Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Vreau sa cumpar un PS3 curand - mai exista vreun bundle decent in ro ?

  1. #1 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar

    Thumbs up Vreau sa cumpar un PS3 curand - mai exista vreun bundle decent in ro ?

    ma bate gandu' sa iau ( iar ) un PS3, sa nu ma prinda PS4 cu anumite jocuri neterminate.

    intrebarea mea e: ce bundle-uri se gasesc prin ro zilele astea ? am cautat God of War Legacy bundle, ala cu consola rosie, dar nu am vazut aici. E doar pentru NA ? meh.

    astept niste sugestii.

  2. #2 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  3. #3 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pe aia am pus si ochii dar nu-mi place deloc superslim si banuiesc ca slim nu mai gasesc decat sh, right?

  4. #4 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Blah. Nu prea ma intereseaza GT5. Ma gandeam la un bundle d-ala, gen, 2 manete ? ... sau sper la prea mult acum ?

  5. #5 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    exista si cu doua manete tot la altex, dar e de 12gb. intra pe eMAG.ro - cea mai variata gama de produse si Cel mai mic pret din Romania | ALTEX si vezi care iti face cu ochiul

  6. #6 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Nici unul din pacate.

    ugh. asa tampenii de bundle-uri sunt doar la noi, sau nu se mai gasesc deloc in toata europa ?!

  7. #7 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    man oferta aia la 1000 de ron cu GT5 si U3 e bestiala, are 500 gb si vinzi jocurile si iti cumperi un DS3. simplu oricum ce mai conteaza ce este in Europa ca banuiesc ca il cumperi in RO ca sa nu te complici cu garantia si mai ales ca la noi e doi ani. bafta si pana la urma sunt vreo 8 bundle-uri si sunt foarte multe zic eu, alta data erau maxim 3-4

  8. #8 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    banuiesc ca slim nu mai gasesc decat sh, right?
    Mai au la Flanco versiunea Slim: Consola Sony PlayStation Slim, 320GB - Console - Gaming - IT&C la 1.149,99 Lei, dar fara jocuri si cu hard mai mic.

  9. #9 SP
    Junior Member EdenIsNotEnough's Avatar
    Uita-te cu atentie pe altex, trebuie sa iasa o oferta buna zilele astea, eu am prins un super slim de 12 gb la 600ron, am mai dat 210 ron si am luat un hdd de 500gb, restul pana la un eventual 1000 ron cat costa un budle d-ala mi-am luat jocuri, ps+ aveam deja de la vita, poti sa iti iei inca un controller... long story short, stai pe altex, fac reduceri maricele, mai ales acum ca mai este putin si iese ps4 . Happy hunting!

  10. #10 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by zinodaur View Post
    Blah. Nu prea ma intereseaza GT5. Ma gandeam la un bundle d-ala, gen, 2 manete ? ... sau sper la prea mult acum ?
    Chiar aici cu 2 manete: Consola SONY PS3 Super Slim 12GB, Blu-Ray + 2 Controllere | ALTEX

  11. #11 SP
    Junior Member terry199230's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 3 Last Post: 27-04-2013, 11:21
  2. Qore nu va mai exista incepand cu luna mai By Tudoran in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 12-04-2012, 02:31
  3. Replies: 10 Last Post: 28-01-2012, 23:48
  4. Exista vreun RTS de acest gen? By Dunno in forum Jocuri PC
    Replies: 3 Last Post: 29-12-2011, 15:20

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts