Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 173 of 246 FirstFirst ... 73 123 163 171 172 173 174 175 183 223 ... LastLast
Results 3,441 to 3,460 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #3441 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Am creat lobby , va astept. Cei care nu ma au in lista si vor sa intre sa imi dea add - PSN Minimize
    L-am corupt sa intre pe lobby-ul meu pe minimize, asa ca join I_GreyhounD_I (I = i mare).

  2. #3442 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    GT Academy USA Round 2 Marred by Corner-Cutting

    Asa scotea Grey timpi buni aseara

  3. #3443 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Ce invidiosi nene, nu am eu practici d-astea...
    Ha, ha! N-ai luat bine curba ai... aaa aa... nuuu... aaaa...
    Attached Images Attached Images resize.jpg

  4. #3444 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Legat de lasat PS3'ul o zi in continuu... Eu am 2 prieteni din olanda care au lasat fiecare deschis PS3'ul mai bine de o saptamana fara sa'l inchida, numai 24h Le Mans. Asa ca eu zic ca e safe, cu atat mai mult daca ai garantie la consola.

  5. #3445 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Ce invidiosi nene, nu am eu practici d-astea...
    Ha, ha! N-ai luat bine curba ai... aaa aa... nuuu... aaaa...
    dar cand te-a scos jocul castigator desi erai in spatele meu pe linia de sosire cum s-o fi intamplat. ca am salvat cursa atunci sa vad ce s-a petrecut dar nu am apucat sa vad. Jucai cu masinuta din poza.

  6. #3446 SP
    Member Lazarica's Avatar
    Scuze de off-topic dar am un ps3 FAT de 40 GB de la sfarsitul lui 2007 cand a aparut ...are 4 ani si a fost forjat in toate jocurile ,etc, faza e ca la 6 luni max ii schimb pasta de pe proc-uri si e destul de mult avand in vedere ca dupa 6 luni pasta aia nici nu mai e aproape si se face tare ca o creta, ganditi-va ce se intampla cu unul care e sigilat si nu poti umbla in el 2 ani de ex ,ca ai garantie.
    Cred ca asta e cea mai buna metoda,nu raciri suplimentare si altele,doar un pic de mentenanta la ea din cand in cand si nu are de ce sa cada.

  7. #3447 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    dar cand te-a scos jocul castigator desi erai in spatele meu pe linia de sosire cum s-o fi intamplat. ca am salvat cursa atunci sa vad ce s-a petrecut dar nu am apucat sa vad. Jucai cu masinuta din poza.
    Aveam cheaturi, masina din poza e plina de cheaturi, de fapt ea e de 3 ori mai lunga decat pare...
    De unde sa stiu eu ce s-a intamplat, scrie-i lu' Yamapuchi. Probabil ceva nesincronizari pe codul de retea, cine stie.

  8. #3448 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    intai sa vedem caseta...

  9. #3449 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Caseta e facuta de minimize, e masluita

  10. #3450 SP
    Member robilicious's Avatar
    sal. am si eu o mare problema.acum 2 zile mi sa stricat save game-ul( corrupted data) si trebuie sa refac cateva curse.ma puteti ajuta cu un german touring car cu care sa castig ceva bani la seasonal, am avut si eu dar am pierdut tot. psn id: robika1992 daca ma puteti ajuta.ms anticipat.

  11. #3451 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Salut..eu tot ce a fost de touring cars si in cariera si la seasonal events am facut lu lexus isf concept , putin tunat ca sa fie mai competitiv.Daca ai banii cumpara-l de la dealer , este masina premium .Stiu ca suna idiot ca la un event german touring cars sa intrii cu lexus dar imi amintesc prea bine ca am facut cu el curse in care ma intreceam numai cu opel, mercedes, bmw touring cars pur si simplu m-a lasat sa intru cu el.

  12. #3452 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by 573ph4n View Post
    Stiu ca suna idiot ca la un event german touring cars sa intrii cu lexus dar imi amintesc prea bine ca am facut cu el curse in care ma intreceam numai cu opel, mercedes, bmw touring cars pur si simplu m-a lasat sa intru cu el.
    Acel lexus este facut special pentru DTM

  13. #3453 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by Lazarica View Post
    Scuze de off-topic dar am un ps3 FAT de 40 GB de la sfarsitul lui 2007 cand a aparut ...are 4 ani si a fost forjat in toate jocurile ,etc, faza e ca la 6 luni max ii schimb pasta de pe proc-uri si e destul de mult avand in vedere ca dupa 6 luni pasta aia nici nu mai e aproape si se face tare ca o creta, ganditi-va ce se intampla cu unul care e sigilat si nu poti umbla in el 2 ani de ex ,ca ai garantie.
    Cred ca asta e cea mai buna metoda,nu raciri suplimentare si altele,doar un pic de mentenanta la ea din cand in cand si nu are de ce sa cada.
    Daca pui pasta Arctic Silver GARANTEZ ca nici dupa 1 an nu se face pasta ca creta. Deci ori punem de calitate ori nu mai punem.

  14. #3454 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    eu il folosesc pe al meu din septembrie 2007, modelul de 60gb si cu incalzirea nu am avut probleme. doar blocul optic pe care l-am schimbat la donely. nici nu stiu despre ce pasta vorbiti...

  15. #3455 SP
    Member Lazarica's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Daca pui pasta Arctic Silver GARANTEZ ca nici dupa 1 an nu se face pasta ca creta. Deci ori punem de calitate ori nu mai punem.
    Arctic silver 5 pun man....crede-ma ca asa se face creta ! Ai umblat in consola sa vezi cum arata dupa 6 luni ? daca te pricepi ,dupa ce iese din garantie umbla in ea si o sa vezi cu ochii tai

    ---------- Post added 02-02-2011 at 01:03 PM ----------

    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    eu il folosesc pe al meu din septembrie 2007, modelul de 60gb si cu incalzirea nu am avut probleme. doar blocul optic pe care l-am schimbat la donely. nici nu stiu despre ce pasta vorbiti...
    La mine nu a picat nici o componenta, oricum ar fi super-benefic sa schimbi pasta de pe cele 2 "procesoare" sa zic asa...

  16. #3456 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    nici nu am idee cum sa fac asta si nici nu stiu ce pasta trebuie si de unde sa o iau. oricum, daca e sa cedeze ps3ul la gt5, desi ma indoiesc, asta este. iau un slim si gata

  17. #3457 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Ramanem si noi cat de cat on-topic? Infomatii utile intr-adevar, dar nu au ce cauta aici.

  18. #3458 SP
    Member Lazarica's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Ramanem si noi cat de cat on-topic? Infomatii utile intr-adevar, dar nu au ce cauta aici.
    Perfect adevarat, mi-am cerut scuze mai sus de off-topic

  19. #3459 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by Lazarica View Post
    Scuze de off-topic dar am un ps3 FAT de 40 GB de la sfarsitul lui 2007 cand a aparut ...are 4 ani si a fost forjat in toate jocurile ,etc, faza e ca la 6 luni max ii schimb pasta de pe proc-uri si e destul de mult avand in vedere ca dupa 6 luni pasta aia nici nu mai e aproape si se face tare ca o creta, ganditi-va ce se intampla cu unul care e sigilat si nu poti umbla in el 2 ani de ex ,ca ai garantie.
    Cred ca asta e cea mai buna metoda,nu raciri suplimentare si altele,doar un pic de mentenanta la ea din cand in cand si nu are de ce sa cada.
    Eu am avut un PS3 de 60GB (luat in aprilie 2007), care m-a tinut doi ani, si apoi s-a stricat. Ne mai fiind in garantie, l-am desigilat si m-am utat eu prin el sa vad cum arata. Avea cam mult praf pe procesoare si pe langa, insa pasta de care zici tu Lazarica, era moale ca si pasta de dinti, nu s-a intarit absolut de loc la el.
    Ei,....ce zici de asta? Cum la unele se intareste dupa 6 luni, iar la altele nu?

    Sorry ffocus....dar am simtit nevoia sa completez!!!!

  20. #3460 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Bai, va luati si voi pasta, garantia, sigiliul si praful si va duceti in alta parte?
    Nu cred ca sunteti pe topicul care trebuie si nu as vrea sa fie nevoie sa intervin...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 173 of 246 FirstFirst ... 73 123 163 171 172 173 174 175 183 223 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts