Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 244 of 246 FirstFirst ... 144 194 234 242 243 244 245 246 LastLast
Results 4,861 to 4,880 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #4861 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Cred ca da , atat timp cat acel volan e compatibil cu ps3. Nu sunt un as in ceea ce priveste volanele pentru simulatoare , da am visat de mult la unu , am prins promotia de altex si l-am si luat.

  2. #4862 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Am reusit sa-mi vopsesc (virgula) colectia NissanGT Academy intr-o singura culoare...mie imi place cum arata
    http://www.consolegames.ro/forum/f17...tml#post980271

  3. #4863 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Am si eu nevoie imprumut de 2 masini. Am nevoie de o masina pentru Historic Racing Car Cup si o Formula Gran Turismo. Dati-mi add cine vrea sa le dea share.
    PSN id: Emilx82 (UK)
    Multumesc

  4. #4864 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Pentru cine vrea sa treaca la un nivel mai ridicat de imersie in ale simracing
    ..

  5. #4865 SP
    Junior Member gabriel2706's Avatar
    [QUOTE=Florin85;984247]Pentru cine vrea sa treaca la un nivel mai ridicat de imersie in ale simracing

    Da,o abordare interesanta a conceptului de racing rig; ar trebui preluata doar ideea si modul de realizare. Spun asta pentru ca nu pare a fi total ajustabil,deci dimensiunile trebuie adaptate din ratiuni ergonomice,in functie de statura utilizatorului,de scaunul folosi, de tipul de volan (inclusiv pedalele si schimbatorul),de alte eventuale periferice.
    Cum spune Florin85,este un pas inainte (dupa masa din sufragerie sau masa de calcat) ! Ca varianta basic, ieftina si nepretentioasa e OK (desi am dubii in privinta rigiditatii).
    BTW,este pe forum vre-un thread dedicat "materialului de concurs" pentru "pilotii de apartament" ?

  6. #4866 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by mafiozzoxp View Post
    Am si eu nevoie imprumut de 2 masini. Am nevoie de o masina pentru Historic Racing Car Cup si o Formula Gran Turismo. Dati-mi add cine vrea sa le dea share.
    PSN id: Emilx82 (UK)
    Multumesc
    Te pot ajuta eu daca mai ai nevoie...add la TiBiKiMiR

  7. #4867 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    IC-3 License Gold Taking a Double Hairpin .

  8. #4868 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Bravo Florin.
    BTW felictari pentru achizitie. Cum se simte volanul pe Nurburgring Nordschlife? Eu faceam traseul ala la greu cand aveam consola si G25-ul si era o placere de fiecare data

  9. #4869 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Inca nu am incercat pe Nurburgring Nordschlife am inceput jocu de la 0 . De la ds3 la G27 e diferenta ca de la pamant la cer si licentele nu mai imi manaca asa de mult timp ca si cu DS3 . Cand imi ridic telefonu de servicce promit ca fac poze pe thread cu achizitia .

  10. #4870 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Bai ia ca vreau sa stiu o chestie (cei din cursa de azi stiu de ce intreb ). Cand alimentezi la boxe in timpul unei curse, "calculatorul" iti pune automat cantitatea necesara sa-ti umple rezervorul sau cat estimeaza el ca folosesti pana la sfarsitul cursei?

  11. #4871 SP
    Member roberte's Avatar
    Iti pune automat el dar probabil ai consumat tu mai mult din cauza aspiratiei

  12. #4872 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pe ma-sa atunci!

  13. #4873 SP
    Senior Member Florin85's Avatar

  14. #4874 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    “Dream Car Championship” GT5 Seasonal Event Now Live

    ---------- Post added 04-07-2013 at 13:51 ----------

    IC-3 License Gold Taking a Double Hairpin . Again 18:181 lol deabia astept GT6 in varianta finala sa vad acolo niste test license , mai ales ales ca au inbunatatit suspensiile si au umblat la sistemu tyres.

  15. #4875 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Nu pot sa cred ce frumos e GT5 cu volan ... nici nu vreau sa ma gandesc cum e Iracing sau project cars 2 , astea 2 fiind pe pc.

  16. #4876 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    insane

  17. #4877 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Nu a jucat nimeni GT 6 Demo ? Eu acum il descarc..a aparut de ceva timp cred.

  18. #4878 SP
    Senior Member Florin85's Avatar

  19. #4879 SP
    Member roberte's Avatar
    pentru cei care doresc mai sunt disponibile 3 locuri in noul campionat RSC GT OPEN

  20. #4880 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Roberte , fain forum ai .. ma inscriu si eu pe forum , din pacate nu si in campionat , mai am cu License test de lucrat ( ca le vreau pe toate gold ).. si pe urma voi participa si eu cu cea mai mare placere in viitor in campionate..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts