Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 26 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 ... LastLast
Results 381 to 400 of 518

Thread: Gran Turismo 6

  1. #381 SP
    Member ununou's Avatar
    Quote Originally Posted by bubu23 View Post
    Help:am codul pentru car packuri de la academy si cand il bag in store zice ca nu mai este valabil sau expirat desi de pe zice ca e pana in 2015
    Daca ai cumparat jocul second hand atunci e probabil ca persoana care ti l-a vindut sa fi folosit codul .

  2. #382 SP
    Junior Member bubu23's Avatar
    Quote Originally Posted by ununou View Post
    Daca ai cumparat jocul second hand atunci e probabil ca persoana care ti l-a vindut sa fi folosit codul .
    codul merge folosit odata? chiar daca se schimba userul ?

  3. #383 SP
    Member naikum's Avatar
    Codurile online sunt legate de userul de pe care au fost introduse prima data. Userul de la care ai luat jocul, daca isi cumpara un Gran Turismo care nu este Academy Edition, tot are acces la acele masini. La fel si cu jocuri care au cod pentru a juca online, de ex. daca cumperi The Last of Us cu codul online folosit, tu nu o sa poti juca online doar daca mai cumperi o data online pass.

  4. #384 SP
    Junior Member bubu23's Avatar
    ms de info

  5. #385 SP
    Member TocSyk's Avatar
    doar mie imi par idioate melodiile? mai ales la intro de la examenele pentru categoriile a,b,c, etc. ? exact melodiile astea le avea jocul Snooker la Sega acu 10 ani. Ar trebui cica sa fie relaxante, dar sunt penibile si enervante. Dezamagit total. Atata zarva a fost cu jocul asta si acum observ ca e sub orice asteptari.

  6. #386 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    mda, altfel era daca avea Lady Gaga. e cel mai naspa joc cu muzica asta. Faptul ca e simulator auto si nu Just Dance il trecem cu vederea.....

  7. #387 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Se vede ca n-ai mai jucat jocuri japoneze...

  8. #388 SP
    Junior Member bubu23's Avatar
    care sunt setarile pentru a juca pe noapte sau ploaie in GT5 ?

  9. #389 SP
    Member TocSyk's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    mda, altfel era daca avea Lady Gaga. e cel mai naspa joc cu muzica asta. Faptul ca e simulator auto si nu Just Dance il trecem cu vederea.....
    nu zic lady gaga, dar nici rock music. de obicei nu bag in seama melodiile, dar cand se incarca mai greu si n-ai ce face sau e cursa lunga unde tii apasat pe acceleratie, fara sa vrei bagi in seama si melodiile. sa joci little big planet 2 karting sa vezi acolo ce melodii. nu zic sa fie la fel, dar alea pe bune te relaxeaza si e o placere sa joci o cursa.

  10. #390 SP
    Member naikum's Avatar
    @tocsik Pune-ti piesele tale si gata...
    @bubu23 Te uiti in lista circuitelor si vezi la care scrie Weather Change/Time Change. In Practice mode cred ca poti selecta inainte sa intri pe circuit, sau daca nu, la event settings, la fel si in multiplayer.

  11. #391 SP
    Member ununou's Avatar
    Daca nu-ti place soundtrack-ul iti poti face propriul playlist si sa-l asculti in timp ce te joci.Eu asa am facut.Dar sa critici un simulator de curse pentru soundtrack mi se pare deplasat.

  12. #392 SP
    Member TocSyk's Avatar
    eu n-am criticat simulatorul, am criticat jocul.

  13. #393 SP
    Member ununou's Avatar
    Quote Originally Posted by TocSyk View Post
    eu n-am criticat simulatorul, am criticat jocul.
    Where you come from people?

  14. #394 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Am facut de 2 ori cursa de 20 min dp Apricot Hill Raceway...ambele dati am terminat pe locul 1 si surprizaaa: in clasamentul final am aparut prima data pe locul 3 iar in cursa a doua pe locul 5 Am urmarit apoi si replay-ul sa vad ce naiba a fost dar habar n-am dc ma da pe locul 5. Ati patit careva asa cv?

  15. #395 SP
    Member justamodel's Avatar
    Tibi never drink and drive

  16. #396 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    Tibi never drink and drive
    Chiar eram clean sa sti Pe bune acum...imi scapa mie cv la cursa aia?

  17. #397 SP
    Member naikum's Avatar
    Si eu am patit asa la o cursa, nu mai tin minte la care , dar nu la 20 min...

  18. #398 SP
    Member TocSyk's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMiR View Post
    Am facut de 2 ori cursa de 20 min dp Apricot Hill Raceway...ambele dati am terminat pe locul 1 si surprizaaa: in clasamentul final am aparut prima data pe locul 3 iar in cursa a doua pe locul 5 Am urmarit apoi si replay-ul sa vad ce naiba a fost dar habar n-am dc ma da pe locul 5. Ati patit careva asa cv?
    am patit si eu. e la cursa de 5 minute. cursa a 2-a. eram primul si la sfarsit apaream in clasament al 3-lea. prima data am crezut ca nu se tine cont de cate cercuri tre sa faci, important e sa treci linia de finish. nici pana acum nu stiu cum am rezolvat. am jucat-o de 2-3 ori, am lasat-o balta si am terminat cursa 3-a, apoi am revenit la aia cu probleme si am terminat-o pe 1.

  19. #399 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Deci concret nu stie nimeni ce si cum?

  20. #400 SP
    Member naikum's Avatar
    Ai mai incercat si tot asa face? Inca nu am ajuns acolo, dar nu e cumva obligatoriu sa schimbi o data cauciucurile? Poate primesti penalizare si de aceea se schimba pozitia..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 26 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40
  2. Gran Turismo TV By Bobby in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 01-08-2008, 02:34

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts