Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 402 of 501 FirstFirst ... 302 352 392 400 401 402 403 404 412 452 ... LastLast
Results 8,021 to 8,040 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #8021 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Imi place raspunsul altui blogger:

    Venirea Antihristului – Satana Young si AC/DC | Lumina Sfanta

    [spoiler=Raspunsul]...este la misto[/spoiler]

  2. #8022 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    bai naz ... l-ai jucat ca sa spui ca merita 9 ??? ai vreo consola ? sau esti alt bagator de seama.... de unde ati venit frate ?

    Si inca ceva , daca nu stii engleza , scuteste-ne cu greselile tale ... e The chinese , nu the chinease ...
    Nu �nteleg care este problema ta , ai fost la mine �n casa şi ai văzut ca nu am vreo consola?
    Mă cunoşti de undeva ?
    Dacă nu păstrează-ţi părerile inutile şi proaste pentru tine .
    Dacă ţie jocul ţi se pare de alta notă problema ta , ca tot vorbeai de băgători �n seama , eu am �ncercat să �l ajut și i-am răspuns la �ntrebare , opinia mea nu se discută , �ncă am dreptul la ea.

  3. #8023 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Asa naz! Zi-le



  4. #8024 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Mi se pare mie sau multi au cont pe forum doar pentru topicul Tigara electronica ?


  5. #8025 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Eram sigur ca vor aparea o cohorta de cretini care o sa inceapa sa vocifereze ca AC/DC e Satana et Co. si ca aduc sfarsitul lumii etc. etc. M-am saturat de tot felul de speriati care gasesc si in cele mai banale chestii ,cum ar fi un concert in cazul de fata, semne ca nu stiu ce mare nenorocire se va abate asupra noastra.

  6. #8026 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Si pentru cei care cred in toate prostiile aparute pe net:
    AC/DC : Alternating Current/Direct Current

  7. #8027 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Well, daca esti fan AC/DC stii asta deja.

  8. #8028 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    bai naz ... l-ai jucat ca sa spui ca merita 9 ??? ai vreo consola ? sau esti alt bagator de seama.... de unde ati venit frate ?

    Si inca ceva , daca nu stii engleza , scuteste-ne cu greselile tale ... e The chinese , nu the chinease ...
    Ma asteptam la mai mult din partea ta, nu zic sa "punem covorul rosu" pentru membri noi dar totusi nici asa nu se vorbeste.... Si de cand trebuie neaparat sa detii o consola ca sa joci ceva ? Exista chestii de genu: sali, magazine (unde poti juca/"proba" pentru o vreme), sau prieteni la care o poti face. Cat despre "Chinease" poate a fost in gluma/intentionat? Si eu am observat dar pentru aia nu am sarit direct la concluzii am luat in calcul si alternativele. Normal era sa intrebi respectabil daca chiar te deranja.... parerea mea....

  9. #8029 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Stai linistit , ca si eu sunt adeptul primirii cu bratele deschise a noilor membri , daca e ceva de capul lor , si tocmai de-aia nu i-am zis nimic pana acum , dar uite , de exemplu , ca sa nu crezi ca sar in apararea lui God of War ... nu am jucat niciunul din jocuri , dar nici nu-mi dau cu parerea despre el , gen un binemeritat 9 ... i mean wtf ... mi s-a parut o rautate gratuita ..

  10. #8030 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    gen un binemeritat 9 ... i mean wtf ... mi s-a parut o rautate gratuita ..
    Acuma depinde poate fii interpretat in ambele moduri (fie pozitiv, fie negativ), in momente din acestea este mai bine sa ceri o explicatie mai in detaliu asupra comentariului si dupa daca primesti un raspuns idiotic sari pe el lol, well at least that's how i see it .

  11. #8031 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    Stai linistit , ca si eu sunt adeptul primirii cu bratele deschise a noilor membri , daca e ceva de capul lor , si tocmai de-aia nu i-am zis nimic pana acum , dar uite , de exemplu , ca sa nu crezi ca sar in apararea lui God of War ... nu am jucat niciunul din jocuri , dar nici nu-mi dau cu parerea despre el , gen un binemeritat 9 ... i mean wtf ... mi s-a parut o rautate gratuita ..
    Stai ca nu inteleg . E prea mare nota, sau prea mica ? Si cam ai dreptate cu noii veniti . Acum sa imi sariti si mie in cap .

  12. #8032 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    E o nota data unui joc pe care n-a dovedit ca l-a jucat ...

  13. #8033 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    E o nota data unui joc pe care n-a dovedit ca l-a jucat ...
    �mi poţi spune cum ai aflat tu asta?
    Nu ai de unde sa şti , nu te arunca �n afirmaţii bazate pe lucruri pe care nu te poţi baza.

    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    ca sa nu crezi ca sar in apararea lui God of War ... nu am jucat niciunul din jocuri , dar nici nu-mi dau cu parerea despre el
    Nu mă acuza pe mine că nu am jucat jocul c�nd tu nu ai făcut-o !

    Şi ca să �ţi răspund la "curiozitate" , da , am jucat God of War 3 pe consola unui prieten , pentru că am auzit multe despre el şi am fost curios. Eu am doar Xbox 360 deocamdată .

  14. #8034 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    Stai linistit , ca si eu sunt adeptul primirii cu bratele deschise a noilor membri , daca e ceva de capul lor , si tocmai de-aia nu i-am zis nimic pana acum , dar uite , de exemplu , ca sa nu crezi ca sar in apararea lui God of War ... nu am jucat niciunul din jocuri , dar nici nu-mi dau cu parerea despre el , gen un binemeritat 9 ... i mean wtf ... mi s-a parut o rautate gratuita ..
    Asta e un rezultat al marketing-ului excesiv, l-am observat la mai multe persoane. Oameni buni o nota de 9, chiar si mai putin, ar trebui sa fie o nota foarte buna care sa ne indice un joc foarte bun. Daca ne gandim putin exista capodopere care au pe Metacritic o medie mai mica de 90, iar in cazul asta vorbim in special de jocuri care au aparut inainte de 2000.

  15. #8035 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Probabil "the chinease" vine de la: Urban Dictionary: chinease

  16. #8036 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    Fanatici religiosi lovesc dinou. Numai eu cred ca religia pute grav ?
    Depinde si de gandirea unei persoane..

  17. #8037 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by GuCOZA View Post
    Eram sigur ca vor aparea o cohorta de cretini care o sa inceapa sa vocifereze ca AC/DC e Satana et Co. si ca aduc sfarsitul lumii etc. etc. M-am saturat de tot felul de speriati care gasesc si in cele mai banale chestii ,cum ar fi un concert in cazul de fata, semne ca nu stiu ce mare nenorocire se va abate asupra noastra.
    Eu am fost acuzat ca sunt satanist deoarece am parul mare Lumea asta devine din ce in ce mai nebuna...si mai proasta !
    @DevilBringer: De acord cu tine in cea ce priveste religia,dar nu prea cred ca are rost sa discutam subiectul asta aici si acum,parerile sunt impartite

  18. #8038 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Studentul pai acum ce facem? Ne apucam sa-i luam pe fiecare de pe forum la puricat sa vedem daca au jucat jocul inainte sa-i lasam sa-si dea cu parerea? "O rautate gratuita" .. nota 9? Acum ai putea zice WTF? Dupa parerea ta cat merita jocul, asa, de curiozitate?

  19. #8039 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Naz tu nu esti "acela" care a zis ca Batman Arkham Asylum este facut dupa film?

  20. #8040 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Mika , ma refeream la faptul ca omul nu face dovada ca are vreo consola , si ca se trezeste sa aprobe o nota aiurea . Nu ma intereseaza jocul asta , asa ca nu-i pot da o nota , dar daca toata lumea il ridica in slavi , DUPA CE IL JOACA , si vezi ca vine unul care n-are nicio consola trecuta si zice un binemeritat 9 , normal ca ii zic ceva . Putea sa fie vorba despre orice alt joc ... Ma rog , vad ca-mi sare prea multa lume in cap , ai dreptate naz , merita 9 .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 402 of 501 FirstFirst ... 302 352 392 400 401 402 403 404 412 452 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10181 Last Post: 08-05-2024, 02:30
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts