Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 211 of 501 FirstFirst ... 111 161 201 209 210 211 212 213 221 261 311 ... LastLast
Results 4,201 to 4,220 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #4201 SP
    Member octav's Avatar
    ma scuzi,sunt obosit si acum am �nţeles ce ai vrut sa spui...pai eu m-am referit la senzatii tari,sa dai cu palma in cineva e o senzatie tare?

    ---------- Post added 04-01-2010 at 11:07 PM ----------

    Cataline,ieri nu am dormit toată noaptea si aziam ajuns la 6 acasă

  2. #4202 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar

    Lucrui interesante.

    Podul Universitatii din Boston (pe Commonwealth Avenue, Boston, Massachusetts) este singurul loc din lume unde un vapor poate trece pe sub un tren care trece pe sub o masina care trece pe sub un avion.

    Ochii nostri au intotdeauna aceeasi marime de la nastere, dar nasul si urechile noastre nu se opresc niciodata din crestere

    David Prowse este actorul din costumul lui Darth Vader din �Razboiul stelelor�. El a spus toate replicile lui Vader si nu a stiut ca urma sa fie dublat de vocea lui James Earl Jones pana cand a vazut filmul la cinema.

    Unul din motivele pentru care marijuana este astazi ilegala este ca in anii 1930 cultivatorii de bumbac au protestat impotriva fermierilor de canepa, ei considerand acest lucru competitie. Din punct de vedere chimic nu creeaza aceeasi dependenta ca nicotina, alcoolul sau cafeina.

    ..lista continua Chestii interesante... Texte interesante .

  3. #4203 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Nu stiti cat de penali puteti fii.

    Ineedmoney93 @-> Mai usor cu vorbele asupra Romaniei ca ne suparam.

    Khan @-> Nu stii cata dreptate iti dau. Cand am fost in Barcelona, in centru m-au intrebat in vreo 30 de minute 4 oameni daca ma intereseaza iarba. lol

    Mario @-> Cred ca oamenii aia care ti-au spus ca se credau 'smecheri' nu sunt in toate mintile. Eu zic sa le recomanzi Nicorette sau un psiholog. Daca te apuci de fumat faci cea mai mare greseala din viata ta. Eu fumator fiind. Credeti-ma ca fumez de aproape 2 ani. Inteleg sa fumezi ocazional la o petrecere sau sa mai fumezi o tigara atunci cand vrei sa te gandesti la un lucru. (cel putin pe mine ma ajuta foarte mult). dar nu sa ajungi sa fumezi vreo 2 pachete jumatate de tigari intr-o zii cum au ajuns cativa prieteni de ai mei. In plus, s-au scumpit si tigarile. Si nu inteleg care este problema ta cu acei 5-6 ''copii tampiti'' care isi cumpara pachet de la magazin, te oftici ca nu ai si tu bani. E viata lor, lasa-i sa fumeze.

    Eu am fost in Amsterdam anul trecut si vreau sa va spun ca nu am vazut in nici o cafenea sau local de genul ca oamenii fumeaza. (ma refer la tigari normale) Ei fumeaza doar pe strada sau acasa presupun.

    Octav @-> Pot sa te intreb tu ce ai fumat ? O dai de la droguri si arme la spargeri si crime. Crede-ma ca atunci cand esti fumat nu ai chef sa omori pe cineva sau sa intrii cu mitraliera in mall, vorba lui Khan. Ai chef sa rezi ca spartul cu prietenii.

    In privinta armelor, in America, in fiecare casa exista cate o arma deoarece acolo sunt distantele foarte lungi si pana vine politia, tu deja poti sa fii mort.

    In privinta armelor si a drogurilor (sa presupunem daca s-ar legaliza), sugerez ca atunci cand ajungi la varsta de 18 ani, sa dai un test psihologic si oamenii care sunt intregi la minte, sa isi poate cumpara o arma sau sa fumeze un joint.

    L.E-> Dupa ce fumase ceva cand am fost acuma de revelion la munte, o prietena tot ma ameninta ca manca salamul din frigider daca nu ii spun cum se numesc fructele de la Bao Bab (este un copac). lol

  4. #4204 SP
    Member Painkiller's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Eu am fost in Amsterdam anul trecut si vreau sa va spun ca nu am vazut in nici o cafenea sau local de genul ca oamenii fumeaza. (ma refer la tigari normale) Ei fumeaza doar pe strada sau acasa presupun.
    cum? ai fost in amsterdam si nu ai intrat intr-un coffee shop? acolo se fumeaza iarba, dar daca n-ai 18 ani nu aveai cum sa vezi. si erau la tot pasul . doar nu credeai ca se vinde numai cafea acolo?

  5. #4205 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Esti amuzant Painkiller la faza cu cafeaua. Nu am intrat untr-un cofee shop pentru ca nu aveam timp (am trecut pe langa multe si chiar nu am vazut ca se fumeaza). Eram prea ocupat sa vizitez, plus ca excursia a fost doar de un weekend si eu am avut decat sambata in Amsterdam deoarece ne-au cazat pe langa oras si la plecare nu m-ai aveai timp deoarece autocarul de ducea direct la avion.

  6. #4206 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Hai sa fim seriosi acum, daca s-ar legaliza aveti impresia ca o sa fie ceva bun, probabil o sa fie ceva un pic mai bun decat r-ahaturile de la spice-shop.

    LE: La spice-shop gama de fumat este produsa din plante normale care sunt stropite cu chimicale, fan de exemplu.

  7. #4207 SP
    Member Painkiller's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Esti amuzant Painkiller la faza cu cafeaua. Nu am intrat untr-un cofee shop pentru ca nu aveam timp (am trecut pe langa multe si chiar nu am vazut ca se fumeaza). Eram prea ocupat sa vizitez, plus ca excursia a fost doar de un weekend si eu am avut decat sambata in Amsterdam deoarece ne-au cazat pe langa oras si la plecare nu m-ai aveai timp deoarece autocarul de ducea direct la avion.
    pai normal ca nu ai vazut daca nu ai intrat. geamurile erau la toate negre si stateau gorilele la usa.

  8. #4208 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    In primul rand o propozitie se incepe cu litera mare si in alII-lea rand, pe unde am fost eu nu stiu daca am vazut 1 cafenea cu geamuri aburite si nu am vazut nici macar o gorila la usa. Asta ar fii si culmea, doar nu e club.

  9. #4209 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar

  10. #4210 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    goooo.gif

  11. #4211 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    )

  12. #4212 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    ce reactie...ooow...yes.C'MON WOMAN SCREAM FOR CRYING OUT LOUD,asa facusem eu la guild wars da unui prieten din guilda...si era injuratura :-"

  13. #4213 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Toni Tecuceanu, actorul de la "Cronica Carcotasilor", a murit in aceasta dimineata din cauza unor complicatii la plamani, fiind diagnosticat cu virusul A/H1N1 gripa porcina in Ajunul Craciunului.

    Toni Tecuceanu de la "Cronica C�rcota?ilor" a murit �n urma unor complica?ii provocate de gripa A/H1N1 - Mediafax

    Sa se odihneasca in pace.

  14. #4214 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Ce dor imi era sa scriu o stire..doua...trei..

  15. #4215 SP
    Diesel k1du's Avatar

  16. #4216 SP
    Banned Al_Pachino's Avatar
    Foarte tare...Japonezii astia...sunt dati naiba

  17. #4217 SP
    Member Painkiller's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    In primul rand o propozitie se incepe cu litera mare si in alII-lea rand, pe unde am fost eu nu stiu daca am vazut 1 cafenea cu geamuri aburite si nu am vazut nici macar o gorila la usa. Asta ar fii si culmea, doar nu e club.
    inseamna ca nu ai fost in amsterdam.

  18. #4218 SP
    Banned Al_Pachino's Avatar
    ...Amsterdam

  19. #4219 SP
    Member Devergo's Avatar
    @DJ_Andrei
    Pun pariu ca e naspa sa corectezi pe cineva intr-un post in care gresesti si tu xD

    Cat despre legalizarea drogurilor usoare si a prostitutiei:
    -consider ca un om beat este mult mai periculos decat unul "high"
    -pana la urma fiecare e stapan pe propiul corp,daca vrei sa-l "inchiriezi" n-ai decat

  20. #4220 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Tot ce am inteles in ultimele pagini citite a fost cam asa : marijuana , droguri , copii fumati , cocaina gratis , cocaina , prostituate , arme . ..nu aveti si voi subiecte mai interesante de discutat ?


    Totusi ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10181 Last Post: 08-05-2024, 02:30
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts