Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 143 of 501 FirstFirst ... 43 93 133 141 142 143 144 145 153 193 243 ... LastLast
Results 2,841 to 2,860 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #2841 SP
    Member reborn2603's Avatar


    Mi-am dat demisia acum 3 minute
    Simt acuma o teama combinata cu entuziasm...

  2. #2842 SP
    Member richardm27's Avatar
    Daca e pentru prima oara atunci se explica....

  3. #2843 SP
    Member reborn2603's Avatar
    E prima oara...acuma nu mai am melodia aia in cap...
    incet incet incepe sa imi vina in minte melodia:

  4. #2844 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar


    Deci OH MY GAWD....cat de misto poate sa fie facut filmuletu...camaro ...shelby..my love :X

  5. #2845 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    I se mai pare cumva cuiva ca combatul din Batman: AA e cel mai bun sistem de combat melee ever ?
    Mult prea simplist si inamicii te ataca pe rand(nu o sa vezi asa ceva in realitate nciodata).Mie cel mai reusit mi se pare din Prince of Persia 1,2,3 mai ales daca folosesti counter-attack plus folosirea peretilor din jurul tau, arma secundara...

    Cred ca astia de la HI5 ar trebui sa scoata ''favorite books'' de la profil, cred ca cel putin 80% din utilizatorii acelui site nu am pus in viata lor mana pe o carte de buna voie.Si mai scriu si tot felu de idiotenii in acea rubrica.

  6. #2846 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Are cineva melodia Just Blaze - Nike Basketball Team USA Anthem (Instrumental) ?

  7. #2847 SP
    Member octav's Avatar
    astazi am fost tradat de unul dintre cei mai buni prieteni....am invatat o lectie de viata...de acum inainte voi fi un arogant si ma voi proteja de toti oameni(nu ma intereseaza cum sunt)

  8. #2848 SP
    Member Cata25's Avatar
    Păi și D-zeu ce făcea?

  9. #2849 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    astazi am fost tradat de unul dintre cei mai buni prieteni....am invatat o lectie de viata...de acum inainte voi fi un arogant si ma voi proteja de toti oameni(nu ma intereseaza cum sunt)
    Asa sa faci, fii arogant!

  10. #2850 SP
    Member octav's Avatar
    deci eu chiar nu ma asteptam la baiatul ala...cand colo e un tampit!

  11. #2851 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    deci eu chiar nu ma asteptam la baiatul ala...cand colo e un tampit!
    Cred ca inca nu ti'ai gasit locul in societate daca iti expui problemele personale pe un forum...gizas

  12. #2852 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    De ce sariti ma asa ... poate se simte foarte atasat de comunitatea asta si ne vede ca pe niste prieteni . Ce e rau in asta ? Sunt cativa care dau dovada de imaturitate, dar de-aici si pana la a nu-ti gasi locul in societate , e cale lunga , mai au de crescut si de invatat , si mai au de luat muuulte tzepe din partea pseudoprietenilor pana sa-si dea seama . octav11 asa am patit toti , nu e prima si nici ultima tzeapa , important e ca tu sa nu te schimbi , sa devii arogant , vei putea alunga fara sa-ti dai seama niste potentiali prieteni buni .

  13. #2853 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Inseamna ca inca esti mic octav11....eu din 20 de prieteni mai am 2.Pe timp ce cresti o sa scada numarul prietenilor...dar din fericire o sa ramana doar prietenii adevarati,daca te schimbi pentru fiecare gunoi ...inseamna ca n-ai pic de personalitate.

  14. #2854 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Inca 50 Ron si am bani de 360
    Fac eu rost.... sper

    P.S.: Studentul, si pe mine m-a "fascinat" acel vers din melodia lui Puia de la Signature-ul tau

  15. #2855 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    deci eu chiar nu ma asteptam la baiatul ala...cand colo e un tampit!
    Din toti prietenii pe care i-am avut, am ramas cu unul singur care din pacate e la 500 km distanta si ne vedem de 2 ori pe an.
    Insa de cand i-am pierdut pe restul, am recastigat pe 2 dintre ei anume mama si sora.
    Anturajul e dragut cat timp sunteti in liceu si grijile sunt minime. Dupa ce plecati in lume si se simte FOAMEA, adio baietie.

  16. #2856 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Inca 50 Ron si am bani de 360
    Fac eu rost.... sper

    P.S.: Studentul, si pe mine m-a "fascinat" acel vers din melodia lui Puia de la Signature-ul tau
    Si eu inca 200 si am banii de PS3 .



  17. #2857 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Asa si eu Khan. Din toata gasca de prieteni care am avut-o de-a lungul timpului cu unul am ramas. Eu la Bucuresti el in Mangalia. Foarte trist. Sunt multi care confunda cunostiintele cu prietenii.

  18. #2858 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ma bufnit si rasu cand am vazut ce se mai joaca mriacob

    Nimic...Nu mai am 360 ... Plicts

  19. #2859 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    lol Da...
    Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (3 members and 0 guests)
    MrIacob, FormableTube+, octav11

    De ce e acel "+" langa numele lui Formable?

  20. #2860 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Eu cred ca are voice si cu vechimea va primi si @..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 143 of 501 FirstFirst ... 43 93 133 141 142 143 144 145 153 193 243 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts