Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 20 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 398

Thread: Clubul Steam / EGS / EA Play / GOG / Ubisoft Connect

  1. #61 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    La mine, in Romania pe RDS, au venit in medie cu 3,5 MB/s. Inteleg ca tu esti in Anglia?
    da. si in Campus astia ne dau net inclus la pretul de la cazare da e de doar 2 mb/s din cate zic ei... pfff mi @ss ca merge extrem de greu. Un prieten nici nu se poate juca Starcraft 2 pe net asa de rau merge... poate daca vreau sa descarc jocurile astea o sa imi duc laptop-ul la cursuri ca acolo descarc cu 2-3 MB/s (for real )... pacat ca fix saptamana asta o am libera ca sa ma pregatesc de cateva examene (ma rog aicea ii un "cat" da si o "din fericire" if you know what i mean ).

    BTW eu am incercat aseara primele 2 GTA-uri si mie nu mi-a intrat in ele. Sa fie problema pentru ca am Windows 7 nu XP sau vista? Daca stiti cum sa rezolv problema asta (si imi ziceti si mie), atunci dau o bere (cand vin inapoi in tara ).

  2. #62 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Daaaaamn! Steam vrea sa ne sperie cu asa preturi bune cu ocazia Halloween-ului. Dau cateva exemple:

    1)Stalker bundle (Shadow of Cernobil+ Call of Pripyat) la doar 5,74 lire
    2)Painkiller Complete Pack la doar 4.49 lire
    3)Bioshock 1 la 3.49 lire iar Bioshock 2 la exact acelasi pret
    4)Dead Space 1 si 2 la 11.89 lire
    5)Left 4 dead 2 - 5.06 lire (iar L4D 1 la 4.41 lire)
    6)Vampire the masquerade -3,75 lire
    si sa nu uitam de niste indie games facute de maestrii in domeniul horror (daca ma intrebati pe mine), Frictional Games: 1)Penumbra Collector pack la 3.39 lire
    2)Amnesia the dark descent la incredibilul pret de 2.60 de lire (reducere 80% !!!) Daca iti plac jocurile horror si vrei sa te sperii cum trebuie atunci TREBUIE sa incerci Amnesia: The Dark Descent.

    Anyway lista completa e aici: 2011 Halloween Sale . Cred ca asa gaura in buget o sa imi fac cu ofertele astea

    ---------- Post added 30-10-2011 at 10:46 PM ----------

    L.E. gata. shopping complete...for now. Am cumparat Amnesia, Stalker bundle, Left 4 dead bundle (la 7 lire si ceva) si Vampire The Masquerade: Bloodlines la doar 19.90 . Acuma daca ar merge mai repede netu asta ~. poate o sa imi duc maine laptopul la cursuri ca sa descarce mai cu spor... aici in campus nu fac nimic...

  3. #63 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    daca vreau sa ii cumpar la un prieten cadou Left 4 dead 1 si 2 de pe zavvi sau shopto (deci retail versions) atunci voi putea juca eu cu el online, stiind ca eu am jocul cumparat pe Steam?

  4. #64 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    hm? nimeni? nici o idee? hai macar o parere sa aud. . Eu spun ca nu ar trebui sa conteze mai ales din cauza faptului ca Left 4 dead e facut de Valve si pe ce alte servere sa mearga acestea daca nu chiar pe Steam? Da unii dintre prieteni nu imi dau dreptate. Mai vreau sa aud niste pareri

  5. #65 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Puteti juca. Eu am L4D1 si retail, si digital. E acelasi lucru.

  6. #66 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu nu stiu, dar banuiesc ca nu conteaza de unde il iei din moment ce serverele sunt doar unele. Si in caz ca nu e asa, aveti si posibilitatea de a juca pe servere private.

    Nu cumpar de pe Steam, dar cel putin asa mi se pare logic.

  7. #67 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    daca vreau sa ii cumpar la un prieten cadou Left 4 dead 1 si 2 de pe zavvi sau shopto (deci retail versions) atunci voi putea juca eu cu el online, stiind ca eu am jocul cumparat pe Steam?
    Vei putea juca cu prietenul tau linistit.
    Steam Rules!!!

  8. #68 SP
    Pirate PlayforFun's Avatar
    Chiar daca e versiunea retail tot trebuie activata pe steam, iar dupa activare nu mai are nevoie de cd-uri, jocul ramanand pe cont.

  9. #69 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    De acum va puteti bucura de Steam si pe telefoanele voastre (iOS si Android)

    Steam for Mobile Devices

  10. #70 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    NU trebuie ratat!
    Un joc excelent

  11. #71 SP
    Senior Member psypc2's Avatar

  12. #72 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  13. #73 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Steam Community :: Greenlight

    Valve have just announced Steam Greenlight. The new service will work like the Steam Workshop, but for indie games. Creators can submit their work for rating by gamers, and the best rated games will then enter Valve’s approval process for inclusion in the Steam store.

    The new service was revealed at a private event in London for British indie designers. The official website has just launched, and has more details. What indie games do you think should be on Steam? Let’s make it happen.

  14. #74 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Deocamdata nu este oficial dar se pare ca aceasta ar fi lista cu jocuri summer sale:

    Indie

    Ziua 1: Anomaly Warzone Earth, The Baconing, Cave Story+, EDGE, Lone Survivor.
    Ziua 2: Botanicula, E.Y.E, Oil Rush, Splice, Universe Sandbox.
    Ziua 3: Bit Trip Beat, Braid, Bunch of Heroes, Insanely Twisted Shadow Planet, Runespell Overture.
    Ziua 4: A Valley Without Wind, Atom Zombie Smasher, Blocks that Matter, Sanctum, Superbrothers: Sword & Sworcery EP.
    Ziua 5: Audio Surf, Gemini Rue, Greed Corp, Tiny Bang Story, Ys: The Oath in Felghana.
    Ziua 6: Awesome, Defcon, Space Chem, Ticket to Ride, Trauma.
    Ziua 7: Avadon, Dungeons of Dredmor, Qube, Vessel, Zombie Driver.
    Ziua 8: Demolition Inc, Hoard, Sol Exodus, Swords and Soldiers HD, Wings of Prey.
    Ziua 9: Capsized, Jamestown, Revenge of the Titans, VVVVVV, Zeno Clash.
    Ziua 10: All Zombies Must Die, Beat Hazard, Bit trip Runner, Eufloria, Machinarium.
    Ziua 11: Hydrophobia, Orion: Dino Beatdown, Star Ruler, Waveform, World of Goo

    Publisher
    1C Collection Pack
    Adam�s Venture Complete Bundle Retail
    Anno 2070 Pack
    Batman Arkham Asylum, Batman Arkham City and Batman Gotham City Imposters Bundle
    Bethesda Collection (BRINK, Fallout New Vegas, Skyrim, Hunted)
    Bioshock Franchise Pack
    BIT.TRIP.BEAT Bundle
    BIT.TRIP.RUNNER Bundle
    Carpe Fulger Bundle (Recettear: An Item Shop�s Tale, Chantelise, Fortune Summoners)
    Civilization Collection
    Command and Conquer Franchise
    Dawn of War Franchise Pack
    Dead Island Complete
    Duke Nukem Bundle
    Foreign Legion Bundle
    Kalypso Collection (Tropico, Jagged Alliance, Airline Tycoon, etc)
    Majesty Franchise
    Paradox Collection (Magicka + dlcs, Mount and Blade, etc)
    Pendulo Adventure Pack
    Railworks 3 � Summer Sale Collection
    Red Orchestra Franchise Pack (ROW)
    S.T.A.L.K.E.R. Bundle
    Saints Row: The Third Franchise Pack
    Sniper Elite Franchise Pack
    Square Hit Collection (Hitman, Tomb Raider, Just Cause 2, Deus Ex, Deus Ex
    Human Revolution, Quantum Conundrum, Thief)
    Stardock Collection Pack
    Strategy First Complete Pack
    Sword of the Stars Franchise
    THQ Collection (Dawn of War, Warhammer, Stalker, Nexuiz, Darksiders, Metro 2033, etc)
    Total War: Shogun 2 Pack
    Victoria Franchise
    Warhammer 40,000: Space Marine Pack
    Wings of Prey

  15. #75 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Deja am pus ochii pe vreo cateva... abia astept

  16. #76 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Hihi


    Apropo, stiti vreo oferta buna pt ARMA 2 Combined Operations? (I want DayZ!)

  17. #77 SP
    Member Cata96's Avatar
    Summer sale!

  18. #78 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Sorry
    The Steam Store is experiencing some heavy load right now. Please try again later.

    reduceri!! reduceri peste tot!!

  19. #79 SP
    Member Cata96's Avatar
    Eu nu am problema asta asa mult...
    Dai doar reload si gata...

  20. #80 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Add me.: cristy0734

    Games.: C.S 1.6
    C.S:Condition Zero
    C.S:Condition Zero: Deleted Scenes
    Team Fortress 2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 20 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Giveaways - Steam/EGS/EA Play/GOG/Uconnect Keys By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 455 Last Post: 20-01-2024, 15:39
  2. Replies: 0 Last Post: 19-06-2011, 21:52
  3. Replies: 20 Last Post: 24-02-2010, 21:02

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts