Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 83

Thread: Classic Game Room

  1. #1 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

    Classic Game Room

    Un canal, pe youtube, foarte frumos ce-l urmăresc de ceva vreme. Băieții au un stil aparte de a face reviews (la orice ține de gaming)

    N-am să pun acum toate clipurile...dar pe parcurs mai pun c�te unul că merită

    Acesta este canalul: YouTube - InecomCompany's Channel

    Iar ultimul clip văzut de mine, acum c�teva minute:



    Later edit*

    lol

    ---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 12:34 PM ----------



    ...unul din jocurile mele preferate de pe XBLA

    Doamne!!!! Mi-am adus aminte c-am făcut o serie de super video guides la acest joc cu tot de la A la Z și l-am pus pe youtube. După c�teva zile l-au sters excrocii cerundu-și scuze cum că a fost ceva eroare (�ncă mai am mailul sigur �l găsesc de-l caut). Doamne...mda. Acuma le fac un re-upload (păcat).

    ---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 01:20 PM ----------

    lollol

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar




    ---------- Post added at 11:52 AM ---------- Previous post was at 11:18 AM ----------


  3. #3 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar


    Mi se pare genial jocul, chiar daca e mai nou in serie!

  4. #4 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...alea-s cele mai adevărate jocuri. De aia-mi doresc un NTSC-J...să mă joc ce-mi place...

  5. #5 SP
    Member shorinnn's Avatar
    Salut
    Si eu urmaresc de ceva vreme CGRHD si pot spune ca e primul loc unde caut informatii despre un joc, dar desigur motivul principal pentru care urmaresc CGRHD este "to be entertained".
    Vreau sa adaug cateva informatii despre Classic Game Room (pentru cei interesati), adunate de pe diferite pagini -inclusiv clasic game room youtube channel:
    CGR a aparut in 1999, emisiunea era prezentata de Mark Bussler si David Crosson. Emisiunea originala era in genul talk-show-urilor - cei doi discutau despre diverse jocuri stand la un birou (chiar apareau pe ecran in timpul review-urilor).
    Emisiunea a fost anulata in 2000, iar in 2008 a revenit sub denumirea de Classic Game Room HD, insa Mark este singurul realizator, Dave nemaiavand timp pentru proiect.
    Mark se ocupa cu filmarea, editarea si postarea video-urilor, uploadand 2-3 review-uri pe zi. Pe langa aceste activitati, mai aloca niste ore gaming-ului propriu-zis, pentru crearea materialelor.
    Din diferite articole reiese ca Mark are experienta ca regizor, producator, editor, scenarist si actor. Si evident, gamer...
    Daca va place CGRHD, va mai recomand sa urmariti un review interesant despre Xbox360 Jasper postat de alt uploader fidel de pe youtube

  6. #6 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  7. #7 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    lollol

  8. #8 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar






    ...un joc excelent! Doamne ce muzică și ce intensitate

    *p.s.

    Japonezi nesimțiți...țin totul pentru ei (oki, se știe că se poate moda PS2-ul li gata...dar cu restul cum răm�ne?). Slab, foarte slab.

  9. #9 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar



  10. #10 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  11. #11 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar



  12. #12 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  13. #13 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  14. #14 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  15. #15 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar



  16. #16 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  17. #17 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar



  18. #18 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar







  19. #19 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  20. #20 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...remember this one?



    Doamneeeeee!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 27-08-2012, 18:52
  2. Replies: 0 Last Post: 27-04-2012, 11:01
  3. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 15:22
  4. Game Room By RonanN1 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 88 Last Post: 24-01-2011, 03:34
  5. Xbox Game Room detaliat si lista de jocuri By Mika in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 09-01-2010, 03:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts