Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 121 of 501 FirstFirst ... 21 71 111 119 120 121 122 123 131 171 221 ... LastLast
Results 2,401 to 2,420 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #2401 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    La un moment dat am reusit sa intru in direct la tampenia aia de emisiune , dupa multe incercari , caci era convins ca stiu raspunsul , insa s-a dovedit a fi cu totul diferit de cel corect ( SF ) ....

  2. #2402 SP
    Member Snoopz's Avatar
    La noi cand apare PSP go in magazine?se poate sa scada preturile la psp 3000 ?

  3. #2403 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    Pana saptamana trecuta aveam internet de la o firma de cartier (50mbps).RDS a cumparat aceasta firma si m-a obligat sa trec la internetul lor infect de 5 Mbps.Pentru ca vreau internet mai rapid , m-am dus la Clicknet si am ales oferta lor de internet de 20 Mbps+un router cadou cu contract pe 3 ani.Azi au venit cei de la Clicknet , au montat routerul , m-am conectat la net si am semnat contractul.Totul a mers bine pana am intrat pe speedtest.net si am vazut ca am viteza infima de 1,5 Mbps.Am sunat la ei si doamna aceea a spus ca "in zona dumneavoastra reteaua suporta maxim 2 megabiti , dar vom moderniza linia pe parcurs".Acum sunt blocat cu un internet ultra slab cu contract pe 3 ani
    Eu am RDS(100mbps) si merge perfect.

  4. #2404 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Stie cineva daca mai e oferta aia la Orange cu 3.5 euro pe cartela si o luna de internet nelimitat? sau daca e ceva asemanator la vodafone pe abonament.

  5. #2405 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by Snoopz View Post
    La noi cand apare PSP go in magazine?se poate sa scada preturile la psp 3000 ?
    Nu cred ca vor scadea prea mult preturile la psp 3000. Sony inca se bazeaza foarte tare pe vechiul model de consola portabila. Lumea nu prea a imbratisat noua consola ...nu prea vrea nimeni sa isi cumpere jocurile inca odata...iar multi dintre cei cu psp-uri au prieteni cu psp-uri cu care schimbau umd-urile. S-au dus UMD-urile s-au dus schimburile...
    Infine, is convins ca nu o sa scada preturile la vechiul model.

  6. #2406 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    De ce nu mai sunt asa multe Tags la threadul asta?

  7. #2407 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    De ce nu mai sunt asa multe Tags la threadul asta?
    pentru ca majoritatea erau tampite.. si puse la vrajeala..

  8. #2408 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Iar cu ocazia asta, daca mai vad tag-uri aiurea gen "mama ta e manelista", dam si un mic ban...

  9. #2409 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    Pana saptamana trecuta aveam internet de la o firma de cartier (50mbps).RDS a cumparat aceasta firma si m-a obligat sa trec la internetul lor infect de 5 Mbps.Pentru ca vreau internet mai rapid , m-am dus la Clicknet si am ales oferta lor de internet de 20 Mbps+un router cadou cu contract pe 3 ani.Azi au venit cei de la Clicknet , au montat routerul , m-am conectat la net si am semnat contractul.Totul a mers bine pana am intrat pe speedtest.net si am vazut ca am viteza infima de 1,5 Mbps.Am sunat la ei si doamna aceea a spus ca "in zona dumneavoastra reteaua suporta maxim 2 megabiti , dar vom moderniza linia pe parcurs".Acum sunt blocat cu un internet ultra slab cu contract pe 3 ani
    Nici nu e bun speed testul...imi zice ca iau un film de 800mb in 1 h si eu il iau intr-un minut

  10. #2410 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Din cauza gripei s-a inchis un liceu din Bacau. Cica s-a confirmat si la mine in liceu o tipa. Maine cu masca.

  11. #2411 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Hai mai lasati-ma cu gripa porcului ! Din cauza unor gripe normale un unii ani au fost mii de cazuri in Romania si acum ca nu sunt nici 100 de cazuri in toata tara ( care si aia or avea o gripa normala care se manifesta altfel) dar de.. asta e gripa porcului lol !

  12. #2412 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Iar cu ocazia asta, daca mai vad tag-uri aiurea gen "mama ta e manelista", dam si un mic ban...
    Pai cine pune Tags? Credeam ca tu le-ai pus...

  13. #2413 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Pai cine pune Tags? Credeam ca tu le-ai pus...
    tag-uri poti sa pui si tu.. dar in limita bunului simt..

  14. #2414 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Iar probleme cu calculatorul dat la oamenii de la tara.VA ROG AJUTOR:

    Cand ei il aprind apare pe monitor dupa ce incarca windowsul ca nu suporta HERTII, le-am zis sa se duca in safe mode>proprietati>settings>advanced si sa schimbe in 60 de herti dar acolo arata cu ''use hardware...'' si nu herti.Cum poate sa rezolve problema?

  15. #2415 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Hai mai lasati-ma cu gripa porcului ! Din cauza unor gripe normale un unii ani au fost mii de cazuri in Romania si acum ca nu sunt nici 100 de cazuri in toata tara ( care si aia or avea o gripa normala care se manifesta altfel) dar de.. asta e gripa porcului lol !
    Sunt ~92 de cazuri in Romania.Si asta numai in ultimele 24h..

  16. #2416 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Si a murit cineva in Romania inca ? Oricum si cu 500 de cazuri , tot nu ajunge o gripa normala care are peste 2000 de cazuri .


  17. #2417 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Mexicans did it! Mexicanii aia din Romania care joaca GoW2 cu americanii.

  18. #2418 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    ne-au dat aia masti

  19. #2419 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Eu am RDS(100mbps) si merge perfect.
    eu as da orice sa bage fibra la noi pe strada , dar acestia nu vor pentru ca sunt putini care au internet si nu renteaza sa bage atata cablu

    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Nici nu e bun speed testul...imi zice ca iau un film de 800mb in 1 h si eu il iau intr-un minut
    credema , internetul are 2 megabiti , abia se incarca un clip pe youtube.......

  20. #2420 SP
    Senior Member nops66's Avatar


    Daca asta era copilul meu il incuiam 3 zile in baie fara apa si mancare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 121 of 501 FirstFirst ... 21 71 111 119 120 121 122 123 131 171 221 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10181 Last Post: 08-05-2024, 02:30
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts