Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 11 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 220

Thread: Dead Men Clan [DM-C] in Killzone 3

  1. #1 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar

    Dead Men Clan [DM-C] in Killzone 3

    that's right men, ati vazut bine: KILLZONE 3 !!!
    multumita lui erik92 http://www.consolegames.ro/forum/f7-...-a/#post352601 avem confirmarea si cateva detalii, BIG NEWS for the DEAD MEN !!!
    thanks ffocus for some scans: http://www.consolegames.ro/forum/f7-...-a/#post352601

    banner si alte detalii cat de curand, depinde de Guerilla Games . numarul membrilor va fi limitat though, cum v-ati obisnuit in DM-C.
    asa ca sa incepa discutiile, strategiile, glumele, recrutarile and so on DM-C KZ3 related daca aveti idei pt banner please share.
    thx ciprianoss for telling me!

    cheers !!!

  2. #2 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    that's right men, ati vazut bine: KILLZONE 3 !!!
    multumita lui erik95
    ...fixed
    Da' ,daca nu se mai tine cont de cei inscrisi in Killzone 2,sa fiu eu primul care ma anunt pentru killzone 3(cum ajunge in tara,bine mai intai sa aflam relase date)

  3. #3 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Si eu, si eu

  4. #4 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Cand am vazut thread-ul m-am bucurat mai mult decat cand am vazut primele poze din KZ3. Pe forumul Killzone.com se vorbeste foarte mult de noul joc, era cineva care spunea ca a jucat o versiune demo/beta si ca grafica e mult mai buna ca cea din KZ2, cica se punea zapada pe arma si cand tragea se topea. :X:X
    In legatura cu noul clan... nu stiu ce sa zic , aveam foarte multe idei. Nu stiu cate va sunt pe plac.
    • Daca se pricepe cineva din clan sa faca un fel de site, unde sa postam meciurile, cine joaca, strategii, poate chiar si video-uri.
    • Sa avem mereu un Text Chat pe PSN, unde sa vorbim (mereu mi s-a parut ca am discutat prea mult pe forum si am jucat prea putin)
    • Sa fim doar cei care au fost la KZ2
    • Clumunari lider... Stiu ca majoritatea nu vreti sa fiti de acord si ca Enthroll este un lider foarte bun, asa e, dar nu cred ca ar fi rau nici cu Mr. C
    Sper sa ma primiti si pe mine in viitorul DM-C si sa facem treaba buna (deja avem experienta ca si clan, si eu cred ca ne va fi mult mai bine si ca vom fi mult mai buni).

    bafta

    P.S: sunt doar niste propuneri, sa nu credeti altceva. putem juca si fosta formatie ( 1 meci pe saptamana [JK] lol )

  5. #5 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Quote Originally Posted by UrbanAvalon View Post
    Cand am vazut thread-ul m-am bucurat mai mult decat cand am vazut primele poze din KZ3. Pe forumul Killzone.com se vorbeste foarte mult de noul joc, era cineva care spunea ca a jucat o versiune demo/beta si ca grafica e mult mai buna ca cea din KZ2, cica se punea zapada pe arma si cand tragea se topea. :X:X
    In legatura cu noul clan... nu stiu ce sa zic , aveam foarte multe idei. Nu stiu cate va sunt pe plac.
    • Daca se pricepe cineva din clan sa faca un fel de site, unde sa postam meciurile, cine joaca, strategii, poate chiar si video-uri.
    • Sa avem mereu un Text Chat pe PSN, unde sa vorbim (mereu mi s-a parut ca am discutat prea mult pe forum si am jucat prea putin)
    • Sa fim doar cei care au fost la KZ2
    • Clumunari lider... Stiu ca majoritatea nu vreti sa fiti de acord si ca Enthroll este un lider foarte bun, asa e, dar nu cred ca ar fi rau nici cu Mr. C
    Sper sa ma primiti si pe mine in viitorul DM-C si sa facem treaba buna (deja avem experienta ca si clan, si eu cred ca ne va fi mult mai bine si ca vom fi mult mai buni).

    bafta

    P.S: sunt doar niste propuneri, sa nu credeti altceva. putem juca si fosta formatie ( 1 meci pe saptamana [JK] lol )
    1. Meciurile, cine joaca, strategiile se pot posta pe CG, iar video-urile pe YouTube dupa care punem link-ul.
    2. Am avut un text chat inainte de apropae fiecare meci, poate pana apare kz3 avem cross game voice chat.
    3. Doar cei ce au fost activi.
    4. Nu stiu de ce il vrei pe Clumunari lider, daca n-ar fi fost Enthroll n-ar fi fost nici DM-C, plus ca daca il pui pe Clumunari lider v-a aduce multi alti jucatori straini, cum a facut ca ofiter in kz2

    P.S.: @UrbanAvalon: care PSN ID-ul tau?

  6. #6 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Referitor la video-uri...vara asta imi voi cumpara eu ceva aparat de inregistrat si le voi posta pe youtube,cu toate ca ar fi mai bine sa aiba cat mai multi pdeoarece easy cap spre exemplu costa ff. putin pentru cea ce poate face!

  7. #7 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    sa postam strategiile aici? sa le vada toata lumea? ... zi si tu acuma

    4. pentru ca el s-a implicat cel mai mult, chiar daca nu a fost de la inceput, stie la ce turnee sa se bage, si a fost/este cel mai activ. straini nu a adus decat 1 sau 2 , dintre care unu a plecat dupa cateva zile si celalalt nu a jucat deloc. nu o sa fie nevoie de straini daca jucam noi, romanii.

    ca banner putem trimite toti cate o poza cu fiecare, cei de lz KZ2 fosti si actuali, si sa faca cineva un banner misto, cine se pricepe.


    psn-ul e ca id-ul de pe forum.


    edit; consol3, ce recorder vrei sa iti ei? eu ma gandeam sa imi iau un HD PVR - hauppage

  8. #8 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Momentan nu m-am hotarat insa am in plan asta

  9. #9 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Mai acceptati un cazut la datorie?

  10. #10 SP
    Member justamodel's Avatar
    Sper sa faceti servere DM-C & friends des!

  11. #11 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    reactia lui Enthroll cand a vazut stirea despre KZ3 :
    fara suparare dar mi s-a parut foarte amuzant daca deja am inceput sa vorbim de membri si de servere cand nu stim nici macar data de lansare si nici nu a aparut un trailer, ce facem mai incolo?

  12. #12 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Buna initiativa Enthroll,desi e cam devreme zic eu sa discutam despre strategii si meciuri,jocul nu cred ca va aparea mai devreme de Martie anul viitor.Lider va ramane tot Enthroll,meciurile le pot organiza si ofiterii nu trebuie liderul sa se ocupe de tot,si poate asa o sal vedem si noi mai des pe PSN.Si daca el nu vrea noi tot il vrem

  13. #13 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Pai ar trebui sa faceti recrutari imediat ce apare jocul . Binenteles ca cei din Kz2 au locul asigurat, dar n-ar strica niste membri noi, ca n-aveam toti playstation 3 cand s-a lansat Killzone 2 .

  14. #14 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Buna initiativa Enthroll,desi e cam devreme zic eu sa discutam despre strategii si meciuri,jocul nu cred ca va aparea mai devreme de Martie anul viitor.Lider va ramane tot Enthroll,meciurile le pot organiza si ofiterii nu trebuie liderul sa se ocupe de tot,si poate asa o sal vedem si noi mai des pe PSN.Si daca el nu vrea noi tot il vrem
    nu inteleg de ce nu vreti sa ii dati si lui o sansa... nu e vorba doar de organizarea meciurilor, ci a intregului clan. dar vad ca nu sunteti de acord, nu va mai stresez cu asta.

  15. #15 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    well, daca Clumunari vrea sa fie lider, i-am mai scris si pe ym, poate sa-si recruteze oamenii favoriti si sa faca un nou clan. sunt sigur ca vor fi extrem de competitivi.
    DM-C nu-si schimba nici organizarea, nici stilul, nici mentalitatea. ask the Dead.

  16. #16 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    ask the Dead.
    he's dead. am inteles, nu o sa mai insist. check this: Killzone 3 Multiplayer Poll - pollmill.com

  17. #17 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Clumunari si DM-C sunt filosofii diferite A dus RSa cat a putut, dupa care a plecat la D-MC din simplul motiv ca nu mai avea cu cine juca la RSA, DM-C-ul avand membrii foarte activi la momentul respectiv. Cand DM-C-ul s-a "stins", a plecat la alt clan. El joaca pt. rank/puncte/etc/etc, pe cand in DM-C a fost altceva, o reuniune a celor lasati pe afara din RSA si asta i-a facut si mai uniti.

  18. #18 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by SeikQ View Post
    pe cand in DM-C a fost altceva, o reuniune a celor lasati pe afara din RSA si asta i-a facut si mai uniti.
    da, dar nu numai: ne-am strans sa jucam fara stres si cursa pentru cel mai bun clan nu ne-a atras niciodata, in acest mod am avut cateva seri impreuna absolut criminale .
    Clumunari, Ciprianoss, adiandrei1 au ramas sa adune foarte multe puncte, insa Ciprianoss cred ca a inteles cel mai bine dintre cei veniti din RSA care e filosofia clanului. ponts doesn't come first. el inca a ramas cu noi . DM-C to the bone si a luptat pentru interesele clanului ca si un lider! el are credit pentru acest thread, a fost foarte entuziast de faptul ca DM-C o sa mearga mai departe in al 3-lea installment.
    sunt curios care va fi design-ul clanurilor in KZ3 si daca se pot "importa" in 3.
    mi-as dori sa fim cel putin 4 clanuri in ConsoleGames. competition is beautiful.
    mai avem de asteptat though..

    @ UrbanAvalon: Al Pacino e acrorul meu preferat niiiiice, thanks !!

  19. #19 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    da, dar nu numai: ne-am strans sa jucam fara stres si cursa pentru cel mai bun clan nu ne-a atras niciodata, in acest mod am avut cateva seri impreuna absolut criminale .
    Clumunari, Ciprianoss, adiandrei1 au ramas sa adune foarte multe puncte, insa Ciprianoss cred ca a inteles cel mai bine dintre cei veniti din RSA care e filosofia clanului. ponts doesn't come first. el inca a ramas cu noi . DM-C to the bone si a luptat pentru interesele clanului ca si un lider! el are credit pentru acest thread, a fost foarte entuziast de faptul ca DM-C o sa mearga mai departe in al 3-lea installment.
    sunt curios care va fi design-ul clanurilor in KZ3 si daca se pot "importa" in 3.
    mi-as dori sa fim cel putin 4 clanuri in ConsoleGames. competition is beautiful.
    mai avem de asteptat though..

    @ UrbanAvalon: Al Pacino e acrorul meu preferat niiiiice, thanks !!
    Ai dreptate Enthroll... e mult mai frumos sa joci cu prietenii decat sa te enervezi ca te-a batut nu stiu ce clan rival. Si eu (si cred ca si ceilalti care au iesit din clan) am ramas cu voi Doar ca dupa ce am ramas vreo 4 care mai jucam, am inceput sa jucam mai des turnee si meciuri cu celelalte clanuri si eram prezenti mai la toate turneele si cred ca am jucat cu toate clanurile din top si pe unele chiar le-am batut. A fost foarte frumoasa si perioada aia, chiar daca multi nu au jucat atunci si nu inteleg despre ce vorbesc. (am facut un clan pentru cine doreste sa mai joace app.)



    Am auzit ca si Naughty Dog lucreaza cu GG pentru KZ3... m-am cam speriat cand am auzit asta, pentru ca nu vreau sa strice jocul, modificand controlerele, sau cine stie ce idei le mai vin la aia. Poate ne fac surpriza anului si scot clanurile lol.

  20. #20 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Thea dead will walk again, Ciulimo at duty

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 11 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Killzone 3 king*s clan By petreking in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 13-04-2011, 18:42
  2. Dead Men Clan [DM-C] - Killzone 2 By Enthroll in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1666 Last Post: 31-05-2010, 17:58
  3. Killzone 2 clan By Alex90 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 04-07-2009, 07:33
  4. Voteaza Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 137 Last Post: 30-05-2009, 19:19
  5. Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 28 Last Post: 27-02-2009, 12:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts