Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 338 of 501 FirstFirst ... 238 288 328 336 337 338 339 340 348 388 438 ... LastLast
Results 6,741 to 6,760 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #6741 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Khan e bannat? asta e poanta lui MonkY pentru 1 aprilie?

    Poate diseara postati si voi ce farse ati facut astazi si cui!

  2. #6742 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    iam facut farse vieti si acum mai am 5 minute de trait

    poanta lui monky nu ar avea legatura cu banul lui khan, poanta lui monky ar fi sa luam toti BAN

  3. #6743 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Si la Craiova a ajuns noul Youtube... si NU imi place

  4. #6744 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    Khan e bannat? asta e poanta lui MonkY pentru 1 aprilie?
    Nope. Sorry, wasn't me. Desi Khan se stie ca e troll-ul de serviciu
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    poanta lui monky nu ar avea legatura cu banul lui khan, poanta lui monky ar fi sa luam toti BAN
    Hehe, de ce sa fiu rau cu voi ? Tot incerc de azi dimineata sa-mi dau BAN si nu reusesc

  5. #6745 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Pooaul, de ce le dai thanks lui Rasko, ffocus, Monky, Grey si Mo la fiecare post? Ca sa te dai bine pe langa ei? lol

  6. #6746 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Probabil daca ai zice ceva inteligent ti-as da si tie

  7. #6747 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Pfoaa m-ai spart cu faza asta! lol

  8. #6748 SP
    Senior Member Mask's Avatar

  9. #6749 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar



  10. #6750 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Sa dai search HeadHunterz qlimax sau Sensation Black sa vezi acolo spectacol



    Long live hardstyle music :X

  11. #6751 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Prost sa fiu sa nu ajung in maxim 2 ani in Ibiza si Amsterdam.Geniale spectacolele astea.Sunt tare curios cum arata live un spectacol Circoloco:X:X:X.


    P.S: Era un site cum petreceri din toata lumea dar nu mai stiu cum se numea...cv cu "tlate" sau cv de genul.Stie cnv despre ce e vb?

  12. #6752 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Cel mai tare eveniment in Amsterdam e Sensation White / Black urmat de Qlimax si Defqon One..nu stiu daca te ajuta cu ceva dar daca iti place muzica

    Q-Dance Radio ( cei care sponsorizeaza evenimentele Q ) Q-dance Radio All Day All Night
    Dance-Tunes Radio ( Id&t / Sensation ) Dance-Tunes radio streaming the best electronic music

    Cel mai apropiat eveniment Sensation e in Bulgaria daca nu ma insel ...dar nu se compara cu cel din Amsterdam.

  13. #6753 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Mersi mult.Chiar sunt foarte tari "spectacolele" astea ca petreceri nu pot sa le spun.



    EDIT: Pun aici si un super radio din Ibiza.
    http://sonica.wft.es/sonica.pls

  14. #6754 SP
    Member richardm27's Avatar
    "Reputation: 666"
    FAceti ceva aici, cu + sau cu -, ca ma prind sarbatorile cu cifra asta !

  15. #6755 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan
    Check the history: am primit warn pentru un anunt pus eronat la publicitate (lipsea numarul de contact). Nu m-as fi suparat daca-l primeam in momentul in care am facut buba... dar nu la 2 saptamani dupa ce s-a incheiat tranzactia si totul era ok si roz. Anuntul era undeva prin arhiva Publicitatii si nu pot decat sa cred ca un anume moderator bun la toate si intelept (cum doar cel care se detaseaza scarbavnic de ceilalti romani spunand mereu ca "asa-i romanul..." poate fi) ma vaneaza pentru ca are ceva personal cu mine. Cel care se detaseaza de romani prin sintagme gen "asa-i romanul", romanul care nu-i roman, e un cliseu la fel de mare ca cele pe care le-a semnalat.
    Mai mult decat atat, mi se pare tragi-comic sa asist la o situatie in care, la concursul de fotografii de luna aceasta se poate observa cum acelasi moderator intelept a dat Thanks la toti participantii la concurs, mai putin mie. Sunt sigur ca "i s-au terminat Thanks-urile" fix cand a ajuns in dreptul meu si m-a sarit neintentionat cand a mers mai departe.
    Consider ca cele enumerate de mine mai sus pot pune la indoiala calitatea moderarii lui Grey in ceea ce priveste posturile mele. Cum e el mereu cel mai bun dintre noi, romanu' care nu-i roman, putea avea bunul simt si etica suficient de avansata incat daca e implicat emotional in vreun fel sa nu se induplece in a ma modera. Sa lase puterea de moderare pe mana celor care pot fi obiectivi, in cazul de fata.. sa ignore posturile mele pentru a lasa pe altii mai capabili sa ia decizii.
    Eu voi sustine mereu ca daca-mi permit sa blochez o suma de 300 RON pentru un singur joc si sa-mi dedic si timp si batai de cap pentru a iesi din aceasta situatie, nu trebuie sa fiu pedepsit.. ba dimpotriva, pentru eforturile si sacrifiiciile pe care le fac merit o recompensa. Nu toti ragaim Euro si ne basim MS Points incat sa ajungem la valoarea lui Rasko si sa ne facem pomana cu niste gameri "amarati". Regulamentul ar trebui sa fie flexibil pentru toata lumea caci stadiul de "parvenit" nu-l poate dobandi oricine. O ancheta de mai putin de 30 de minute era suficienta pentru a descoperi adevaratii bisnitari de pe forum, dar nu s-a dorit acest lucru... s-a dorit doar jertfirea mielului in fata lui Rasko.
    Faptul ca am ajuns sa fiu jignit pentru aceste credinte m-a demoralizat foarte mult, mai ales in situatia in care tot eu am fost cel pedepsit.
    Atata timp cat aceste aberatii vor continua, si cum nu sunt semne ca se vor opri vreodata, acesta va fi ultimul mesaj pe care-l adresez acestei comunitati.

    Ramaneti cu bine. Khan out.

    P.S. Bairam la SZYGYZY acasa this weekend .

    P.S.2. Pentru simpatizantii mei (hey, hey, multumesc Grey ca esti mandru de ei) voi incerca sa incropesc un blog in care sa mai postez reviews & stuff. Pana in ziua de fata nu mi-a placut ideea de blogging, dar pana acum 2 ani jumate pana sa nu cunosc niste oameni nu-mi placeau nici forumurile deci... tot raul spre bine
    The End.

  16. #6756 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Tot respectul pentru Khan Mai putin moderatori(moderator). Pacat.

  17. #6757 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pacat ca a decis sa paraseasca forumul. imi placeau mult posturile sale, erau amuzante si de cele mai multe ori avea si dreptate (parerea mea). e adevarat ca exagera si ca uneori se ajungea si la jigniri, dar moderatorii erau pe faza si aplicau regulamentul. oricum cred ca era mai bine ca aceasta neintelegere sa fi fost rezolvata in particular. daca asta e deciza lui, nu ne ramane decat sa o respectam si sa speram ca va reveni pe forum. bafta!

  18. #6758 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    No baraim la je acasa....am vecini rai ...tot respectu Khan , ai dat dovada de un comportament de nota 10 exemplar tutoror copiilor din generatia McDonalds .Place ca il acuza pe Greyhound ca are ceva cu el....drept urmare Khan a dovedit ce caracter de nota 10 are si a tinut mortis sa ma arunce si pe je in micu lui discurs ( doar asa fac haterii ) demn de pinguinii din antarctica.Clap clap clap ...ironie ne intalnim din nou ...hai np si paste fericit.

    Si cuvintele mele de adio : LET IT GOOOO MAAAN ...LEEEET IT GOOOOO

  19. #6759 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    .....Sper ca reusesc sa-mi recapat nick-ul vechi .

  20. #6760 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    NOOOO! I'm all alone against the Sony Defense Force now. Me sad!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts