Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 34

Thread: RIFT

  1. #1 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar

    RIFT

    Azi 4 Martie 2011 s-a lansat si in europa noul MMORPG numit RIFT.
    RIFT - Home

    Sunt hotarat sa il cumpar si eu, mai ales ca are cerinte hardware rezonabile si din ce am vazut pana acum pare un World of Warcraft uns pe ici si colo (nu ca m-as pricepe eu tare mult).

    Puteti sa il cumparati deja digital de pe site-ul oficial: 49,99 EUR
    RIFT - Products

    Pareri vreau de la cei care il joaca deja.

    Review in progress aici: http://pc.ign.com/articles/115/1152717p1.html


  2. #2 SP
    Member daredevil's Avatar
    Stupid numai graficile sunt de el

  3. #3 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    altfel de pareri asteptam.
    stupid nu ma satisface.

  4. #4 SP
    Member daredevil's Avatar
    Nu mi se pare ceva rau in a da cu parerea despre un nou mmorpg,am zis stupid pentru ca doar graficile sunt de el,stilul gameplay-ului e varza,jocul nu are niciun farmec si magiile arata robotice

  5. #5 SP
    Member blondutzu's Avatar
    am jucat si eu beta 4, beta 5, beta 6 la el si planuiesc sa il cumpar saptamana viitoare. Am jucat mai multe MMO-uri (Everquest, DAoC, WoW, Warhammer Online, Age of Conan, Aion) si pot sa spun ca dintre toate acesta este de departe cel mai polishat.

    Gasiti peste tot detalii despre joc, filmulete de gameplay etc. Rifturile si class tree-urile fac toti banii in acest joc si ca un bonus am inteles ca se vor duce cu PvP spre Dark age of Camelot ceea ce ar fi superb.

  6. #6 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by daredevil View Post
    Nu mi se pare ceva rau in a da cu parerea despre un nou mmorpg,am zis stupid pentru ca doar graficile sunt de el,stilul gameplay-ului e varza,jocul nu are niciun farmec si magiile arata robotice
    Ai jucat jocul de iti dai cu parerea?

  7. #7 SP
    Member daredevil's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    Ai jucat jocul de iti dai cu parerea?
    Mai baiatule,a spus cineva ca nu e voie pe acest forum sa-ti dai cu parerea?DOH!de-aia se numeste forum.

  8. #8 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    daredevil, omu a spus clar in primul post ca vrea pareri de la cei caremjoaca. te incadrezi sau nu, ptr ca de obicei, asemenea comentarii, ca cel din primul tau post, apartin persoanelor care judeca superficial. nu spun ca e cazul tau, dar lamureste problema si eventual da niste detalii.

  9. #9 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by daredevil View Post
    Mai baiatule,a spus cineva ca nu e voie pe acest forum sa-ti dai cu parerea?DOH!de-aia se numeste forum.
    Cum sa-ti dai cu parerea cand tu esti paralel cu subiectul?Te-ai jucat jocul?Daca nu, nu comentezi asupra subiectului.Daca da, da detalii, spune-ne de ce crezi ca este mediocru/slab, de preferat(sa nu spun obligatoriu) argumente.Uite, sa-ti fac o comparatie, poate asa intelegi.E ca si cum ti-ai dat cu parerea despre o carte/film/ etc. pentru faptul ca ti s-a parut tie ca e este "nasol(nasoala)", iar tu nici macar nu ai citit/vazut filmul/cartea.Ma'ntelegi acum?

  10. #10 SP
    Member daredevil's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    Cum sa-ti dai cu parerea cand tu esti paralel cu subiectul?Te-ai jucat jocul?Daca nu, nu comentezi asupra subiectului.Daca da, da detalii, spune-ne de ce crezi ca este mediocru/slab, de preferat(sa nu spun obligatoriu) argumente.Uite, sa-ti fac o comparatie, poate asa intelegi.E ca si cum ti-ai dat cu parerea despre o carte/film/ etc. pentru faptul ca ti s-a parut tie ca e este "nasol(nasoala)", iar tu nici macar nu ai citit/vazut filmul/cartea.Ma'ntelegi acum?
    Am spus clar care e parerea mea,acum trebuie sa si stiti daca joc eu acest joc?jenibil.

  11. #11 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Sincer, nu are rost sa port o polemica cu un om care priveste doar in fata.Daca tu consideri ca parerile ar trebui facute cu lipsa argumentelor inseamna ca duci lipsa de o ratiune simpla.Mai recurgi si la un ton infatuat.Prea mult OFF-TOPIC.

  12. #12 SP
    Member daredevil's Avatar
    Quote Originally Posted by daredevil View Post
    Nu mi se pare ceva rau in a da cu parerea despre un nou mmorpg,am zis stupid pentru ca doar graficile sunt de el,stilul gameplay-ului e varza,jocul nu are niciun farmec si magiile arata robotice
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    Sincer, nu are rost sa port o polemica cu un om care priveste doar in fata.Daca tu consideri ca parerile ar trebui facute cu lipsa argumentelor inseamna ca duci lipsa de o ratiune simpla.Mai recurgi si la un ton infatuat.Prea mult OFF-TOPIC.
    Atunci,cele de sus ce sunt?nu sunt argumente cumva?

  13. #13 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by daredevil View Post
    Am spus clar care e parerea mea,acum trebuie sa si stiti daca joc eu acest joc?jenibil.
    nu trebuie sa stim neaparat ca nu ne asculta nimeni la scoala (la ora de istorie), insa ne dorim totusi sa aflam (si culmea, nu apari pe wikipedia).

  14. #14 SP
    Member daredevil's Avatar
    Nu l-am jucat inca,dar mi-am dat o parere pe acest trailer.Vreo problema?

  15. #15 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Superb!


  16. #16 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Mama lui de joc... PC-ul meu nu indeplineste cerintele minime

  17. #17 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Am castigat un cod in TF2, avand in vedere ca eu nu am Rift, cine il vrea, sa-l foloseasca.

    LT2X-FYF2-HJFC-QDMC-TPYY

    Postati daca l-ati folosit, ca sa nu incerce multa lume degeaba.

  18. #18 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Nu il joaca nimeni inca pe aici?

    ---------- Post added 07-04-2011 at 02:27 PM ----------

    Trail Key-uri pentru RIFT cate vreti aici: Rift: Allies of the Ascended Trial Key Giveaway :: ZAM

  19. #19 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Pare super fun.L-am incercat ieri, am stat vreo 2-3 ore lipit in fata pc-ului.Sunt level 5 Champion/Riftblad/Reaver.Cred ca sunt pe shard-ul Refuge.Voi ce-mi recomandati?

  20. #20 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    [url]

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 133 Last Post: 03-02-2024, 23:46
  2. Facebook cumpara Oculus Rift By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 22 Last Post: 01-04-2014, 11:24
  3. Motorstorm 3D Rift se lanseaza maine By erik95 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 25-08-2010, 08:55
  4. MotorStorm Pacific Rift Videos By paul in forum Videos
    Replies: 7 Last Post: 11-11-2008, 20:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts