Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 41

Thread: Cumparare playstation 3

  1. #21 SP
    Junior Member Flavy's Avatar
    Si eu vreau sa-mi iau un PS3, de preferat nou. Ce oferte actuale recomandati?

  2. #22 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    Quote Originally Posted by Flavy View Post
    Si eu vreau sa-mi iau un PS3, de preferat nou. Ce oferte actuale recomandati?
    Asteapta black friday,deocamdata la altex ,in sibiu este 1.100 lei,de black friday s-ar putea sa-l iei la 700 lei de la flanco ,de restul banilor pana la 1.100lei,poti sa-ti si 1-2 jocuri la el,asta depinde de fiecare.Rabdarea este o virtute in ziua de azi.

  3. #23 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar

  4. #24 SP
    Junior Member Flavy's Avatar

  5. #25 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan10 View Post
    Nu stie nimeni cat o sa coste. Cel mai probabil la oferta o sa fie aceea de 12gb pe care nu poti sa faci mare lucru
    Am varianta de 12GB si nu simt deloc nevoia de upgrade. Nu poti face mare lucru, intr-adevar, doar sa te joci.

  6. #26 SP
    Member Duni's Avatar
    Daca ai PS Plus o sa simti nevoia de foarte multi GB

  7. #27 SP
    Member popteodor's Avatar
    Quote Originally Posted by Duni View Post
    Daca ai PS Plus o sa simti nevoia de foarte multi GB
    Corect.

    Partea naspa e ca varianta de 12 GB vine fara suportul de HDD => sau il cumperi sau il "confectionezi".

    Eu personal planific sa imi iau un SuperSlim 12GB cand se strica slim-ul current (da semne de oboseala unitatea optica) si sa pun pe ea HDD de la slim cu suportul confectionat de la phat-ul cu care am inceput aventura PS3 .

    Deci solutii sunt ...

  8. #28 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by saller123 View Post
    Am varianta de 12GB si nu simt deloc nevoia de upgrade. Nu poti face mare lucru, intr-adevar, doar sa te joci.
    Daca vrei sa joci Gran Turismo 5, DC Universe Online sau mai multe jocuri in acelasi timp o sa ai nevoie de un HDD mai mare.

  9. #29 SP
    Member rascalov's Avatar
    Salut. Man, daca gasesti vreun PS3 Slim nou, in magazin, nu da inapoi. Cumpara-l. Mie unul, nu imi place Super Slim deoarece are disc-tray-ul acela ciudat. Zici ca deschizi lada de zestre. Apropo, daca gasesti bundle-ul PS3 Super Slim + Uncharted 3 GotY + Gran Turismo 5: Academy Edition mi se pare ok. Gandeste-te mai bine! Bafta.

  10. #30 SP
    Junior Member bogdan10's Avatar
    Sapt trecuta in Domo din Auchan Titan aveau ps3 slim 160gb la 800 ron. Produsul prezenta unele urme de zgarieturi, cel putin asa scria. Probabil fusese expus.

  11. #31 SP
    Junior Member Flavy's Avatar

  12. #32 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Nu este nicio diferenta, de ce tie ti se pare ca ar fi vreuna ?

  13. #33 SP
    Junior Member Flavy's Avatar
    Ca una e din UK si una din romania. De ce aceasta diferenta de pret? 300lei aproape

  14. #34 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Diferenta de pret vine din cauza taxelor pe care le platesti in Romania (TVA 24% - in principal).

  15. #35 SP
    Junior Member Flavy's Avatar
    Alte diferente nu exista? Pot intampina probleme aici cu consola din UK?

  16. #36 SP
    Member Buyk's Avatar
    Traim in Romania si asta ne mananca tot timpul !

  17. #37 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Cei din UK au cablul de alimentare cu 3 pini. Daca o sa cumperi o consola din UK, iti trebuie si un adaptor (15 lei la Altex).

  18. #38 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Sau un cablu direct, nu mai trebuie adaptor.

  19. #39 SP
    Junior Member Madalin's Avatar
    Salut. Sunt nou in lumea PlayStation, vreau sa imi iau o consola. Ce ziceti de asta? Merita banii? Consola Sony PlayStation 3, 500GB + Controller Dualshock 3 + Joc Grand Theft Auto 5 - eMAG.ro

  20. #40 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cu varf si-ndesat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Cumparare PS2 By BADE in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 6 Last Post: 22-05-2010, 03:54
  2. Sfat Cumparare By Bobby in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 19 Last Post: 20-10-2008, 21:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts