Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 312 of 501 FirstFirst ... 212 262 302 310 311 312 313 314 322 362 412 ... LastLast
Results 6,221 to 6,240 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #6221 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Baiatul acela care vorbeste nu cumva a avut si un s3x tape?Hmmmm cine s-a gasit sa vorbeasca de cititul cartilor.Oricum mesajul e frumos cat de cat.

    Fail......

  2. #6222 SP
    Banned Mario's Avatar
    Ce popor,uitati la acel video ce commenturi sunt,culmea acei analfabeti spun sa citesti...ce ma enerveaza tara asta.Eu nu zic ca sunt destept dar stiu ca nu prea citesc...aia de la commenturi nici nu citesc da dau sfaturi.

  3. #6223 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Ce popor,uitati la acel video ce commenturi sunt,culmea acei analfabeti spun sa citesti...ce ma enerveaza tara asta.Eu nu zic ca sunt destept dar stiu ca nu prea citesc...aia de la commenturi nici nu citesc da dau sfaturi.
    inteligenta ta ma surprinde

  4. #6224 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar

  5. #6225 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Daca te enerveaza tara asta, pleaca si lasa-ne pe noi in pace.... Tu vorbesti de 'ce popor', ma faci sa rad.... Ai citit si tu toate commenturile de la cel video si ai ajuns imediat la concluzia ca 'Ce popor'.... Lasa-i pe aia in pace, chiar pe blogul lui in aceasta intrare (scuze, dar repet, m-a atras mai mult acest mesaj cand l-am citit pe blogul lui), spune ca nu toti o sa reusim sa ne ridicam... Unele persoane care au scris agramatical acolo sau numai stie eu ce comentarii, sunt deja o cauza pierduta....

    Spui ca tu nu zici ca esti destept, nici eu nu ma consider, dar in opinia mea acesta este si mesajul, nu trebuie sa ne consideram mai presus ca ceilalti cand defapt noi nu suntem, sa ne dam mari cu nu stiu ce masina 'Mi-a cumparat tati sa atrag toate pitipoacele...' , trebuie sa ne ridicam, sa invatam lucruri noi, daca reusim , sa facem o facultate in strainatate , si sa ne intoarcem aici, sa punem ideile care le-am invatat acolo in aplicare si sa putem sa ridicam tara asta la nivelul la care merita.....

    Am devit slabi si de asta de conduc altii, dar inca mai exista speranta... Acuma vorbind de ziare si de prostia populatiei, crezi ca mie imi place sa vad cum toti mosii si idiotii citesc Cancan sau nu mai stiu eu ce c@@@@ de ziar in care nu exita nici un articol care sa te informeze corect, dar si util.....

  6. #6226 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Foarte frumos !

  7. #6227 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Nu mai bine se rezuma nenea Chirila la cantat despre Vama si iubire? Mi se pare penibil cum o arde el filozofic mai nou, bleah.

  8. #6228 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Nu mai bine se rezuma nenea Chirila la cantat despre Vama si iubire? Mi se pare penibil cum o arde el filozofic mai nou, bleah.
    In God we trust....

    ---------- Post added 09-03-2010 at 10:13 PM ----------

    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    inteligenta ta ma surprinde
    Degeaba ai facut acest post.... O sa te rog, cu toate ca este Spambox si aici este permis cam orice, sa nu mai faci posturi de genul asta....

  9. #6229 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    OK, am inteles.. iei aceasta scrisoare ca pe un nou testament pe care l-a redactat Tudor Chirila catre muritorii de rand, aceasta intruchipare ce reprezinta a doua venire a lui Iisus pe pamant.
    Pe mine ma scoate din minti falsitatea cu care si-a facut publicitate.

    Iei toate relele si toate cliseele generatiei actuale si faci un mesaj cu ele si asta te face pe tine un mesager care are ceva de transmis?

  10. #6230 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    OK, am inteles.. iei aceasta scrisoare ca pe un nou testament pe care l-a redactat Tudor Chirila catre muritorii de rand, aceasta intruchipare ce reprezinta a doua venire a lui Iisus pe pamant.
    Pe mine ma scoate din minti falsitatea cu care si-a facut publicitate.
    Aici te referi ca eu iau aceasta scrisoare ca pe un nou testament ?

    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Iei toate relele si toate cliseele generatiei actuale si faci un mesaj cu ele si asta te face pe tine un mesager care are ceva de transmis?

    De acord cu tine !

  11. #6231 SP
    Banned Mario's Avatar
    Stii care e chestia cu suntem slabi?Asa e poporu,nici o carte nu o sa ne schimbe.Ati vazut ce s-a intamplat in Grecia cu criza si ieseau toti oameni in strada?In un an MAXIM 2 vom ajunge ca ei sau mai rau(daca se poate)dar nu va iesi nimeni pe strada,toti vor sta in case si ne vom plange...Basescu fura pe fata si nimeni nu ii spune nimic,cam asa sta treaba.Din cauza asta tara asta nu va realiza nimic deoarece suntem cu toti niste smecherasi care ne credem tari si superiori.

  12. #6232 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Aici te referi ca eu iau aceasta scrisoare ca pe un nou testament ?
    My bad, am avut impresia ca esti unul dintre cei care considera "scrisoarea" ceva fabulos si nemaivazut.


    Gen primul comment de pe blogul lui Chirila

    am plans...si simt nevoia sa-ti spun asta...multumesc.

  13. #6233 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    This, my friends, is quality SPAM

  14. #6234 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar



  15. #6235 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Stii care e chestia cu suntem slabi?Asa e poporu,nici o carte nu o sa ne schimbe.Ati vazut ce s-a intamplat in Grecia cu criza si ieseau toti oameni in strada?In un an MAXIM 2 vom ajunge ca ei sau mai rau(daca se poate)dar nu va iesi nimeni pe strada,toti vor sta in case si ne vom plange...Basescu fura pe fata si nimeni nu ii spune nimic,cam asa sta treaba.Din cauza asta tara asta nu va realiza nimic deoarece suntem cu toti niste smecherasi care ne credem tari si superiori.
    Hai taci. Nici nu stii ce e viata si ce inseamna sa muncesti si deja acuzi si tii morala despre tara, economie si politica externa?

  16. #6236 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Mie nu-mi vine sa cred cum va trolleaza Mario si cum ii permiteti si-i raspundeti de fiecare data.

  17. #6237 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    For extensive trolling there is Ignore .

  18. #6238 SP
    Banned Mario's Avatar
    E haios tipu asta:
    YouTube - pyrobooby's Channel

    ---------- Post added 09-03-2010 at 11:15 PM ----------

    ciudat si oarecum scarbos.

  19. #6239 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    E haios tipu asta:
    YouTube - pyrobooby's Channel

    ---------- Post added 09-03-2010 at 11:15 PM ----------

    YouTube- Granny DJ Rocks Paris Clubs ciudat si oarecum scarbos.
    nu, nu este

  20. #6240 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    As da niste thanks-uri daca pagina ar fii incarcata complet....lol N95-ul meu nu mai suporta atata spam

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: Yesterday, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts