Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 501 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 89 139 ... LastLast
Results 761 to 780 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #761 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Nu stiu cine iti da dreptul tie sa generalizezi. Tu ai habar cat la % din populatia Bucurestiului sunt adevarati bucuresteni si cati nu sunt?! Cred ca oameni trec pe rosu sau pe unde nu sunt plasate treceri in toate localitatiile si nu doar in Bucuresti sau Romania, peste tot. In Localitatea ta nu se cerseste?! Sau sunteti toti bogatani cu casa plina de console?!
    Eu nu sunt nici "bogatan" cum spui tu sau cu casa plina de console .. dar cam asa e Bucurestiul .. tigani peste tot , coji de seminte peste tot , gunoaie peste tot , chistoace de tigari peste tot .. vrajitoare , cersetori , fraieri cocliti care se cred mari si tari ca au sigla de la D&G (Dobitoc&****ar) la curea , pitipoance , si multe alte specimene , de care sunt oripilat in fiecare zi in care umblu prin acest oras .. Sunt si cateva lucruri frumoase in Bucuresti .. presupun , dar nu mi le amintesc chiar in momentul asta .

  2. #762 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    mriacob mai bine taci din gura..nu stiu cine iti da tie dreptul de a critica bucurestiul .poate altii se simt prost cand vorbesti asa despre locul unde stau..asa e toata romania stai linistit

  3. #763 SP
    Member octav's Avatar
    nu stii ce vb Mr Iacob. eu mi-as dori sa ma mut in Buc, dupa ce voi face facultate pt ca imi place mult orasul asta

  4. #764 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    Eu nu sunt nici "bogatan" cum spui tu sau cu casa plina de console .. dar cam asa e Bucurestiul .. tigani peste tot , coji de seminte peste tot , gunoaie peste tot , chistoace de tigari peste tot .. vrajitoare , cersetori , fraieri cocliti care se cred mari si tari ca au sigla de la D&G (Dobitoc&****ar) la curea , pitipoance , si multe alte specimene , de care sunt oripilat in fiecare zi in care umblu prin acest oras .. Sunt si cateva lucruri frumoase in Bucuresti .. presupun , dar nu mi le amintesc chiar in momentul asta .
    Eu unul stau cam 50% Bucuresti si 50% Constanat/Mangalia. Nu e nici o diferenta: cocalari, tigani, mizerie, cersetori si asa mai departe sunt peste tot. Eu nu sunt cum se trezeste Iacob si acum vad ca ii iei si tu partea sa critice un oras in oamenii din el in acest hal?! Sunteti de la OTV!? Traiti cumva in vre-o insula privata?! Atunci da asa o fi, dar daca traiesti in Romania te rog nu imi spune ca la tine in oras nu sunt cocalari, tigani, panarame, cersetori, coruptie, mizerie si tot ce tine de acest aspect negativ al Romaniei.

  5. #765 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Tigani / Cocalari sunt peste tot....ca ai iesit tu din casa si nu ti-a convenit tie cum sa prezentat bucurestiu....please insert coin to continue.Dar nu ai nici un drept sa faci afirmatia aia.Data viitoare mai bine iti dai 2 palme si te abtii.

  6. #766 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Si inca ceva: in Bucuresti nu am casa nici in Ferentari nici in Pipera ci undeva pe la mijloc si crede-ma ca nu inot prin coji de seminte si alte gunoaie, nu sunt incojurat de cocalari, nu alearga cersetorii dupa mine cand intru in masina, vrajitoare nici atat nu am intalnit, piztipoancele stau mai mult prin cafenele s cluburi ieftine unde le e locul. Deci daca nu cauti ce ai enumerat mai sus ai o sansa sa nu te intalnesi asa des cu asa ceva... Crede-ma mai rau e in Mangalia unde este orasul mic si nu poti scapa de anumite mere putrede, asa in orasele mari... e vis.

  7. #767 SP
    Member dogdan's Avatar
    FondHalOgen asta-i adevaratul 360 song,chiar daca am 360 chiar imi place melodia.

  8. #768 SP
    Member Cata25's Avatar
    Bucureștiul e așa din cauză țăranilor care vin la capitală și din cauza ciorilor rromilor.
    Babele comentează dacă le permiți. Un coleg nu i-a dat scaunul unei babe și aia l-a blestemat să-l calce tramvaiul �nainte să facă 20 de ani
    Oricum, �mi place la București că nu ai cum să te plictisești. Ai mall-uri �n draci, o grămadă de cinematografe, cluburi de noapte...
    @Laurentiu Stai să vezi cum e �n Rahova

  9. #769 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Cred ca fiecare oras are cate un rahova / ferentari nu e numai in bucuresti

  10. #770 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    La Craiova nu e asa. Intradevar unele lucruri sunt in toata tara. Cum ar fi tzigani, nesimtiti, etc... Insa in Bucuresti sunt exagerat de multi. Mai ales cersetori. SUNT PESTE TOT ce naiba!
    Mi-e frica sa ma duc pana la Mec ca poate ma ia la bataie vreun cersetor! Babele cersetoare te blesteama, tinerii cersetori te injura insa ambii se uita la tine ca si cum ar trebui sa le dai casa...

  11. #771 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pai e simplu, la Bucuresti se strang din toata tara, de parca aici ar fi raiul pe pamant. Oricum, la cata experienta de viata ai, mai ai de vazut multe inainte sa generalizezi. Nu cred ca ai vazut in 2 zile sau de cat timp esti tot Bucurestiul, sunt zone si zone.

  12. #772 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    da te-ai intrebat vreodata cum te uiti tu la eilol?
    peste tot sunt ..si in Cluj..cersetori..tzigani..cocalari

  13. #773 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Doamne cat poti sa exagerezi...nu te ia nimeni domne la bataie pe strada...sensibil mai esti.Daca vedeai liane prin bucuresti si calatoream din liana in liana si nu autobuze mai ziceam....da faci din tantar armasar.Si eu toti cersetorii pe care i-am intalnit stateau cu capu aplecat si nu ziceau nimic...nu vad cum te injura pe tine si te ia la bataie...avand in vedere ca 50% din cersetori sunt fara maini sau picioare ...si 40% sunt bunicute.Sau te-a luat la palme vreo bunicuta care cersea? ....oh my gawd...that granny has a rocket launcher ...run awaay.Sa fim seriosi....ori esti tu sensibil sau iesi din casa foaaarte foaaarte rar si ai devenit paranoia ca te urmareste lumea si toti vor sa te bata ori stai in rahova

  14. #774 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    E copil mai, ce vreti, acum da si el cu ochii de lucruri total noi si este influentat. Acumuleaza si el experienta si face level up

  15. #775 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu il mai invata la prostii ca maine il vad dand cu capu in pereti ca vrea ciupercuta de level up prin bucuresti

  16. #776 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    E copil mai, ce vreti, acum da si el cu ochii de lucruri total noi si este influentat. Acumuleaza si el experienta si face level up
    Atat.. pai asta cred ca a si cautat cand a postat. A stat si a gandit ce poate sa mai posteze incat lumea sa ii dea sansa sa mai faca cateva post-uri. Doar trebuie sa tina cu dintii de 100% activity

  17. #777 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    La Craiova nu e asa. Intradevar unele lucruri sunt in toata tara. Cum ar fi tzigani, nesimtiti, etc... Insa in Bucuresti sunt exagerat de multi. Mai ales cersetori. SUNT PESTE TOT ce naiba!
    Mi-e frica sa ma duc pana la Mec ca poate ma ia la bataie vreun cersetor! Babele cersetoare te blesteama, tinerii cersetori te injura insa ambii se uita la tine ca si cum ar trebui sa le dai casa...
    Macar aia cersesc bani dar isi cumpara jocuri originale cu ei nu Verbatimuri

    P.S. Cu ce tren crezi ca vin tiganii din Bucuresti?

    Completari:

    Eu stau in Bucuresti doar de 5 anisori, si desi am intalnit in cateva situatii chestii aiurea care nu le-as fi intalnit in provincie pot spune ca sunt mandru ca:
    - nu-mi vine nimeni cocaina, heroina pe strada
    - nu mi-e frica de hoti de buzunare si pot sa merg linisit cu metroul

    Bucurestiul e una dintre cele mai sigure capitale din Europa. Paradoxal totusi, azi i-au spart unui prieten apartamentul si i-au furat laptopul si 4000E dar cine l-a pus sa stea in centru

  18. #778 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Cu timisoara-iasi banuiesc, renumitul Tren al Foamei.

  19. #779 SP
    Member octav's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    La Craiova nu e asa. Intradevar unele lucruri sunt in toata tara. Cum ar fi tzigani, nesimtiti, etc... Insa in Bucuresti sunt exagerat de multi. Mai ales cersetori. SUNT PESTE TOT ce naiba!
    Mi-e frica sa ma duc pana la Mec ca poate ma ia la bataie vreun cersetor! Babele cersetoare te blesteama, tinerii cersetori te injura insa ambii se uita la tine ca si cum ar trebui sa le dai casa...
    dar la Craiova nu ti-e frica, man? uita-te prin dictionar si cauta cuvantul mafie. pe acolo unde stai tu o intalnesti la toate colturile

  20. #780 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Pentru Iacob: te invita un prieten la Braila si Galati Sa vezi acolo floricele pe campii, scoate-ti sabile copii!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 501 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 89 139 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts