Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 501 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 109 ... LastLast
Results 161 to 180 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #161 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Spitalul SRI () pentru o mica operatie. Nu, nu mi-au implantat nici-un cip (cred ca doar au schimbat bateriile la cel vechi)
    Cert e ca urasc spitalele... de-asta am cerut sa nu stau decat post-operator, dupa care, ma duc din 12 in 12 ore sa mai bage niste juice in branula. Va fi super fun, mai ales ca azi trebuie sa merg la o nunta... unde nu am voie sa stau in picioare, sa beau... belea, nu alta
    Si eu care credeam ca ti-au implantat niste motion controlere pentru ps3 si x360 lol lol deci aveai si se conumase bateria
    Succes si noroc ! ( pt nunta si pt operatie , sa se vindece bine )

  2. #162 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    am un pc care atunci cand bag cablul de alimentare in susrsa se aprinde instantaneu fara sa apas pe butonul de power si nu trimite semnal la monitor.am incercat sa scot placa de baza cu toate componentele si sa le pun la loc, tot asa face.am incercat sursa la alt pc, merge.ce pot sa fac?care componenta este de vina?(atunci cand se autoaprinde se invart coolerele de la procesor si de la placa video).aceasta problema a aparut de cand am scos firele de la power/reset >>> placa de baza.va rog ajutor.

  3. #163 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Scoate-i bateria de bios si pune-o la loc . Incearca alta sursa .

  4. #164 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    sursa e buna ca am incercat-o si la alt pc.

    ---------- Post added at 07:41 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

    tot asa face chiar daca ii scot bateria de la bios si o bag iar.

  5. #165 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Attached Images Attached Images hamster.jpg

  6. #166 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    E atat de dragut . Il vreau

  7. #167 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    [/url] acum am aflat de el...

    ---------- Post added at 03:43 AM ---------- Previous post was at 12:29 AM ----------

    stie cineva vreun loc in bucuresti unde pot repara un monitor de 17'' si sa nu costa 75% din valoarea lui? preferabil sector 1.

  8. #168 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am si eu o intreabre si nu stiu unde sa o pun. daca o puneam la GSM stiam ca nimeni nu o va vedea asa ca m-am hotarat sa o pun pe spambox. se poate cumva decoda un telefon blackberry in romania si cu cat? ca am facut rost de unul si vreau sa stiu daca pot sa pun o cartela de orange. telefonul e din USA.

  9. #169 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    teododotheone,exact problema asta am avut-o si eu in urma cu 2 saptamani.
    Vezi firele de pe placa de baza sa fie bagate corect(alea mici,cu 1 pin-Power ON,Restart,Speaker,etc)
    Problema cu monitorul am rezolvat-o cu o resetare de jumper.

  10. #170 SP
    Admin MonkY's Avatar
    AndRewqp: vezi daca exista TurboSim sau ceva de genul acesta pt. Blackberry. Sau vezi daca se poate din soft. Daca nu, iti recomand sa deschizi thread dedicat pe aria GSM, poate s-a mai lovit cineva de asa ceva...

  11. #171 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    De ce in toate videoclipele romanesti recent aparute (alde inna, connectr si care mai sunt) trebuie sa sara aia in cap, sa sparga geamuri si sa danseze in ploaie?

    PS: Au revenit rimele ieftine gen soare - mare doar ca acum sunt adaptate in engleza.
    Pentru ca au descoperit si producatorii romani camerele care au slow motion si tot ce stiu sa faca sunt aceleasi clisee pe care le faceau strainii acum muuult timp.

  12. #172 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Dc 007 are voie sa il tina pe Hitler la avatar si eu nu?

  13. #173 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Haha,that was funny!!

  14. #174 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Ce as mai putea face sa imi treaca raceala asta nenorocita , mai ales ca maine plec la mare , si nu mi-as dori sa stau inconjurat de servetele pe plaja .. Spuneti-mi si mie ce leacuri ati folosit pentru tipul asta de raceala ( secretii nazale apoase , reprize de stranutat , gat inflamat ) .

  15. #175 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    teododotheone,exact problema asta am avut-o si eu in urma cu 2 saptamani.
    Vezi firele de pe placa de baza sa fie bagate corect(alea mici,cu 1 pin-Power ON,Restart,Speaker,etc)
    Problema cu monitorul am rezolvat-o cu o resetare de jumper.
    cum adica cu o resetare de jumper?zi-mi mai detaliat te rog.

  16. #176 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    gata, azi ma intorc acasa. dupa 2 luni in tara lui Cristofor Columb ma intorc in sfarsit acasa . mai am un singur hop, 10 ore cu avionul . pa, ne vedem in Romania.

  17. #177 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    OMG 10 ore...nu o sa ma prindeti pe mine cu vre-un avion niciodata,in felul cum pica ca mustele,no thx.Maibine ma duc cu bicicleta decat avionu

  18. #178 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    OMG 10 ore...nu o sa ma prindeti pe mine cu vre-un avion niciodata,in felul cum pica ca mustele,no thx.Maibine ma duc cu bicicleta decat avionu
    Da, buna gandire, pacat ca sansele sa mori intr-un accident auto sunt cu cateva zeci de procente mai mari decat sansele unui deces intr-un accident aviatic.




    Stie cineva un sistem de boxe cu iesire optica pana in 2-3 milioane? 2.1 preferabil, vreau sa-mi trec PS3-ul la monitor.

  19. #179 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Stie cineva un sistem de boxe cu iesire optica pana in 2-3 milioane? 2.1 preferabil, vreau sa-mi trec PS3-ul la monitor.
    cred ca astea sunt cele mai bune
    Logitech X-230 Lista de preturi - cel mai mic pret
    http://www.emag.ro/boxe/boxe-logitec...70123-09141914

  20. #180 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Esti sigur ca au iesire optica ? Daca da maine ma duc si le caut in Deva

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 501 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 109 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts