Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 246 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... LastLast
Results 401 to 420 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #401 SP
    Junior Member ciuki's Avatar
    mai acestia, vor dati turele astea chiar acum?
    eu de ce sunt la serviciu?

  2. #402 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Nu uitati ca mai este un demo programat astazi. (Army of Two)

  3. #403 SP
    Member Painkiller's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Nu uitati ca mai este un demo programat astazi. (Army of Two)
    l-am jucat si pe ala. o prostie.

    gt5 merita, e tare. am scos vreo 1.55, prima mea experienta cu un simulator.

  4. #404 SP
    Member Imperatore's Avatar
    1:42:588 cu controller si nu vad cum as putea sa ii ajung pe aia undeva la 1:37...

  5. #405 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    1.56 stock. am avut o tura si mai buna da m-am stricat ca fraieru. pain, cu ce masina ai jucat?

  6. #406 SP
    Member Painkiller's Avatar
    cu tuned. oricum nu sunt mare fun racing. n-am jucat decat niste demo-uri, niste motorstorm si pure pe ps3. n-am jucat nici macar prologue.

  7. #407 SP
    Junior Member ticamihai2003's Avatar
    cam cate secunde credeti ca e diferenta intre controller si un volan bun?

  8. #408 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    nu am citit mare lucru despre acest demo, dar sper din tot sufletul ca grafica pe care o vad sa nu fie asa in produsul final.
    Interiorul e ok, mai bun ca la forza 3, gameplay-ul iar pare ok desi nu am volan pe ps3, dar grafica traseului in sine e varza, parca e un joc pe psp.
    sper sa fie modificari serioase acolo, altfel o sa ma enervez rau dupa atatia ani de asteptare.

  9. #409 SP
    Member Imperatore's Avatar
    eu tind sa cred ca nu o sa iasa un Gt5 asa cum ne asteptam cu totii. ar fi bine sa nu fie asa...

  10. #410 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Mai, terminati cu prostiile. S-a spus clar ca va fi un demo care va contine DOAR fizica (nici aia 100% finala) si detaliile finale ale celor doua masini, din produsul final. Chiar nu observati ce diferenta de grafica, intre acest demo si cel cu Subaru, prezentat acum ceva timp? Texturi comprimate si downsample la sunet. De ce au ales sa scoata asa un demo (200MB), habar nu am...decat nimic pana in vara...

  11. #411 SP
    Member justamodel's Avatar
    Incredibil ce diferenta de feeling intre a juca cu DS3 si G25..

  12. #412 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    probabil ca nu au vrut sa piarda mult timp cu demo-ul. si mie mi se pare ciudat ca nu l-au pus pe cel cu Subaru, dar cine stie poate Nissan a platit sa-si faca marketing cu acest demo .
    ce ma preocupa e ca in seara asta nu sunt acasa

  13. #413 SP
    Member justamodel's Avatar
    Pai e concurs pt GT Academy, iar ei concureaza cu Nissan GT. Probabil de aceea ne`a dat 370, mai multa reclama pt. partererii lor.

  14. #414 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar

    update

    am scos pana la urma un 1.43 cu tuned dar e loc si de mai bine
    incepe sa imi placa din ce in ce mai mult jucaria asta tunata se simt si diferentele de fizica destul de bine fata de prologue

  15. #415 SP
    Junior Member ticamihai2003's Avatar
    Eu am scos 1:39.088 si as putea si mai bine cu controllerul dar nu cred ca pot sub 1:38 fara volan...

  16. #416 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Mai, terminati cu prostiile. S-a spus clar ca va fi un demo care va contine DOAR fizica (nici aia 100% finala) si detaliile finale ale celor doua masini, din produsul final. Chiar nu observati ce diferenta de grafica, intre acest demo si cel cu Subaru, prezentat acum ceva timp? Texturi comprimate si downsample la sunet. De ce au ales sa scoata asa un demo (200MB), habar nu am...decat nimic pana in vara...
    probabil ca asa va fi.
    da cum naiba se face ca lanseaza un demo care este un fel de "varza murata" a jocului final?
    oare chiar a inebunit lumea si toti se incita de la 3 pixeli care misca pe un ecran?
    personal cred ca acest demo isi bate joc de produsul final, de munca depusa acolo si de mine, cel putin.

    orice pentru bani.
    nasoale vremuri.

  17. #417 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Pe mine personal nu m-a atras asa de tare acest demo. Poate jocul final poate va fi altceva. Eram langa un copac si se vedea ca la ps2. Bineinteles este doar parerea mea personala si trebuie tratata ca atare.

  18. #418 SP
    Member maravela's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Pe mine personal nu m-a atras asa de tare acest demo. Poate jocul final poate va fi altceva. Eram langa un copac si se vedea ca la ps2. Bineinteles este doar parerea mea personala si trebuie tratata ca atare.
    Surprinzator, parerea ta coincide cu a mea 100%

    Texturi sterse, circuitul e facut nasol (grafic vorbind).

    Singurul lucru care e fain, este ca are un antialiasing fain pe masina.

    In rest este o versiune de GT4 pt. PS2 cu optiunea de 1080i activata.

  19. #419 SP
    Member justamodel's Avatar
    Pe mine personal nu m-a atras asa de tare acest demo. Poate jocul final poate va fi altceva. Eram langa un copac si se vedea ca la ps2. Bineinteles este doar parerea mea personala si trebuie tratata ca atare.
    Cine sa mai uita la grafica la un asemenea gameplay.. btw mai mult pe asfalt, mai putin pe aratura admirand copacii ftw

  20. #420 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    1.39.340 cu Nissan tunat,mai este loc de ceva inbunatatire dar nu mult,poate cu un volan.Imi place controlul destul de precis si razpunzator la comenzi,grafica nici nu ma intereseaza,sunt sigur ca jocul final va arata muuult mai bine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 246 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts