Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast
Results 101 to 120 of 134

Thread: Sacred 2: Fallen Angel

  1. #101 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Pai depinde pe ce ti-ai facut tu caracterul puternic. E bine sa nu mergi cu puncte pe toate 3 liniile. E bine sa mergi doar pe cateva si sa fi puternic pe alea. Eu unul ti-am zis am bagat mult in Divine gift si m-a ajutat mereu la "bossi". Am trecut fara probleme.
    Pai nu stiu dar eu nu am putut sa pun puncte la acel Skill (Divine Gift) pana la lvl 34 sau 35 nu mai stiu exact...abia atunci mi-a deschis acel Skill si am pus ceva puncte la el

  2. #102 SP
    Member Dromoter's Avatar
    LvL 18 temple guardian . Va astept la un online .

    Damn this game is adictive .

  3. #103 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar

  4. #104 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Aici scrie că expansion pack-ul acesta va fi doar pt. PC:
    The add-on is only for the PC version (yep, this time 360 and PS3 owners both get spurned)

  5. #105 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Am terminat campania Light (Bronze) si ma gandesc sa-l incep si din nou pe Silver insa nu stiu daca merita...e vreo diferenta in desfasurarea jocului sau e doar alt nivel de dificultate? Cei care sunteti in masura puteti va rog sa-mi dati un raspuns? Mersi frumos

  6. #106 SP
    Junior Member tjay's Avatar
    E same thing. Numai ca e mai greu, iteme cva mai bune de la mobi si faci in continuare level. In rest, la fel (Ca la diablo)

  7. #107 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by tjay View Post
    E same thing. Numai ca e mai greu, iteme cva mai bune de la mobi si faci in continuare level. In rest, la fel (Ca la diablo)
    Pai atunci nush daca il mai joc ...tu l-ai jucat pe consola sau Pc ca as vrea sa stiu ce trophy se mai pot face la el daca mai joc in continuare

  8. #108 SP
    Junior Member tjay's Avatar
    Pe consola. Momentan nuj ce trophy mai sunt ca l-am terminat pe silver..si am ajuns la gold...mi-a dat un trophy ca am inceput gold mi se pare...(toughness park se numea trofeul). Ca dificultate....bronze,silver,gold, platinum etc cva in gen..Banuiesc ca e un trophy dak il termini pe cel mai hard .
    Mie tot imi vine sa jok la el ca sa cresc caracterul...in rest nu prea e fun sa il reincepi mai ales ca trebuie sa faci aceleasi questuri etc...

  9. #109 SP
    Member Dromoter's Avatar
    O intrebare : cum faci combologist trophy ? din descriere zice ca "do ure first combo" ... intrebarea mea este "how ? " . Ms anticipat .

  10. #110 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    raul12 sti dc cred ca nu am reusit ieri sa intru cu tine online...din cauza caracterului era treaba...cred ca trebuia sa intram amandoi cu acelasi caracter...eu eram cu Seraphim...tu cu ce erai?

  11. #111 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    raul12 sti dc cred ca nu am reusit ieri sa intru cu tine online...din cauza caracterului era treaba...cred ca trebuia sa intram amandoi cu acelasi caracter...eu eram cu Seraphim...tu cu ce erai?
    Eu stiu ca nu conteaza ce caracter aveti ci trebuie sa fiti pe aceiasi campanie: silver, light, gold, etc.

  12. #112 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    raul12 sti dc cred ca nu am reusit ieri sa intru cu tine online...din cauza caracterului era treaba...cred ca trebuia sa intram amandoi cu acelasi caracter...eu eram cu Seraphim...tu cu ce erai?
    Eu is Temple guardian lvl 21 . Cred k tu ziceai ca esti lvl 35 sau mai mult ? Nu putem juca impreuna daca diferenta dintre noi este mai mare de 10 lvl . Eu is pe prima campania (bronze sau cum ii zice ) . Am vazut ca te-ai descurcat in final cu trofeul .

    Deci revenind la intrebarea mea : combologist trohpy ??? Stie cineva cum se face .

  13. #113 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by raul12 View Post
    Eu is Temple guardian lvl 21 . Cred k tu ziceai ca esti lvl 35 sau mai mult ? Nu putem juca impreuna daca diferenta dintre noi este mai mare de 10 lvl . Eu is pe prima campania (bronze sau cum ii zice ) . Am vazut ca te-ai descurcat in final cu trofeul .

    Deci revenind la intrebarea mea : combologist trohpy ??? Stie cineva cum se face .
    Ai in meniul principal (unde pui puncte la speels, straight, etc... ) 4 locuri libere acolo jos, si creezi un combo din mai multe "magie, forta, atack" pe unul din butoanele alea si ti-l pui in gameplay si il dai cand joci. Nu la asta te referi?

  14. #114 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Aaaa ok , mersi . Never knew la ce imi foloseau chestiile alea .

  15. #115 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by raul12 View Post
    Eu is Temple guardian lvl 21 . Cred k tu ziceai ca esti lvl 35 sau mai mult ? Nu putem juca impreuna daca diferenta dintre noi este mai mare de 10 lvl .
    Pai e clar atunci dc nu mergea...eu eram cu Seraphim lvl 38

  16. #116 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Stie cineva cum naiba sa fac sa am acel tigru la Seraphim...ca acum am doar cal si nush ce tre sa fac sa am Tiger
    Mentionez ca am lvl 41 la Seraphim

  17. #117 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Stie cineva cum naiba sa fac sa am acel tigru la Seraphim...ca acum am doar cal si nush ce tre sa fac sa am Tiger
    Mentionez ca am lvl 41 la Seraphim
    Caut pe google se numeste special mount. Iti arata unde este questul care trebuie sa il faci si te trimite pe o insula undeva sus. Acolo in functie de ce caracter esti iti cumperi mount-ul dorit. (270 000pct - 300 000pct)

    PS: Nu conteaza level-ul tau. Trebuie doar sa faci questul . Pe viitor daca iti va muri mount-ul, te duci tot pe insula accea si il cumperi din nou.

  18. #118 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Stie cineva cum naiba sa fac sa am acel tigru la Seraphim...ca acum am doar cal si nush ce tre sa fac sa am Tiger
    Mentionez ca am lvl 41 la Seraphim
    common man esti 41 si nu ai tigru? am facut questu de mount de la lvl 21 parca (mai jos nu e recomandat ca te rup aia acolo)

    Sacred 2:Unique Mounts - SacredWiki

    eu sunt 42 dar sincer mi se par banale questurile acum. mult prea usoare si prea putin exp. in schimb daca ma duc sa rup mobi in zone high fac mult exp. wich is sucks sa stau sa farmez mobi pt lvl. mai nou caut mini-bossi sa ii rup.

    pt cei cu seraphim daca aveti ceva iteme de trade ca am niste iteme de set de dat poate ne completam

  19. #119 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    common man esti 41 si nu ai tigru? am facut questu de mount de la lvl 21 parca (mai jos nu e recomandat ca te rup aia acolo)
    Acum il am dar inainte nu l-am avut pt ca nu stiam cum se obtine...dupa ce mi-a explicat userul Laurentiu intr-un post anterior cum sta treaba imediat am rezolvat pb si acum pot sa ma laud si eu cu Tiger si lvl 42

  20. #120 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Are cineva nevoie de un chest dintr-un set de seraphim ( lvl 35 item , nu mai stiu cum se chema ) ? Dau la schimb pentru un chest din orice set de temple guardian .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast

Similar Threads

  1. Sacred 2: Fallen Angel Videos By paul in forum Videos
    Replies: 8 Last Post: 20-08-2009, 07:52
  2. Sacred 2: Fallen Angel Amanat By Mika in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 28-04-2009, 21:08
  3. Sacred 2: Fallen Angel By Donely in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 07-09-2008, 18:22
  4. Sacred 2 Fallen Angel - Detalii si noi imagini By MonkY in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 20-08-2008, 11:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts