Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Problema baterie galaxy s4 i9505

  1. #1 SP
    Junior Member catamaryo's Avatar

    Problema baterie galaxy s4 i9505

    Salutare.In primul rand vreau sa-mi cer scuze in cazul in care am gresit categoria....
    Se face ca detin un galaxy s4 i9505 de vreo cativa ani(2 si putin) si am probleme serioase cu bateria.Se incarca foarte greu,daca e sa-l folosesc cat este la incarcat se descarca,iar de tinut nu mai tine mai deloc.
    initial am crezut ca e o problema de la baterie...avand in vedere faptul ca are o varsta totusi asa ca i-am schimbat-o cu una noua originala insa tot degeaba...la fel se intampla..
    M-am gandit ca oare are pe undeva un scurt sau o problema de genul ca altfel nu se explica(avand in vedere ca si cu bateria noua face la fel)Voi ce spuneti

    Eu planuiesc sa-mi iau un A5 2017 avand in vedere ca vine Pastele si sper sa prind o oferta buna.Credeti ca merita?As putea gasi ceva mai bun la suma aceasta(1600 lei) avand in vedere ca e destul de solid si are specificatii mai mult decat suficiente pentru mine

    Multumesc anticipat pentru ajutor

  2. #2 SP
    Junior Member catamaryo's Avatar
    Up....

  3. #3 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Am patit si eu la fel cu un i9500 pana la urma nu o sa mai incarce deloc. Eu am apelat la un service si au schimbat mufa de incarcare din telefon. Mufa usb era vinovata cred ca este un defect uzual de fabricatie.

  4. #4 SP
    Junior Member catamaryo's Avatar
    Quote Originally Posted by catalinvalentin View Post
    Am patit si eu la fel cu un i9500 pana la urma nu o sa mai incarce deloc. Eu am apelat la un service si au schimbat mufa de incarcare din telefon. Mufa usb era vinovata cred ca este un defect uzual de fabricatie.

    I am schimbat mufa usb acum circa 6 luni insa problema e ca bateria tine foarte putin daca stau pe 4g si youtube ma tine 1 ora si putin de la 100% desi bateria am cumparat o noua acum 2 săptămâni

  5. #5 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Poti sa iei linistit A5 2017, in banii aia nu gasesti nimic mai bun.

  6. #6 SP
    Junior Member catamaryo's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelOfPain View Post
    Poti sa iei linistit A5 2017, in banii aia nu gasesti nimic mai bun.
    Mulțumesc....asa voi face si nu o sa ma mai complic sa l repar pe acesta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Problema Samsung Galaxy S II By Tudoran in forum GSM
    Replies: 3 Last Post: 24-06-2013, 16:16
  2. Problema Samsung Galaxy S By HoTSaucE in forum GSM
    Replies: 2 Last Post: 07-03-2012, 23:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts