Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 50

Thread: Jocurile favorite de sport

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Jocurile favorite de sport

    Am primit si eu azi o intrebare gen "care sunt cele mai bune jocuri sport related", si cum nu sunt fan PC atat de mare, nu prea am stiut sa raspund. Poate imi dati o mana de ajutor. Stiu ca de obicei cele cu teme olimpice erau la moda...

  2. #2 SP
    Junior Member Bobby's girl's Avatar
    Seria FIFA si NBA 2k sunt cele mai bune

  3. #3 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Depinde despre CE sport e vorba.
    Degeaba Fifa e bun, daca un gamer uraste fotbalul.Daca stau bine si ma gandesc nici nu sunt multe, de ex eu de mult astept un joc cu handbal.
    Fotbal, hockey, golf, baschet - cam astea ar fi principalele cu 2-3 competitori.Iar celelalte nu au nici macar un competitor (cricket sau fotbal american), deci nu poti sa spui care e CEL MAI BUN cand exista doar un singur reprezentant al acelui sport.

  4. #4 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Prin Romania cei mai multi joaca FIFA. Majoritatea nici nu au auzit de PES macar.

  5. #5 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    fifa FTW , nhl
    , pes mi se pare cam greoi , adica se misca greu .

  6. #6 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Prin Romania cei mai multi joaca FIFA. Majoritatea nici nu au auzit de PES macar.
    Eu zic sa te mai gandesti o data.
    Pe PC (asa cum a spus Monky), PES-ul este la conducere.DA, si in Romania, multi de aici si l-au luat original, au creat ligi de PES, etc.

    cipriane, stim si noi ce e aia greoi.

  7. #7 SP
    Member Snake's Avatar
    Cred ca MonkY s-a referit la jocuri olimpice, alternative, etc. Acum depinde si ce-i place omului, pentru ca si jocurile de fishing si hunting tot sport le consider. Mai sunt cele de ski, surfing, wrestling, box, etc. La fishing seria Trophy Bass ar fi cea mai ok, Deer Hunter la hunting, Top Spin pentru tenis, Tony Hawk pt. skateboarding.

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Snake View Post
    Cred ca MonkY s-a referit la jocuri olimpice, alternative, etc. Acum depinde si ce-i place omului, pentru ca si jocurile de fishing si hunting tot sport le consider. Mai sunt cele de ski, surfing, wrestling, box, etc. La fishing seria Trophy Bass ar fi cea mai ok, Deer Hunter la hunting, Top Spin pentru tenis, Tony Hawk pt. skateboarding.
    Da, la jocuri din acelea de atletism, aruncarea cu sulita, etc... Ar trebui sa fie si pentru jocurile Olimpice de la Beijing asa ceva.

  9. #9 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Este. Beijing 2008, la care trebuie sa rupi "analoagele" in doua .

    @Snake: skate. > Tony Hawk.

  10. #10 SP
    Member Snake's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    @Snake: skate. > Tony Hawk.
    Mika, te rog sa fii mai atent. Se vorbea de jocuri pt. PC, iar skate din cunostintele mele nu a ajuns niciodata pe PC. Prin urmare pe PC Tony Hawk > skate

  11. #11 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Oups :">. Atunci, generally speaking , skate. > Tony Hawk.

  12. #12 SP
    Junior Member nk247's Avatar
    PES si FIFA

  13. #13 SP
    Junior Member GameTime's Avatar
    am inceput sa joc RTL Ski Jumping 2007

  14. #14 SP
    Member Nightfly's Avatar
    Pes e cel mai tare, apoi Fifa 98, NBA Live 2004 si Fifa International Soccer

  15. #15 SP
    dLt
    Junior Member dLt's Avatar
    Pes 2009 fm 2009 si smacdown vs raw 2009 :X

  16. #16 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    pai ar fi ceva
    - shaun white snowboarding
    - Tony Hawk Series
    - NBA (rareori)
    - Winter Sports 2009

  17. #17 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Eu zic sa te mai gandesti o data.
    Pe PC (asa cum a spus Monky), PES-ul este la conducere.DA, si in Romania, multi de aici si l-au luat original, au creat ligi de PES, etc.

    cipriane, stim si noi ce e aia greoi.
    Si pe psp la fel. Dar pe fratele lui mai mare, ps3 , domina fifa 09.Iar pe pc la grafica domina fifa 09, dar la gameplay e un pic mai bun pes, si nu inteleg de ce se spune ca e greoi, este chiar foarte placut,dar nu prea apara portarii cum trebuie, iar in plus are si niste bug-uri epice.

  18. #18 SP
    Member dogdan's Avatar
    -serile FIFA
    -serile NHL
    -Tennis Master Series 2003 sau Top Spin 2 daca prefera grafics over fun
    -serile NBA le prefer pe cele facute de 2k

  19. #19 SP
    Member Arslany's Avatar
    Fifa 07 este cel mai fain joc de fotbal de pe PC. Este simplu, spectaculos, cu muzica buna. I enjoy this game. Tot ce e de la 07 in sus este aceeasi marie cu alta palarie.
    In schimb, un joc care mie mi-a placut extrem de mult a fost Virtua Tennis 3, joc pe care il jucam pana ameteam. Recomand oricui titlurile de mai sus.

  20. #20 SP
    Junior Member Danny14's Avatar
    Fifa 2009
    Nba 2k9
    NhL2009

    pt mn

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 6 Last Post: 14-08-2014, 21:19
  2. Jocuri favorite pentru move By croco89 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 05-04-2012, 11:55
  3. Favorite quotes By Malach HaMavet in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 08:36
  4. Favorite game type! By Devergo in forum Console Club
    Replies: 33 Last Post: 18-03-2009, 19:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts