Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 19 of 19

Thread: God of war 3 se va lansa pe 15 decembrie 2009!!

  1. #1 SP
    Member steauacroitoru's Avatar

    God of war 3 se va lansa pe 15 decembrie 2009!!

    Umbland sa vad ce jocuri au mai aparut am gasit asta :Welcome to Video Games Plus Online

  2. #2 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Puteai pune zvon in titlu, inca nu e sigur nimic. Cel mai probabil se va lansa in martie. In martie s-au lansat absolut toate GoW-urile.

  3. #3 SP
    Manager paul's Avatar
    Dar nu e o regula.

  4. #4 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    nu se stie...eu am anuntat ce scrie acolo

  5. #5 SP
    Junior Member Soop's Avatar
    Daca anuntai ce scrie acolo puteai pune un titlu de genul:"Videogamesplus.ca anunta God of War III pt Decembrie 2009".In fine,vom astepta si vom vedea pana la urma cand va aparea

  6. #6 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Pe Amazon.com arata la un moment dat ca apare in martie 2009.

  7. #7 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Doar un site care probabil vrea niste vizitatori. Eu am citit peste tot ca iese in Martie 2009.

  8. #8 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Si eu zic ca in Martie se va lansa... Buna observatie Uzziwood!

  9. #9 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Eu zic ca sunt putine sanse sa apara in Martie,prea putin a fost aratat pana acum si prea putin timp mai e pana in Martie.Va reamintesc ca au mai fost mari francize(GTA) care spre ex avea data de lansare mereu in octombrie si s-a abatut de la regula... Nu mai e ca inainte,merge mai greu in hd

  10. #10 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Si MAG a fost anuntat tot pentru martie si pot sa fac pariu ca o sa iasa probabil la sfarsitul anului. Pana nu anunta o data oficiala de lansare nu e nimic sigur. Si daca ma intrebati pe mine, chiar si atunci mai apar dubii.

  11. #11 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by killlemalll3 View Post
    Eu zic ca sunt putine sanse sa apara in Martie,prea putin a fost aratat pana acum si prea putin timp mai e pana in Martie.Va reamintesc ca au mai fost mari francize(GTA) care spre ex avea data de lansare mereu in octombrie si s-a abatut de la regula... Nu mai e ca inainte,merge mai greu in hd
    Exact.Nu va mai luati dupa magazinele online, vorbesc bazaconii de multe ori.Din punctul unora dintre ele de vedere, si Starcraft 2 apare anul asta
    Pana nu apare o data de lansare oficiala, eu nu crd nimic.

  12. #12 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by DonAdryan View Post
    Si eu zic ca in Martie se va lansa
    Nu cred ca vom avea norocul asta...ar fi prea frumos sa vina asa de repede.

  13. #13 SP
    Member Vami's Avatar
    Astept jocul cu nerabdare

  14. #14 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Deci tin sa le reamintesc celor de la Sony ca sunt profund dezamagit de ei, nu ma asteptam sa iasa atat de tarziu jocul. Adica nu stiu cum sa va spun dar am cumparat consola PS2 numai ca sa joc GOW I si II. Nu m-au dezamagit deloc adica au fost excelente si le recomand tuturor, iar cei care nu o sa joace asa ceva le spun ca vor pierde extraordinar de mult. Pai asa joc nu o sa se faca pe PC niciodata, adica NICIODATA! Poate seria Prince o Persia care e ceva tentativa sa se ridice la nivelul lui GOW dar imm..(pe de alta parte pt PC e un joc excelent). Vroiam sa-l cumpar original dar pana in 2010 parca cand o aparea presimt ca o sa ne jucam "altcumva" pe PS3!

  15. #15 SP
    Member SiCK's Avatar
    Poate Martie 2010.

  16. #16 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    mark, se lucreaza la el si sincer cu cat lucreaza mai mult cu atat jocul o sa iasa mai bine. sunt incantat sa stiu ca se lucreaza. daca nu stiam nimic nici acum, da ar fi fost altceva, dar asa... give them the chance to blow our minds and fingers away

  17. #17 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Puteai pune zvon in titlu, inca nu e sigur nimic. Cel mai probabil se va lansa in martie. In martie s-au lansat absolut toate GoW-urile.
    uite vin si eu cu un zvon
    UK Online Video Games And Consoles Video Games + Free Delivery in Uk orders before 5.30pm dispatched same day - ShopTo.Net

  18. #18 SP
    Member slabunator's Avatar
    Gow1 March 22, 2005
    Gow2 March 13, 2007
    Gow3 March xx, 2009 ? ? ?

    daca e sa o luam ca un sequel din seria gow apare o data la 2 ani atunci,teoretic in martie 2009 va venii urmatorul god of war

    totusi daca ne gandim ca primele 2 jocuri erau cam lafel ca si grafica(gow 2 are mici imbunatatiri) si le-a luat 2 ani doar sa nascoceasca niste elemente de gameplay noi si o alta poveste; trecerea la alte standarde grafice, un fighting engine revolutionar (sau cel putin asa sper sa fie) iseamna ca le-ar trebui mai mult timp pentru a scoate un joc marfa

    avand in vedere noile cerinte, (asta ar trebui sa fie unul din jocurile cu cea mai buan grafica pe ps3)...chiar nu cred ca au timp sa il termine pe deplin pana in martie ...sper din tot sufletul sa nu se grabeasca, mai bine il scot in 2010

    oricum in februarie 2009 vine killzone 2 asa ca nu avem de ce ne plange cu privinta la titlurile mari din primavara , sa speram ca asta ne va tine ocupati o perioada

  19. #19 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu prea merge socoteala asta cu "din 2 in 2 ani" pentru simplul motiv ca atat God of War1 cat si God of War2 sunt rezultatul a vre-o 8-10 ani de "development' SCEE pentru platforma PlayStation. Cu PS3 nu au avut nici pe departe timp sa optimizeze partea de programare ca sa ajunga la astfel de rezultate. Sa speram ca-i va ajuta hardware-ul puternic

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. God of War Collection in 2009 By erik95 in forum Console News
    Replies: 34 Last Post: 28-09-2009, 16:24
  2. E3 2009: God of War 3 in Martie 2010 By Mika in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 03-06-2009, 11:57
  3. God of War 3 si MAG nu se vor mai lansa anul acesta By istrategie in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 26-02-2009, 00:24
  4. God of War III - Decembrie 2009 ? By paul in forum Console News
    Replies: 16 Last Post: 24-08-2008, 01:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts