Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 81 of 246 FirstFirst ... 31 71 79 80 81 82 83 91 131 181 ... LastLast
Results 1,601 to 1,620 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #1601 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Varianta cu tara e foarte plauzibila.Cumperi si conduci Mercedes in UK,o faci cu volan pe dreapta...

  2. #1602 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Eu sunt suparat ca nu au Dacia Logan. Puteam sa punem de o cupa ceva online. Era tare, nu ?

  3. #1603 SP
    Member gpaul's Avatar
    Nimeni nu pare sa fie deranjat de faptul ca doar 200 din 1000 sunt masini Premium, restul Standard.Cu alte cuvinte, 800 masini din GT5 sunt reciclate din jocurile anterioare, au numar de poligoane sever redus, nu au interiorul modelat, si damage-ul minor fata de damage sever pt cele premium plus alte cateva detalii lipsa.Avand in vedere cat a stat in productie jocul, as fi preferat 500 masini in loc de 1000, insa toate cu aceeasi consistenta in detalii.
    Putin dezamagitor parerea mea, interiorul modelat e cea mai tare aditie in GT5, si se pare ca doar 200 masini vor beneficia de asa ceva.200 masini e totusi un numar impresionant pt un joc, insa avand in vedere ca marketing-ul GT5 ne tot baga pe gat 1000+cars si realism grafic fara precedent bla bla, nu pot scapa de feeling-ul ca GT5 e GT4 hd+continut nou.

    Poze comparative GT5�s standard cars just upscaled GT4 models � PlayStation University

  4. #1604 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    ok, poate ai dreptate si tu, producatorii au facut public lucrul asta de mult timp, totusi 200 masini e un nr mare, uita-te la noul NFS HP, nu are nici o masina cu interior, iar vechiul Shift avea cam 50-60 masini cu interioare si tot nu am avut ocazia sa le testez pe toate. Plus ca view-ul in-the car obstructioneaza mult vizibilitatea, in realitate, cand conduci, stai foarte aproape de parbriz si vezi bine in parti si inainte, mai aproape de realitate mi se par camerele puse pe capota sau din fata masinii(aia din fata masinii e enervanta daca e pozitionata prea jos) . o sa vedem ce o mai fi cand apare jocul final. O sa erupa vulcanul de multumiti si de nemultumiti

  5. #1605 SP
    Member gpaul's Avatar
    Lasand interiorul la o parte, ar fi putut remodela exteriorul celor 1000 masini, nu port-uri ieftine din GT4.Cum naiba sa nu fie deranjant cand vezi pe traseu masini din 2 generatii grafice diferite.Una face flip si vezi dedesubtul masinii total modelat, cu esapament etc, cealalta face un flip si nu vezi decat o textura neagra stil gt1 2 3 4.Repet, damage-ul, care la masini standard se rezuma doar la nivel textura, pe cand la cele premium ajunge la deformare severa caroserie.Chestii care afecteaza gameplay online.La fel au facut si cu traseele,reciclate, arata totusi mai bine datorita iluminarii superioare GT5.

  6. #1606 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Tipul care a inceput sa faca review la el pe blog la GT5 a afirmat ca modelel standard sunt de aceeasi calitate ca si masinile din GT5P asa ca nu vad de unde acest contrast intre diferite generatii grafice

  7. #1607 SP
    Member Dante's Avatar
    am citit pe aici si n-am inteles sau poate nu am citit cu destula atentie. nu toate masinile din joc vor avea in car view?

  8. #1608 SP
    Senior Member Tekken's Avatar

  9. #1609 SP
    Banned Trip's Avatar
    Geniala reclama

  10. #1610 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Toate reclamele lui Kevin sunt geniale .

  11. #1611 SP
    Senior Member Tekken's Avatar

  12. #1612 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Mi-ar place asa ceva, dar e destul de scump.

  13. #1613 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Daca la standard cars aveau sa zicem 3 feluri de cockpit view standardizate din care sa alegi care iti place mai mult era epic win..dar asa daca ma obliga sa joc cu bump camera sau din spare ca la NFS halal simulator...era atat de simplu si totusi nu s-au gandit sa faca ceva in sensu asta, trist.Dar pentru mine oricum si nr de masini premium e suficient si abia astept jocul.

  14. #1614 SP
    Banned Trip's Avatar
    700ron ... O_O cam asta este pretul. Corect ?

  15. #1615 SP
    Member justamodel's Avatar
    Il poti lua doar de pe siteul game.co.uk care nu trimit la noi. Prin RD pretul Signature Edition ajunge la 797 ron Eu mi`am dat preorder la Collectors Edition pe amazon (350ron).

  16. #1616 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Pt1
    Attached Images Attached Images specialstageroute51.jpg specialstageroute5.jpg roadcoursedaytona.jpg roadcoursedaytona1.jpg suzukacircuit1.jpg nrburgringnordschleife.jpg nrburgringnordschleife1j.jpg grandvalleyspeedway.jpg grandvalleyspeedway1.jpg grandvalleyspeedway2.jpg grandvalleyspeedway3.jpg

  17. #1617 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    iaca si niste ruf-uri. ce sexi arata

  18. #1618 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Pt2
    Attached Images Attached Images alaskasnow.jpg alaskasnow1.jpg sienapiazzadelcampo.jpg sienapiazzadelcampo1.jpg

  19. #1619 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    ce stiti despre dificultate in modurile din single? Daca nu imi permit un volan, fac fata cu DS3 la AI?

  20. #1620 SP
    Member gpaul's Avatar
    Lol, dar a fost AI-ul GT competitiv vreodata?Cea mai tare provocare o gasesc si acum in licentele gold, sau o eventuala cursa contra AI unde tu conduci masina cu jumate HP.Si acum tin minte cum parcam masina transversal la sfarsit de linie dreapta pe trasa ideala in GT4, si AI-ul se baga de cele mai multe ori in tine full speed.Sper sa fii remediat asta in GT5.Nu inteleg de ce nu se inspira din jocuri existente deja pe piata.Grid imi vine in minte, sau orice joc Codemasters de fapt.AI super adaptabil, cu simt de conservare a masinii= cursa intensa.Grid , Career,de la prima cursa pana la ultima am concurat cu AI-ul suflandu-mi in ceafa.Memorabil.
    PS:SI eu sunt fan controller, orice ma ridica de pe canapea nu ma atrage

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 81 of 246 FirstFirst ... 31 71 79 80 81 82 83 91 131 181 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts