 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Nu vreti sa mutati discutiile astea cu "a mea e mai mare" pe PM sau pe thread-ul dedicat jocului?
    Aici este totusi thread-ul in care se posteaza jocul preferat de PS3.

  20. #100 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    cristi te-am lasat sa faci tu harta, sa alegi arma, harta si tot restul pt ca stiam ca apoi vei cauta scuze pt nepriceperea ta.... si tot ai inceput sa spui ce ma faceam daca sau daca... frate tu ai facut harta si toate optiunile.... nu ai scuze... mai joca.... dar nu asa cum ai facuto cu mine.. adica nu te ascunde dupa blocuri sa ma astepti..... oricum te-am killarit cu toate ca te ascundeai...

    ---------- Post added at 06:08 PM ---------- Previous post was at 06:02 PM ----------

    cristi daca vrei vreodata sa te joci car jack da-mi un semn.. eu doar asta ma joc pt a urca in clasamente mondiale... joca cu cei buni chiar daca pierzi ca ai de castigat experienta asa... eu acum ma joc cu locul 5 mondial... este bun din 3 meciuri a castigat 2 iar eu unu... eu nu am pierdut la car jack nici un meci de 3 luni pana azi cand am dat peste nr 5 in lume...
    nu e adevarat(sry ultimul offtopic)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 9 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocul preferat de Xbox 360 By dragosito in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 243 Last Post: 06-02-2014, 00:24
  2. Care este jocul vostru preferat de Xbox? By AndRewqp in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 6 Last Post: 10-07-2013, 23:14
  3. Este jocul tau preferat pentru ca... By zinodaur in forum Console Club
    Replies: 170 Last Post: 21-09-2012, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts