Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 335 of 501 FirstFirst ... 235 285 325 333 334 335 336 337 345 385 435 ... LastLast
Results 6,681 to 6,700 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #6681 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    sunt,dar citesti putin si iti dai seama daca se leaga de joc,eu ziceam de chestii gen troaca de ps2 si raspunsurile primite
    LE:gata e spoiler

  2. #6682 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Avem cumva un thread cu top Xbox 360 games ? I can't find anyone...

  3. #6683 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Ce oameni la ArenaTV | Half Life 3 ne va .. ; Lost Planet 2 vine .. ; Moonlight Online; Ubisoft ofera .. | Arena TV - Jocuri, Stiri, Emisiuni antrenante
    Intr-o emisiune vorbeau de stimulus pack pt MW2 si spuneau:"clar nu il cumpara nimeni" si se laudau ca ei il iau prin alte moduri pe PC.
    Trist...

  4. #6684 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    BuyGames- Forum God of War3

    nu apare ca troaca aia de PS2 nu suporta ce suporta un PS3
    troca-i mata
    Gatu mati Trokai familia ta *****i mortii in gura tu nu faci ps 2 Troaka !!!!!!! In **** mea dak il skot pe ps3 imi iau dala da sa nu faci ps2 Troaka Futtuten NAS!!!!
    Nu m-am putut abtine

  5. #6685 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    90% din comentariile de pe BuyGames sunt asa .

  6. #6686 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  7. #6687 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    zici ca s-a legat de maicasa .
    "-Da matai troaca nu ps2u "
    "-Ba tu nu te iei de mama B-( "
    "-Da tu sa nu te iei de ps2 "
    ce tare o fost . Thx DArkRazvan

  8. #6688 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    maine dimineata e a 4-a oara cand dau examenu de conducere...
    ultimele teste (online) au fost de cate 21-26 pct.(26 = maxim , 22 = admis)
    Niste sfaturi aveti?

  9. #6689 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    Niste sfaturi aveti?
    Buletin de Pitesti?

  10. #6690 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    maine dimineata e a 4-a oara cand dau examenu de conducere...
    ultimele teste (online) au fost de cate 21-26 pct.(26 = maxim , 22 = admis)
    Niste sfaturi aveti?
    M'am jucat si eu cu un chestionar acum, m'ai facut curios. 20p.

    Ideea e sa nu te grabesti la raspunsuri, ca nu mai sunt asa logice cum erau candva.

    P.S. Imbecile sunt intrebarile de conduita preventiva.

  11. #6691 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    maine dimineata e a 4-a oara cand dau examenu de conducere...
    ultimele teste (online) au fost de cate 21-26 pct.(26 = maxim , 22 = admis)
    Niste sfaturi aveti?
    singurul sfat pe care ti-l pot da e sa inveti bine si sa stii raspunsurile de la mecanic pe de rost. nci eu nu luam mult la testele de pe net, intre 18-23, insa la examen am luat 26 prima data. a doua oara cand am ajuns la 22/22 le-am pus la intamplare si am luat 23 . mai mult de 5 minute nu am stat in sala. daca inveti bine si faci toate intrebarile din cartea national (70%iti pica din ele) o sa vezi ca va fi bine. bafta!

  12. #6692 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    kazaaaam ....'sup

  13. #6693 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Pe vremea mea se dadeau testele pe niste cartoane si unii oameni draguti mai puneau o bulina "ajutatoare" langa varianta corecta. Pacat insa ca unii faceau pe desteptii si era plin de buline la toate variantele la unele raspunsuri

  14. #6694 SP
    Member richardm27's Avatar
    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    kazaaaam ....'sup
    Asta e noul "Bazinga" ???

  15. #6695 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    sheldon FTW! "bazinga" lol

  16. #6696 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  17. #6697 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by DarkRazvan View Post
    BuyGames- Forum God of War3

    Nu m-am putut abtine
    Vai deci cat de tare poate fi conversatia. ) Sfarsitul cel putin e genial.

  18. #6698 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    hahaha!

    Hai că-s curios dacă merge! lol (Dacă merge facem prin rotație )

    Click - Microsoft Points Generator
    5 people: You'll get a 1600 Microsoft Points Code
    10 people: You'll get a 2100 Microsoft Points Code
    15 people: You'll get a 4200 Microsoft Points Code
    *later edit*

    Caca, maca. Mă trimite să fac teste...dă-i pace lol - merci de click-uri.

  19. #6699 SP
    Senior Member nops66's Avatar

  20. #6700 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    sunt mai multe:

    1. Roaba galopantă: �n timp ce i-o tragi capră (ştii cum e capră, sper, doar nu eşti idiot, nu?), o apuci de coapse sănătos. Exact �n acelaşi timp i-o �nfigi �n *** p�nă la rădăcină şi �i ridici picioarele �n aer. Confuzată şi luată prin surprindere, va �ncepe să pedaleze din m�ini, ca să �şi scoată mătăr�nga din bostan, răcnind c�t o ţin plăm�nii. Tu o ţii �n continuare sănătos de craci, să nu �i pună �n păm�nt şi o menţii ad�nc �nfiptă, alerg�nd după ea. E lejer, nu scapă că tu dai din picioare şi ea din m�ini.

    De ce e excitantă: Habar n-am. Da' e hazlie.
    Unde se poate practică: Şi �n casă, da' cel mai bine pe un loc �ntins, să aibă unde să pedaleze. Pajişte, sală de sport, ce vrea muşchii tăi.
    C�te calorii se ard: Oho. Căcălau. Mai ales ea. Se ard 100 numa de la c�t o să i se bulbuce ochii.


    2. Lumea-n flăcări: Asta e una din preferatele mele. C�nd aproape să termini, iei o lum�nare de l�ngă pat (doar te arzi cu lum�nări, nu ? Fii romantic, nu ţăran) şi �i dai foc la păr. No să vezi ce contracţii, ce zbătăciuni c�t �şi dă cu palmele-n cap. Şi după ce termini, poţi să fii erou grandios, iei bidonul de bere de l�ngă pat (doar bei bere �n timp ce te arzi nu?) şi o stingi, apoi tragi un g�t straşnic şi �i zici: "Ce accident era să facem pisi!"

    De ce e excitantă: Implică foc şi alcool. Ce dracu' vrei mai mult?
    Unde se practică: Preferabil la ea acasă.
    C�te calorii se ard: Mai puţine dec�t fire capilare şi aşternuturi.


    3. Cu m�inile-n curate: Asta poate fi practicată de ambele sexe. Se bazează pe elementul surprizei. �i dai partenerului/partenerei degetul arătător şi inelar la lins excitant, puţin aşa, să le plimbe prin gură, şi după ce le-a băloşit bine, ţii m�na �n formă de pistol (cum te jucai somata c�nd erai mic) şi �i �nfigi ţeava "pistolului" �n ***, făc�nd o faţă de Sergiu Nicolaescu, c�t te pricepi de bine, şi zic�nd "Un fleac. Te-am ciuruit". Nu le scoţi dec�t dacă auzi "Nu trage dom' Semaca, sunt eu, Lăscărică!"

    De ce e excitantă: Combină elementul surprizei cu referinţe culturale obscure!
    Unde se practică: �n anus.
    C�te calorii se ard: Depinde c�t familiar e partenerul cu Comisarul Moldovan.


    4. Olandezul Zburător: Asta e simplă şi de efect. �n timpul sexului, fix c�nd i-e lumea mai dragă partenerului, urli "Acum vine OLANDEZUL ZBURĂTOOOR!". Şi nu faci nimic. Continui ce făceai inainte. Şi observi privirea de nedumerire a partenerului. �nt�i e puţin terifiat/a "ce dracu' vrea să facă nebunu/a asta?". Se va opri puţin din ritm, foarte circumspect şi, după 5 minute de dubii, va trece la următoarea �ntrebare : " Ce dracu' a vrut să zică nebunu/a asta?". Efectul e garantat şi partenerul va fi suspicios şi paranoic pe tot parcursul actului sexual. E bun de aplicat la bărbaţii care termină rapid. Nu prea o să se mai concentreze să termine rapid c�nd o să �şi ocupe tot creierul să �şi dea seama dacă nu cumva Olandezul Zburător este o anagramă pentru Comisarul Moldovan.

    De ce e excitantă: Trucuri psihologice! Mie mi se face ştoaca c�t piciorul unui copil de 4 ani de la ele!
    Unde se practică: Nu �n Olanda.
    C�te calorii se ard: Calorii nu. Neuroni da.


    5. Călăritul din Mordor: Fingărezi femeiea sănătos, da cu patos aa, să sară zeamă, şi te opreşti brusc, cu o faţă mirată, zic�nd: "Băă, să moară Sauron! Mi-a rămas verigheta �năuntru. Mă omoară nevastă-mea! My precioussss" . No aici d�nsa nici n-o să ştie de ce să bulbuce ochii: Că eşti �nsurat? Că faci voce de Gollum foarte bine? Că o bucată de metale i-a rămas ipotetic �nţepenită �n uter? Habar n-o să ştie.

    De ce e excitant: Simţi un ***** şocat cum se str�nge �n jurul degetelor tale ca o capcană de şobolani.
    Unde se practică: Middle finger earth.
    C�te calorii se ard: Doar the one calorie.


    6: Minigolful semizeilor: Nu e poziţie. Mai mult este etapa sexuală supremă. E faza la care ajungi c�nd eşti complet plictisit de sexul comun şi vrei să faci ceva aproape imposibil. Mai exact, să-i introduci un testicul �n posteriorul cuiva. Cum vrei tu, cu ce lubrifiere te duce capul, nu contează. E aproape imposibil. E at�t de aproape imposibil �nc�t trebuie să fii un Dalai Lama al sexului să reuşeşti să-i �ndeşi un coi �n curul cuiva. O să �ntrebaţi: De ce ar vrea cineva să facă asta? De ce ar vrea cineva să urce pe Everest? EXACT.

    De ce e excitant: Că e năucitor de greu. Fructul interzis.
    Unde se practică: L�ngă o trusă de prim ajutor.
    C�te calorii se ard: La băgat sau la scos?


    7: Wrath of the Bitch King: Ai nevoie de: o cutie de margarină, o periuţă de dinţi cu vibraţie, un nunceag (sau cum s-o scrie pe rom�nă) şi ultimu' Expanăn de la WoW. No , le arunci pe toate �n afară de joc ****rii dezbrăcate şi zici "Descurcă-te făh, că io tre să ajung la nivelu' 80". Nah. Gumesc. E poziţie ipotetică. Jucătorii de Warcraft nu au prietene.

    De ce e excitant: OMG poţi să ai personaj Death Knight.
    Unde se practică: Northrend.
    C�te calorii se ard: Multe, ca la orice ce dă dependenţă


    8: Străjerul cu trei picioare: Vi s-a �nt�mplat vreodată să ajungeţi prima dată la o tipă acasă şi ea să nu vrea să secs? Doar să adormi �n braţe cu ea, lingurind că nu vă cunoaştei destul de bine? Ei bine, da, toţi am trecut prin asta. Un tip fraier se va g�ndi: "nu-i nimic. data viitoare. acum mă mulumesc cu o erecţie mol�ie şi cu atingerea accidentală a unui s�n din laterală". Nu. Nu se face aşa. Un mascul serios ateaptă ca tipa să adoarmă şi �i face o l**ă �n ureche. Da. Ai auzit bine. Ea adoarme, tu te ridici �n picioare l�ngă pat şi �i slobozeşti o servită spre timpan. Să explice ea la orelist a doua zi cum i-a ajuns săm�nţa �ntre ciocănel şi nicovală.

    De ce e excitant: Că e labă răzbunătoare.
    Unde se practică: �n tăcutul �ntuneric.
    C�te calorii se ard: Ce zici ? N-aud!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts