Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 257 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 39 79 129 ... LastLast
Results 561 to 580 of 5121

Thread: SpamBox plx ?! :D

  1. #561 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Hehe, Khan... viata e naspa
    Stai linistit, te asteapta update'ul si pe tine, nu fuge

  2. #562 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Ronan pot sa te ajut si eu daca vrei.Da-mi id-ul pe mess si iti explic.Eu am scoso de pe GTA 4.Si ma joc fara sa mai scoata zgomote.

  3. #563 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Daca puteti sa scrieti aici ar fi super...si eu as fi curios sa stiu cum sa scot cat de cat, zgarieturile de pe discuri

  4. #564 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    E foarte simplu.Am avut noroc cu tatal meu care a facut acelasi lucru la masina.Cu o pasta asemanatoare.Eu am facut asa:
    Pasul 1:Stergi foarte bine cd/dvd-ul pana nu mai ramane pic de grasime de la maini pe el.
    Pasul 2: Pui pasta pe zgarieturi si o imprastii pe toata suprafaza zgariata
    Pasul 3: presezi cu servetelul de bumbac cu care vin in pachet pana cand dispar zgarieturile.In caz ca nu dispar ai in pachet o hartie gen smirghel pe care o umezesti si iei din stratul de plastic pana devine zgarietura foarte putin adanca.Partea cu hartia se aplica in cazul zgarieturilor dese si a celor adanci.
    La mine de exemplu a trebuit sa pun doar pasta fara sa folosesc hartia si mai sus puteti vedea poze cu ditamai zgarietura pe care o aveam.Inca a mai ramas o urma mica dar totusi nu mai este lafel.Daca pun jumatate de tub cred ca o sa il fac nou nout.
    Am mai postat odata la sectiunea Xbox 360.

  5. #565 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Merci de help guys. Merg m�ine prin oraș să văd, poate găsesc ceva util.

  6. #566 SP
    Member leggollas11's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    care sunt sansele...

    Sa joci Fallout 3 o saptamana in continuu si sa nu dai nici un pic de importanta daca esti Live sau nu... whatever.. si fix in ziua cand se lanseaza NXE sa nu mearga netu?

    Ajung diseara dupa munca acasa.. si n-am ce face..

    Joc Kameo de nervi, ca e bun la stres jocu ala.
    Care sunt sansele ca exact atunci cand faci rost de bani de un X360 premium, si dai comanda la gameshop.ro sa se gaseasca sa mute depozitu` chiar a 2a zi dupa ce ai dat comanda? Adica... te gandesti ca nu ti se poate intampla tocmai tie, nu? ehh.... life... probabil si eu o sa rup Kameo`u o perioada dupa ce iau consola ca sa mai omor din nervii creati zilele astea

  7. #567 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    hahaha si eu joc Kameo.. sa ma calmez dupa Fallout 3.

    Nu tre' sa mai vad arme o vreme

  8. #568 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...mi-am luat pastă! Să vedem efectele , brb

    ***later edit***

    ayayayayaya! Merge! - e perfect nou discul (lucește, licurește, strălucește, sclipește, radiază, etc) - instalarea s-a și terminat, woooooo! shala!

    Pasta a costat doar 16 lei, de la magazinul Intend din Cluj - Evi Disc Repair

  9. #569 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    se pot face niste concursuri?.gen cum a fost cel de halloween.desigur daca sunt ceva sponsori.

  10. #570 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    concursuri se tot fac de cand a aparut consolegames si se vor face in continuare

  11. #571 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Azi ii premiem pe castigatorii concursului Forza
    Mo, sa vin cu sampanie ?

  12. #572 SP
    Junior Member StefC's Avatar
    Quote Originally Posted by leggollas11 View Post
    Care sunt sansele ca exact atunci cand faci rost de bani de un X360 premium, si dai comanda la gameshop.ro sa se gaseasca sa mute depozitu` chiar a 2a zi dupa ce ai dat comanda? Adica... te gandesti ca nu ti se poate intampla tocmai tie, nu? ehh.... life... probabil si eu o sa rup Kameo`u o perioada dupa ce iau consola ca sa mai omor din nervii creati zilele astea

    same story here culmea, dar eu am fost mai incet, am comandat la o zi dupa ce s-a inchis, dar nu am vazut anuntzul pe site ^^

    oricum let's hope we'll have them by friday *hope* *hope* *hope*

  13. #573 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Salut Ștefaneeeeeee! <3 GPL LEague wooo!


    **later edit***

    Pe cei din Cluj �i așteaptă o mega surpriză . Nu dau �ncă detalii (evident că are legătură cu games...), doar fac puțin teasing, shala!

  14. #574 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    mi-am facut bruta

  15. #575 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    mi-am facut bruta
    Ce ti-ai facut, burta ?

    Apropos, felicitari pentru 100% activity ! Se pare ca am ramas 4 cu 100% activity. Eu, tu, istrategie si RonanN1.
    In aceeasi nota, Bobby a ajuns la 28% activity ! Donely 47%, Darkie 36%, GeOKer 14%, Max 9%... oooo...

  16. #576 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ca un super fan al jocurilor Bloody Roay și Dino Crisis (le iubesc! ) pot spune că sunt extrem de dezamăgit de felul �n care au fostu uitate de toată lumea...

    Nici măcar un suport X360 pentru [video=youtube;y87LgstSddQ]http://www.youtube.com/watch?v=HpwRzaYVSIM"]Bloody Roar Extreme [/URL]sau [URL="http://www.youtube.com/watch?v=y87LgstSddQ[/video] (care sunt exclusivXbox)...mare păcat. Cum au făcut cu seria Soul (Soul Blade -> Soul Calibur) așa puteau face și cu cele două de mai sus. Și nu sunt singurele jocuri neglijate...

    *ex de nota ZC:

    Soul Edge (Japan) - Arcade
    Soul Blade - PlayStation 1
    Soul Calibur - Sega Dre@mcast
    Soul Calibur II - PlayStation 2/Nintendo Gamecube/Xbox
    Soul Calibur III - PlayStation 2
    Soul Calibur IV - PlayStation 3/Xbox 360
    Soul Calibur Legends - Nintendo Wii

    ...și sper să mai urmeze

    (Puțină lume știe de faza cu Soul Calibur Legends...dar hai că vă povestesc super scurt. Legends defapt e mod-ul de joc Soul Edge Master incorporat �n Soul Calibur (chiar și Soul Blade/Edge au avut) care a fost redenumit �n Soul Calibur Legends și transformat �ntr-un joc solid, care a mers spre Wii.

    Și chestia asta se poate implementa și la seria Tekken cu Tekken Force Mode foarte simplu (da știu e cam aiurea, dar toată lumea vrea să joace ceva, cum să lase Namco Wii-ul ). Apare Tekken 6 pe PS3 și X360 și Wii? hopa un Tekken Foce Mode redenumit...de exemplu - pac joc solid.

    Mai zic?

    �n concluzie...cuv�ntul magic pentru 2009 sper să fie remake. Sunt O TONĂ de jocuri bune care prinr-un remake ar splubera tot. (mă rog, Generatia McDonald�s acuma citește reply-ul meu cu niște ochi ).

    Medal of Honor? Nicio problemă

    Medal of Honor - Remake
    Medal of Honor: Underground - Remake (Manon!!!!)
    Medal of Honor: Rising Sun - Remake (sau măcar X360 support)

    Bloody Roar? Nicio problemă

    Bloody Roar 2 - Remake (indiferent ce versiune)
    Bloody Roar Extreme - Remake (sau măcar X360 support)

    Final Fight? Nicio problemă

    Final Fight ZX - Remake

    Dino Crisis? Nicio problemă

    Dino Crisis - Remake
    Dino Crisis 2 - Remake
    Dino Crisis 3 - Remake (sau măcar X360 support)

    Fighting Force? Nicio problemă

    Fighting Force - Remake (ăla CO-OP fighting woooooo!)

    ...etc!

    Ei scot jocuri pe bandă rulantă...niște umbre palide next gen.

  17. #577 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai RonanN1, chiar daca nu merge pe Xbox 360, inca se mai gasesc Xbox-uri... chiar la preturi super ok. Iei un Xbox, mai pui si un XBMC pe el... everything is ok then...

  18. #578 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pai RonanN1, chiar daca nu merge pe Xbox 360, inca se mai gasesc Xbox-uri... chiar la preturi super ok. Iei un Xbox, mai pui si un XBMC pe el... everything is ok then...
    ...�nțeleg ce zici. Mereu am folosit alternative , ideea e ca să nu le uite! Că nu-s jocuri de 2 lei...(culmea că alea ies la rampă acum de nu-i adevărat).

  19. #579 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Ronan, legat de jocuri xbox pe 360... lista care este acum la ei pe site este cea finala... nu vor mai face compatibilitate la nici un titlu xbox original... au declarat asta oficial, acum ceva timp in urma

  20. #580 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Ronan, legat de jocuri xbox pe 360... lista care este acum la ei pe site este cea finala... nu vor mai face compatibilitate la nici un titlu xbox original... au declarat asta oficial, acum ceva timp in urma
    ...merci. Păi...să le fie rușine.

    Parcă acuma-i văd pe oficialii Micro$oft la o masă rotundă zic�nd:

    ...gata! le cerem bani pentru emulator support. Dacă nu ne dau X bani, nu primesc support.

    Și sunt sigur că discuții din astea există și �n tabăra Sony.

    JERKS! shala!

    ***later edit***

    ...cum să uit de Syberia și Syberia 2! Extraordinar! - automatons!



    (n-am iesit din casă p�nă ce n-am �nvățat main theme la pian)

    ...sau


    Mor!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 257 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 39 79 129 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: Yesterday, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts