Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 501 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 ... LastLast
Results 241 to 260 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #241 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Aia cu controlleru a mai fost, dar a 2-a pare destul de buna.

  2. #242 SP
    Admin MonkY's Avatar
    AndRewqp: Cel mai bun controller a fost: Polls - Console Games Forum cat despre nume in domeniu, hmm... i'll think about it.

  3. #243 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Sau cel mai bun joc Blizzard (toate )

  4. #244 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    La Programator oricum o sa iasa Miyamoto pe primu' loc si dupa Kojima si Will Wright/Carmack pe aproape.

  5. #245 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Cel mai spammer/mare spammer din istoria CG ului. Sunt mai mult de 10 variante.

  6. #246 SP
    Member Cata25's Avatar
    Ce consolă are cea mai bună gamă de jocuri. Gen Gears of War 1 & 2, Halo 3 (pentru Xbox 360) sau God of War 3, Uncharted 2, Killzone 2 (PlayStation 3).
    Sau cel mai bun joc cu mașini.
    Sau jocul cu cea mai bună grafică.

  7. #247 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    The best game in your opinion.

  8. #248 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    nustiu daca gresesc sau nu dar am observat ca de ceva vreme cand apari useri noi si nu CLONE multi nu au habar cu ce se ,,manca" forumul si vorbesc fara stire de cauza dar asta e nu motiv sa fie batjocoriti sau ironizati cum s-a procedat de exemplu cu 007 sau cu juice ca e spammer,inclusiv eu am fost spammer si am fost ironizat etc. dar am invatat ce si cum si pot spune ca acuma unii useri ma respecta si cred si altii au trecut prin asa ceva,nu acuz pe nimeni dar ar trebui ca pentru noi venitii la primele greseli sa nu fie luati mai greu sa zic asa ci sa le explicam ce si cum si cred ca vor venii cati mai multi parerea mea
    P.S. Sper ca nu s-a simtit cineva acuzat de ceva ca nu asta era intentia mea

  9. #249 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    nustiu daca gresesc sau nu dar am observat ca de ceva vreme cand apari useri noi si nu CLONE multi nu au habar cu ce se ,,manca" forumul si vorbesc fara stire de cauza dar asta e nu motiv sa fie batjocoriti sau ironizati cum ati facut de exemplu cu 007 sau cu juice ca e spammer,inclusiv eu am fost spammer si am fost ironizat etc. dar am invatat ce si cum si pot spune ca acuma unii useri ma respecta si cred si altii au trecut prin asa ceva,nu acuz pe nimeni dar ar trebui ca pentru noi venitii la primele greseli sa nu fie luati mai greu sa zic asa ci sa le explicam ce si cum si cred ca vor venii cati mai multi parerea mea
    P.S. Sper ca nu s-a simtit cineva acuzat de ceva ca nu asta era intentia mea
    1. I'm having a really bad day.
    2. Daca vorbesti aiurea si faci offtopic meriti ban sau warning daca e prima abatare
    3. Cum sa ii iei apararea lu 007!? el provoca adminii pe ceva thread zicand: hai datimi ban.

    LE: pfff is suparat rau si tre sa ma descarc dar miam dat seama ca aici nu ii locul. Scuze eXistenz daca team jignit

  10. #250 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    nu am aparat pe nimeni,pai uitate mai atent pe thread dupa ce lumea te ia la misto tu ce faci man?stai incontinuare cand stii ca ai gresit si inloc sa te ia mai frumos te ia la misto si normal ca pleci si cu respectarea nustiu daca te-ai referit la mine ca nu ma respecta nimeni daca da nustiu de ce te bagi tu cand nu ai habar cine ma respecta si cine nu

  11. #251 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Stie cineva de ce nu im i accepta Cardul pe PSN?
    De fiecare data cand incerc sa incarc imi da "Credit Card Information not Valid",contul este pe US.

  12. #252 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    lol am primit niste bilete la concertul lui Madonna de astazi. chiar daca nu aveam nici o intentie sa merg la concert, m-a batut taica-meu la cap pana am acceptat. din cate am inteles ofera un spectacol frumos live. sper sa fie bun de ceva . Mai merge cineva de pe forum?

  13. #253 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    lol am primit niste bilete la concertul lui Madonna de astazi. chiar daca nu aveam nici o intentie sa merg la concert, m-a batut taica-meu la cap pana am acceptat. din cate am inteles ofera un spectacol frumos live. sper sa fie bun de ceva . Mai merge cineva de pe forum?
    Crisstine & cosmina. Eu nu pot sa merg cu ele ca-s cu operatia la zi

  14. #254 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    uite un poll ar fi ce joc clasic ati vrea sa vedeti readus la viata pe XBL sau PSN.

    Sunt multe multe optiuni, dar as vrea sa existe una in mod special: MDK

  15. #255 SP
    Manager paul's Avatar
    SEGA Republic amusement park in the Mall of Dubai.
    Attached Images Attached Images 3857533146_4c27c47a0c_b.jpg 3856742185_41542a5833_o.jpg 3856742273_26f9f4da6a_o.jpg 3856742293_85e6dae675_o.jpg 3856742367_8f00df2702_o.jpg 3856742389_6821b7ffb5_o.jpg 3856742449_c503ea6c66_o.jpg 3857533182_416d1892a6_o.jpg 3857533270_34c66c2c14_o.jpg 3857533370_494e2d53a4_o.jpg 3857533438_187986c284_o.jpg

  16. #256 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Imi e dor de vremurile in care ne intelegeam toti bine... de vremurile in care nu imi era frica sa postez din cauza userilor noi care se simt atacati de orice.. de vremurile unde stiam ca pot sa postez ceva mai personal la spambox si sa nu fiu considerat cretin ci sa primesc un raspuns bun...

    Unde au disparut vremurile astea?

  17. #257 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Imi e dor de vremurile in care ne intelegeam toti bine... de vremurile in care nu imi era frica sa postez din cauza userilor noi care se simt atacati de orice.. de vremurile unde stiam ca pot sa postez ceva mai personal la spambox si sa nu fiu considerat cretin ci sa primesc un raspuns bun...

    Unde au disparut vremurile astea?
    Stai linistit, ca nu au disparut. Doar ca suntem cam multi si unii au inceput sa faca show-uri. N-ar fi rau sa incepem sa taiem din radacina, chiar daca asta inseamna sa ne intoarcem iar la 400-500 de useri

    off-topic (adica on-topic pe spambox): Madonna chiar nu bea decat apa sfintita de Kabala (sau Cabala, nu stiu cum se scrie) sau este "just for show" ?

  18. #258 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    @MonkY: sper ca nu vrei sa dai ban la toti userii mai noi

  19. #259 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by ciprianoss View Post
    @MonkY: sper ca nu vrei sa dai ban la toti userii mai noi
    Glumesti? a mai dat de 2 ori ban la useri sub 100 de posturi.

  20. #260 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Nu userilor noi ci spamerilor, nesimtitilor si celor ca nu respecta regulile.

    LE: Hai ciprianoss, mai fa 6 posturi si ai scapat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 501 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: Yesterday, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts