Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: SmackDown vs Raw 2009 WWE

  1. #1 SP
    Junior Member HateMachine's Avatar

    SmackDown vs Raw 2009 WWE

    Salutare,am vazut ca nu mai este nici un thread deschis pe tema acestui joc si m-am gandit sa deschid eu unul,in primul rand pentru a sti daca mai sunt oameni care il joaca,si in al doilea rand pentru a cere niste solutii la unele probleme intalnite in joc.Spre exemplu,la jocul online am un lag destul de mare,cam 1 sec,si de f multe ori nu reusesc sa intru in nici o sesiune de joc,imi apare un mesaj,dupa ce ii dau "join" anume "This game session is no longer available". Mi se intampla f des chestia asta.Si atunci cand reusesc sa intru, lagul este destul de mare, si face jocul f f greu de jucat. Si inca o problema ar fi ca dupa ce am descarcat un DLC de pe PlayStation Store si l-am instalat,nu am gasit continutul descarcat nicaieri in joc. Trebuiau sa fie cam 3 wrestleri in plus si cateva costume,nu apar nicaieri. A mai patit cineva asta,sau chestii similare? Sau are cineva idee cum se poate rezolva cu lagul? Multumesc anticipat celui care-mi va da un raspuns.

  2. #2 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Ce regiune ai jocul? Banuiesc ca DLCul l-ai luat de pe US. Eu am jucat Smackdown vs Raw 2008 si aveam lag online. E problema de la joc sau de la conexiunea de internet a hostului sau a ta.

  3. #3 SP
    Junior Member HateMachine's Avatar
    Jocul e pt Europa. E format PAL. DLC-ul intr-adevar e luat de pe US Store,dar stiu ca de obicei DLC-urile luate de pe US Store merg si pt consolele PAL. Cat despre lag,aveam acelasi lag si cand eram host. De obicei folosesc un router,dar am incercat sa joc si fara router,cu cablul de retea conectat direct la PS3,si aveam acelasi lag si atunci.

  4. #4 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Trebuie sa iei DLC-ul de pe UK ca sa iti mearga.

  5. #5 SP
    Junior Member HateMachine's Avatar
    Pai din cate stiam nu se poate cumpara de pe PlayStation Store UK cu carduri din Romania. Chiar am incercat,inainte sa imi fac cont pe US am avut pe UK,si nu mi-a acceptat cardul. Cardul meu e Visa Electron,de la Banca Transilvania,aveti cumva idee ce fel de card e acceptat pe UK ? Poate gasesc la vreun prieten,si iau de pe cardul lui.

  6. #6 SP
    Member slabunator's Avatar
    si la svr2007 era lag infernal, cred ca de la serverelor e problema.

  7. #7 SP
    Junior Member HateMachine's Avatar
    Din cate stiu,de serverele SvR 2007 si SvR 2008 se ocupau cei de la DemonWare,iar de cele pentru SvR 2009 se ocupa GameSpy. E cineva care nu a avut probleme cu lagul,in special pe SvR 2009?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. WWE Smackdown vs Raw 2011 By HateMachine in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 22-08-2011, 15:45
  2. WWE Smackdown vs Raw 2009 By stefwinner in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 2 Last Post: 19-11-2010, 15:05
  3. WWE SmackDown vs Raw 2010 By Legend_Killer in forum Console Club
    Replies: 22 Last Post: 09-09-2009, 15:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts