Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 445 of 501 FirstFirst ... 345 395 435 443 444 445 446 447 455 495 ... LastLast
Results 8,881 to 8,900 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #8881 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    I'm blushing....

  2. #8882 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    A College Prank That Strikes Back
    Attached Images Attached Images prank.jpg

  3. #8883 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar


    Astia nu sunt normali

  4. #8884 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Ms Devil sunt mondiali tipii, acuma ma uit la toate vide-urile lor







  5. #8885 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    When it's a number 2...i look like number #1

    Un videoclip care mi-a facut ziua mai frumoasa!

  6. #8886 SP
    Member sahara's Avatar
    Postez aici:

    Vreau sa trimit un colet prin fan. Cum se face? Eu nu am mai trimis pana acuma. Plata coletului se va face ramburs. Eu i-am sunat sa vina dupa colet, intre 3 si 6, cand vin le zic unde sa trimita... Mai trebuie si altceva? Adica cum sunt eu sigur ca ajunge unde trebuie si ca nu se pierde xD.

    PS: Mi-au zis ca cica trebuie sa vada ce e in colet pt. ramburs. Asa se face?

  7. #8887 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    La 1:52 acela nu e steagul Romaniei?

  8. #8888 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by sahara View Post
    Postez aici:

    Vreau sa trimit un colet prin fan. Cum se face? Eu nu am mai trimis pana acuma. Plata coletului se va face ramburs. Eu i-am sunat sa vina dupa colet, intre 3 si 6, cand vin le zic unde sa trimita... Mai trebuie si altceva? Adica cum sunt eu sigur ca ajunge unde trebuie si ca nu se pierde xD.

    PS: Mi-au zis ca cica trebuie sa vada ce e in colet pt. ramburs. Asa se face?

    Scri pe colet unde vrei sa ajunga .

  9. #8889 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    La 1:52 acela nu e steagul Romaniei?
    YouTube - Akon - Oh Africa

    Tu vorbesti serios? Sincer.. e grav daca da

  10. #8890 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Care e problema ta omule?

  11. #8891 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Pai uite-te atent la intrebarea ta, uite-te inca odata si inca odata si inca odata la videoclip, aminteste-ti in ce tara traiesti si uite-te ce steag are

  12. #8892 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Steagul ala este al Republici Chad, albastru ala ii mai inchis la culoare daca te uiti atent pe cand al nostru e mai deschis.

  13. #8893 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105X View Post
    Steagul ala este al Republici Chad, albastru ala ii mai inchis la culoare daca te uiti atent pe cand al nostru e mai deschis.

    Vezi ca si la tine e grav daca doar de albastru vorbesti

  14. #8894 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Probabil te referi la faptul ca este orizontal, este asa deoarece probabil pe fata nu se putea proportiona destul de bine pe vertical si d c spun asta ? Deoarece din cunostintele mele nu este steag pe orizontal cu ordinea aceasta de culori.

  15. #8895 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Atata timp cat intre albastru galben rosu pe orizontala si albastru galben rosu pe verticala este o diferenta enorma (mai ales cand vine vorba de steaguri) cred ca indiferent de cum ar fi fost pozitionoarea pe fata sau mai stiu eu ce, ar fi trebuit sa il puna asa cum este el.

    Cat despre faptul ca nu sunt alte steaguri cu aceste culori pozitionate pe orizontala, nu cunosc ceva sigur, dar daca spui ca este asa, te cred pe cuvant , caz in care imi cer scuze fata de Zero, fiindca diferenta de nuanta nu este ceva atat de important (poate doar faptul ca este o melodie despre Africa, iar Romania nu este "pe zona" )

  16. #8896 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Cred ca am vazut si Turcia si UK pe acolo si nici alea nu sunt prin zona. lol

  17. #8897 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Cred ca am vazut si Turcia si UK pe acolo si nici alea nu sunt prin zona. lol
    Cred ca logica e ca steagurile sunt ale celor care participa la cupa mondiala...

    Nu tari din Africa... Am vazut si Italia ca apare.. si US, Anglia, Turcia....

  18. #8898 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Zona = World Cup South Africalol

  19. #8899 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Pai si turcia sau america este pe zona? Nu de alta da si steagu american e in video....melodia se vroia pentru world cup.

    LE : ce inseamna sa scrii si sa pleci de la pc...enjpe mii de posturi inainte de al meu

  20. #8900 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    Cat despre faptul ca nu sunt alte steaguri cu aceste culori pozitionate pe orizontala, nu cunosc ceva sigur, dar daca spui ca este asa, te cred pe cuvant , caz in care imi cer scuze fata de Zero, fiindca diferenta de nuanta nu este ceva atat de important (poate doar faptul ca este o melodie despre Africa, iar Romania nu este "pe zona" )
    Deci dupa cum am zis din baza cunostintelor mele dar am si facut putina cercetare si nu am gasit un asemenea steag.

    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    Atata timp cat intre albastru galben rosu pe orizontala si albastru galben rosu pe verticala este o diferenta enorma (mai ales cand vine vorba de steaguri) cred ca indiferent de cum ar fi fost pozitionoarea pe fata sau mai stiu eu ce, ar fi trebuit sa il puna asa cum este el.
    Aici sunt de acord cu tine si este in principal gafa celor care au facut videoclipul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 445 of 501 FirstFirst ... 345 395 435 443 444 445 446 447 455 495 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10179 Last Post: 23-02-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts