Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: God of War III - Decembrie 2009 ?

  1. #1 SP
    Manager paul's Avatar

    God of War III - Decembrie 2009 ?

    Poate sa spuna cineva ca nu i-a placut God of War ? Eu cred ca nu. Prin urmare, cu totii asteptam continuarea istoriei lui Kratos. Si iata cum in ultima editie a revistei PlayStation World (PSW) ne este dezvaluita o informatie (primita de la o sursa Sony), si anume data de lansare a mult asteptatului joc God of War 3 : Decembrie 2009. Mai este un an si 3 luni pana atunci, dar o capodopera cere timp.
    Attached Images Attached Images god_of_war_0.jpg god_of_war_1.jpg god_of_war_2.jpg god_of_war_3.jpg god_of_war_4.jpg gow_iii.jpg

  2. #2 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Corect...

    Acest joc va "rulz"

    PS : Sper sa scoata si figurine noi , LOL

  3. #3 SP
    Junior Member dorianos's Avatar
    cred ca o sa fie super ! ma intreb daca o sa apara vreun demo in prima parte a anului viitor

  4. #4 SP
    Member UrSuLeTzU's Avatar
    Well it better be, ca imediat intram in anul 3 si ma astept la lucruri mari de la sony!

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu stiu de ce, dar am un feeling ca or sa ne dea peste cap tot sistemul de valori cu GoW III. Nici nu vreau sa ma gandesc ce vor putea scoate pe PS3 avand in vedere ce au reusit pe PSP si PS2...

    Cat despre demo, sper sa nu iasa. Si nici trailere. Sa fie totul cat mai bine tinut secret

  6. #6 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cat despre demo, sper sa nu iasa. Si nici trailere. Sa fie totul cat mai bine tinut secret
    Ce bine ar fi. Cum era pe vremuri pe PS2. Nu stiai nimic pana nu iesea jocul si surpriza era maxima.

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si ca sa vedeti cat de mare este mania God of War, uitati ce caracter va fi downloadable incepand de maine in Hot Shots Golf: Out of Bounds ! Mare e gradina...
    Attached Images Attached Images god_of_war_golf.jpg

  8. #8 SP
    Manager paul's Avatar
    Nu-mi place ca pur si simplu l-au micsorat pe Kratos . Mai bine era daca il faceau copil.

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Kratos son of Dwarf ! Roarrrr - dati-va ca sunt la a 6-a gaura si-l bat pe Tiger Woods !

  10. #10 SP
    Member mihaif27's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cat despre demo, sper sa nu iasa. Si nici trailere. Sa fie totul cat mai bine tinut secret
    Eu nu am jucat nici demo-ul si nu m-am uitat la nici un filmulet despre God of War 2, inainte sa apara, tocmai ca sa am cat mai multe surprize in timp ce-l joc.

  11. #11 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Jocurile mari oricum nu au parte / nu au nevoie de demo.....asa ca
    Vezi MGS4 , GTA 4 , etc.

    In schimb , bine a zis MonkY - cu asta vom afla adevaratul potential al PS3-ului ;
    Desi MGS4 a facut deja acest lucru , pentru cei care l-au jucat...

  12. #12 SP
    Junior Member dorianos's Avatar
    hai sa fim seriosi ! sunt convins ca daca in cinci minute ar aparea demo-ul la gow 3 ar fi nebunie : ati sari ca vulturii (in picaj) la download ! sau mai rau, sa presupunem ca s-ar putea downloada contra cost (o suma modica de 3 $) acelasi demo, cred ca sony ar face milioane in 24 de ore, subliniez milioane.......

  13. #13 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Comercial e orice posibil...insa nu si necesar.
    De ce ai face bani dintr-un demo ?
    Nimeni nu a facut asa ceva pana acum...

  14. #14 SP
    Junior Member dorianos's Avatar
    cred ca m-ai inteles gresit. eu n-am spus ca vor incepe astia sa scoata demo-uri pe bani ci a fost un exercitiu de imaginatie prin care am incercat sa scot in evidenta (exagerand evident) cat de multi ahtiati sunt si vor fi (printre care ma numar si eu) dupa imagini, trailere ca sa nu mai vorbesc de demo-uri din god of war 3. de altfel, sunt convins ca pe masura ce se va apropia termenul de lansare si Console Games Forum va abunda de informatii, poze, filmulete, etc. referitoare la subiectul in cauza

  15. #15 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Perfect....
    Nici nu ne-am dori sa apara un demo platit , right?
    Pt mine e important elementul surpriza cum a zis si colegul de mai sus !

  16. #16 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    nu cred ca v a fi lansat atat de tarziu.Azi mi am cumparat un ps3 40 giga special pentru a juca god of war cand va aparea.momentan joc ce este.a mai fost un zvon ca va aparea in vara...nu stiu ce sa mai cred

  17. #17 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Cred ca mai ai de asteptat , din nefericire...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. God of war 3 se va lansa pe 15 decembrie 2009!! By steauacroitoru in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 18 Last Post: 02-11-2008, 19:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts