Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Millenium Racer - Un joc de curse futuristic

  1. #1 SP
    Junior Member madalin001's Avatar

    Millenium Racer - Un joc de curse futuristic

    Salut,

    În acest topic vă voi descrie un joc incredibil de tare, pe nume Millenium Racer - Y2K Fighters. Jocul este fabricat în 1999 de Creat Studios şi Cryo Interactive, iar jocul are o interfanţă futuristică. Jucătorii îşi pot face un cont, în care îi poate da o culoare la şoferul Y2K şi la bicicleta cu cristale trasparente. Jocul are o grafică excelentă, faptul că rezoluţia lui încă se mai adaptează ca cel al desktopului vostru. Jocul are 12 curse pe care le puteţi debloca la un Championship. Jocul deţine şi câţivă jucători AI, aceştia vor face tot posibilul să te oprească să căştigi cursa. În acest joc, puteţi atinge viteze de 1200 MPH/h, dar nu mai dacă ştiţi să o stăpâniţi, dar jocul este totuşi foarte tare şi o să vă ţină mult pe fotoliu. Cea mai tare chestie la acest joc este că îţi poţi salva stilul de cursă într-un profile, cu care te vei putea concura la cursa viitoare şi poţi face recorduri mai uşor, şi poate fi dată şi la alţi prieteni
    Jocurile vechi chiar merită a doua şansă.


    Dacă tot nu v-am convins că jocul este super, vă las şi un video de pe YouTube care o să vă uimească, pe care l-am jucat eu împotriva la două profile făcute de mine.




    Dacă vreţi să-l jucaţi şi nu-l găsiţi, nu vă temeţi că pe YouTube există şi un video despre Download, foarte bine lucrat.
    Şi vreau să mai adaug ceva, puteţi să vizionaţi şi video-ul pe cursa Antarktida 2, altă mapă din cele 12 ale jocului.
    Dacă aţi jucat jocul, am creat un video foarte nou despre multi-player.

  2. #2 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    mentorica tu esti?

  3. #3 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Cateva intrebari totusi:

    - la acest joc culorile cristalelor se pot schimba la bicicleta transparenta si daca da, care ar fi acestea?
    - de unde pot sa downloadez jocul? un link m-ar ajuta enorm pentru acest joc
    - putem sa jucam impreuna online acest joc?
    Multumesc.

  4. #4 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Te rog frumos sa citesti mai atent pe viitor: Dacă vreţi să-l jucaţi şi nu-l găsiţi, nu vă temeţi că pe YouTube există şi un video despre Download, foarte bine lucrat.

    Da eu nu pricep ce este bine lucrat.. videOUL de pe youtube sau download-ul?

  5. #5 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by madalin001 View Post
    Salut,

    ...
    Salut.

  6. #6 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Sunt uimit...

  7. #7 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Esti uimit bine lucrat sau transparent?

  8. #8 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Sunt uimit ca in acest joc pot atinge viteze de pana la 1200 MP/h.
    Toate astea intr-un joc fabricat in 1999, cu biciclete din cristale transparente, joc ce are o interfata futuristica si detine si cativa jucatori AI ce fac tot posibilul sa ma opreasca sa castig cursa!!

  9. #9 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Cateva intrebari totusi:

    - la acest joc culorile cristalelor se pot schimba la bicicleta transparenta si daca da, care ar fi acestea?
    - de unde pot sa downloadez jocul? un link m-ar ajuta enorm pentru acest joc
    - putem sa jucam impreuna online acest joc?
    Multumesc.
    Raspund punctual:

    1. Da;
    2. Da;
    3. Da.

  10. #10 SP
    Junior Member madalin001's Avatar
    Aşa cum aţi spus şi voi, videoul de download (completez, cuvantul "bine lucrat".. descrie faptul ca am lucrat mult la acel video, inclusiv la descrierea videoului prin faptul ca am dat o mulţime de variante de linkuri si la tutorialul acela, totusi il gasiti unic daca cautati pe YouTube: Millenium Racer Download sau un link mai uşor pentru voi
    )
    al acestui joc este tot pe acest canal pe nume MilleniumRacer. Jocul se joaca în multiplayer, am făcut încă un video tutorial pentru pentru asta şi desigur bicicleta si omul pot fi vopsiti în câteva culori exemple: roşu, verde-albastru, galben, albastru, verde, galben, gri etc. Va aştept pe Comodo Unite ca să jucăm în reţea, (Network ID: Millenium Racer şi parola: y2k) şi voi încerca să vă învâţ pe toţi cum se joacă mai deosebit jocul, pentru că AI-ii al acestui joc sunt prea slabi pentru mine, îi întrec până la sfârşitul cursei de vreo 3-4 ori. Vă aştept pe YouTube, deaorece nu prea sunt activ pe forumuri, scuze.

  11. #11 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Omule, tipii astia erau ironici in caz ca nu te-ai prins. Jocul este foarte vechi si cel putin din punctul meu de vedere, pare o mizerie super boring si urat realizata.
    Iar pe langa asta, aici nu se vorbeste de piratare.

  12. #12 SP
    Junior Member madalin001's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Omule, tipii astia erau ironici in caz ca nu te-ai prins. Jocul este foarte vechi si cel putin din punctul meu de vedere, pare o mizerie super boring si urat realizata.
    Iar pe langa asta, aici nu se vorbeste de piratare.
    Mda.. acum mi-am dat seama. Si ai dreptate.. jocul este "super boring" daca il joci ca nebunul zilnic.. dar este interesant prima oara cand il joci. Si oricum jocul nu se mai vinde.. si mai cunosc jocuri vechi care au fan site si acolo pot da download-ul. Asa ca la jocurile mai vechi nu se mai poate vorbi despre PIRATARE, ca jocul il gasesti si pe MobyGames etc. gratis, full version.

  13. #13 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Am jucat si eu jocul accesta. Chiar mi-a placut. Totusi am avut de suferit cand am atins viteza de 1200 mp/h si din cauza cristalelor colorate si a bicicletelor transparente...

    P.S: Nu-l recomand daca nu ati fumat ceva inainte....
    Attached Images Attached Images 242342.jpg

  14. #14 SP
    Junior Member madalin001's Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post
    Am jucat si eu jocul accesta. Chiar mi-a placut. Totusi am avut de suferit cand am atins viteza de 1200 mp/h si din cauza cristalelor colorate si a bicicletelor transparente...

    P.S: Nu-l recomand daca nu ati fumat ceva inainte....
    Vrei să jucăm un joc în multiplayer? Nam incercat cu nimeni pana acum.. dar un prieten din Olanda a incercat cu laptopul lui si i-a mers. Iti trebuie doar Comodo Unite similar ca Hamachi doar ca ai locuri nelimitate in retea.. am facut si un video despre asta.. vrei?

  15. #15 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai Danny nu e din Olanda, ma indoiesc ca va merge sa jucati impreuna.

  16. #16 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by madalin001 View Post
    Vrei să jucăm un joc în multiplayer? Nam incercat cu nimeni pana acum.. dar un prieten din Olanda a incercat cu laptopul lui si i-a mers. Iti trebuie doar Comodo Unite similar ca Hamachi doar ca ai locuri nelimitate in retea.. am facut si un video despre asta.. vrei?
    Pai si eu stau in Olanda si pe laptopul meu nu mi-a mers. Ce pot face?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. City Cars Racer - Cu joc cu Dacii :)) By DrMostenescu in forum Android
    Replies: 0 Last Post: 19-07-2013, 10:21
  2. Max: The Curse of Brotherhood By paul in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 2 Last Post: 11-06-2013, 09:07
  3. Replies: 18 Last Post: 02-08-2011, 17:25
  4. Siren: Blood Curse By Rasko in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 18-10-2008, 05:50

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts