Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 68

Thread: New Killzone 2 Clan !

  1. #1 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar

    New Killzone 2 Clan !

    As dori sa mai fac un clan de killzone 2.Am fii al 4-lea din Romania. Vreau sa stiu daca ar fii doritori sa intre in acest clan sau mai bine spus daca mai sunt jucatori disponibili.O sa revin eu cat mai repede cu niste nume pentru clan si cu un banner(deja lucrez la el).As vrea sa fim maxim 13 jucatori si as dori sa iasa ceva frumos.Vreau sa va spus de acuma ca clanul va fii destul de activ.Adica in maxim o saptamana vom avea un meci.Discutam cine poate sa joace si vorbesc eu sau ofiterii care o sa fie cu celalalt clan sa vedem cat la cat si pe ce harta vom juca.
    We are going to be the best!

    PS->O sa pun dupa ce termin de desenat bannerul o poza cu el aici.O sa iasa frumos.M-am gandit la ceva cu arhangheli()ingeri dar nu e nimic sigur e doar o idee.Daca aveti sugestii le astept aici.

  2. #2 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Bafta la recrutari ! la fel si la banner mai ales cu upload-ul pe Killzone.com, RSA si DM-C nu au reusit din cauza unei erori stupide...
    pentru meciuri.. you know where to find us!

  3. #3 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    as intra si eu, dar sunt praf... nici nu am terminat campania in single player(nu m-a atras, nu stiu de ce), dar vreau sa-l joc online, multa lumea l-a laudat la partea aceasta. doar sa aveti rabdare cu mine .

  4. #4 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Si eu cred ca o sa intru,in vara o sa-mi iau si eu Killzone2.
    I will pwn some asses

  5. #5 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    archangeld.jpg

    archangelgf.jpg

    A New Generation Of Strategy ! Va place ?! Am putea schimba si tema daca nu e ok ! Veniti cu idei daca e ! Fiecare va avea bannerul lui personalizat !

    Ar mai trebui sa lucrez un pic la ele , dar am vrut sa sparg gheata cat mai repede !

  6. #6 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    suna bine: Immortals angels clan si bannerul arata foarte bine, felicitari.

  7. #7 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    urat banner

  8. #8 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    urat banner
    Recunosc ca nu e prea reusit ! O sa revin cu variantele finale dupa ce le fac...Sincer nici mie nu prea imi place extrem de mult , dar pana acuma mi se pare ok!

  9. #9 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Felicitari,arata extraordinar,mie chiar imi place bannerul si numele clanului !
    Bravos

  10. #10 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Este execrabil, culorile foarte prost alese, textul la fel. Plus ca e si o greseala acolo "DJ AMDREI"
    Dude, cred ca ar trebui sa-ti gasesti un nume de gaming mai "bad ass", decat unul de DJ? ...


    "A new Generation Of Strategy" WTF that means?
    "Romania is our homeland, we are protecting it from enemies" ? ...


    How old are you , punk ?

  11. #11 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Este execrabil, culorile foarte prost alese, textul la fel. Plus ca e si o greseala acolo "DJ AMDREI"
    Dude, cred ca ar trebui sa-ti gasesti un nume de gaming mai "bad ass", decat unul de DJ? ...


    "A new Generation Of Strategy" WTF that means?
    "Romania is our homeland, we are protecting it from enemies" ? ...


    How old are you , punk ?

    Ti-am spus ca nu sunt bannarurile oficiale.Sunt inca in lucru.Le-am postat doar ca sa isi dea si altii cu parerea(cei care ar fii interesati de clan) si daca este sa vina cu vreo idee.Daca vrei sa faci posturi vezi ca mai sunt alte thread-uri.Te rog sa nu vii cu comentarii rautacioase.Nici macar nu se justifica.Daca ai vreo idee poti sa o spui intr-un mod frumos.Ai dreptate doar in privinta 'm'-ului.Imi cer scuze pentru acest lucru.Ma cam enervasem ca nu a iesit chiar ce vroiam si l-am omis.
    A si nici nu stii ce e aia o idee so shut up.Punk....?!Mersi frumos de compliment si bafta in continuare. Bine ca sunt misto 'Exist' ca nume de 'bad ass'.
    See you on the battlefield in the championship!

    ---------- Post added at 05:26 PM ---------- Previous post was at 04:47 PM ----------

    Am verificat cu acelasi scris si acela este 'N'.

  12. #12 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    dj aMdrei?

    @exist.. care este problema cu numele? eu am gamertag dj mo. si? un nume mai "bad ass"? bwahahahahahaa ... "come and face me and see if name counts"... ce bad ass a sunat... bwahahahahahhaha

  13. #13 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    dj aMdrei?

    @exist.. care este problema cu numele? eu am gamertag dj mo. si? un nume mai "bad ass"? bwahahahahahaa ... "come and face me and see if name counts"... ce bad ass a sunat... bwahahahahahhaha

    Imi cer scuze pentru M 'Dj Mo' ! My mistake... ! Mersi !

  14. #14 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Lasa-l pe eXist, e asa bad ass incat candideaza la titlul de troller-ul forum-ului
    Eu iti recomand sa fii mai atent la rezultatele finale si sa folosesti google pentru a-ti cauta niste tutoriale photoshop, te ajuta mult.
    Attached Images Attached Images troll.jpg

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Stop the flames... si lasati-l pe om sa-si faca ce banner doreste, cum doreste... Important e sa le placa celor din clan, nu noua... grrr...

  16. #16 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Mersi 'Grey' de sugestie si 'Monky' pentru ca mi-ai luat apararea.Sincer sunt destul de dezamagit.Am sa las bannerul deoparte si sa vad mai intai daca mai sunt jucatori de killzone(care mai joaca ocazional jocul) disponibili.In privinta bannerului o sa ma interesez foarte bine sa vad daca pot crea ceva cu adevarat frumos.(o sa vad daca pot sa fac ceva si cu iPhoto de la apple , sper sa ma ajute in prieten care are Mac).Deci mai sunt jucatori disponibili?

  17. #17 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Se pare ca nu gustați glumițele ușor piperate, pe ploaia de astăzi

  18. #18 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Se pare ca nu gustați glumițele ușor piperate, pe ploaia de astăzi
    Se pare ca glumele tale sunt cam prea picante pt. noi si daca nimeni nu le gusta de pe aici eu iti recomand www.forum.computergames.ro .... acolo e pt. tine!
    P.S.Cand avem noi meciul din campionat,cu echipa ta?
    Dj_Andrei,man nu il baga ins eam si spor la treaba in cateva zile:userul k1du isi va cumpara KZ2 si te vva ajuta el ca un "mic" om de baza!

  19. #19 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Dj_Andrei, nu vad cu ce te poate ajuta prietenul in IPhoto. Ala este pentru a gestiona poze, in nici un caz pentru editare.

  20. #20 SP
    Member rappy777's Avatar
    Vreau eu sa intru in clan Si ce parare ai de numele: The Romanian Dark Clan (RDC) ? Apropo, eu mai stiu pe cineva care ar vrea si ar putea sa intre in clan. Contact me, daca esti interesat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Killzone 3 king*s clan By petreking in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 13-04-2011, 18:42
  2. Dead Men Clan [DM-C] - Killzone 2 By Enthroll in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1666 Last Post: 31-05-2010, 17:58
  3. Killzone 2 clan By Alex90 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 04-07-2009, 07:33
  4. Voteaza Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 137 Last Post: 30-05-2009, 19:19
  5. Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 28 Last Post: 27-02-2009, 12:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts