Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 257 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 95 145 ... LastLast
Results 881 to 900 of 5121

Thread: SpamBox plx ?! :D

  1. #881 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Daca iese bine, imi cumpar live pe un an si gears 2


    Gata, nu mai sta pe forum, mergi la invatat. Log out !

  2. #882 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    a 12-a. Sincer sa fiu nici eu nu stiu de ce sunt asa inspirat la mate anul asta... in ani trecuti 5-8 daca luam 5-6 pe semestru faceam chef
    Bine... in clasa a 8-a m-am mai trezit putin am urcat pana la 7-8.
    In clasa clasele 9-11 nu prea saream de 7 dar aveam momente cand luam si 9...
    Acu dreaq stie ce am, m-am tampit cred... batranetea asta
    Economia aia in schimb e spurcata rau... defapt e o economie facuta in ultimii 2 ani + gestiune economica + contabilitate toate impachetate frumos sub numele de economie aplicata sub o forma "elevata" si enervanta in acelasi timp, asezonata cu probleme de mate si formule cat cuprinde...
    La romana, totul tine de "vrajeala"

  3. #883 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    666 The Number of the Videos

  4. #884 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Si eu dau maine teza la mate deoare a zis profa ca trebuie s-o repetam , am luat toata clasa sub 5 si cica nu vrea sa ne lase pe toti corigenti . pana acum am iesit bine la teze dar mai trebuie sa mi-o aduca la fizica si fac pariu ca nu i-au mai mult de 6 . succes pentru trickz si Mika

  5. #885 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...și totuși, pe c�nd suport .mkv pentru 360?

  6. #886 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    este convertor special pentru video format pentru xbox Videora Xbox360 Converter - Xbox360 Video Converter

  7. #887 SP
    is the man! trickz's Avatar
    frumos ar fi sa fie oficial (deci direct pe xbox360)

    cred ca imi iau live... ar trebui sa fie peste 5, teoretic, nota de la teza

  8. #888 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Ce frumos e la Lic de Arta...avem teze la Mate Romana Psihologie si Engleza si la bac dam Engleza scris,Romana oral si scris,SPORT si restu desenele noastre...

  9. #889 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Bine, aia știu, dar vreau direct...că m-am săturat de atatea artificii . Plus că era vorba de show video name in status (ceva de genu) unde e chestia aia? Tot watching a video sau playing netflix scrie...

    Caca maca...

  10. #890 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Ce frumos e la Lic de Arta...avem teze la Mate Romana Psihologie si Engleza si la bac dam Engleza scris,Romana oral si scris,SPORT si restu desenele noastre...
    pai nah daca vrei sa devii artist e bine , daca vrei sa ajungi inginer nai sanse...

  11. #891 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Eu sunt la Design....imi place Design-ul de produs si anume "mobila" + jucariile din lemn....si sa sti ca la liceu de arta faci multa "inginerie"...pt ca lumea se duce la arhitectura unde fara sa vrei inveti si chestii de rezistenta,de mediu si tot felu de chestii care implica rezistenta unei cladiri in timp.

  12. #892 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    pai din cate stiu eu la liceul de arta nu se face multa fizica si nici materii specializate pe inginerie cum se fac la un liceu tehnic

  13. #893 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Nu se face fizica...dar faci Arhitectura si arhitectii stiu fizica aia necesara pentru o cladire...nu te invata formule...dar te invata chestii prin care sa faci o cladire sa nu se incline din cauza zapezii iarna sau o cladire in care sa mori de frig chit ca ai 10 calorifere...

  14. #894 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    pai din cate stiu eu la liceul de arta nu se face multa fizica si nici materii specializate pe inginerie cum se fac la un liceu tehnic
    G3ox eu sunt la un liceu tehnic si vreau sa iti spun ca nici vorba se se faca fizica . am 2 ore pe saptamana de fizica unde invatam numai prosti nici nu se compara cu cate chesti interesante am invatat in scoala generala. da cei drept se face tehnologie la greu dar sunt foarte usoare lectiele .

  15. #895 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    sunt si eu la liceu tehnic si fac 3 ore de fizica pe saptamana.

  16. #896 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Eu sunt la liceu normal, profil mate info bilingv intesinv franceza si nu vreti sa stiti cate ore de fizica am

  17. #897 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Vai de capul meu cate LED-uri am
    ... parca setasem maxim 10. Cred ca forumul CG are o vointa si o inteligenta proprie. Maine poimaine ma baneaza.

  18. #898 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Vai de capul meu cate LED-uri am
    ... parca setasem maxim 10. Cred ca forumul CG are o vointa si o inteligenta proprie

    Haxxor

    Gata, ma opresc sa nu zica lumea ca fac post hunting

    Retro Sabotage - Super Mario Bros. | Golden Words - Flash Game [ver.9.0 req.]

  19. #899 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Ce-a mai urata materie este Chimia....nu inteleg nimic,unele lucruri le afli din cultura generala dar altele ma chinuiam si cate 1 ora si nu intlegeam nimik acum am invatat lectia,cel mai bine nici nu mai depun efort sa invat ceva.

  20. #900 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Ce-a mai urata materie este Chimia....nu inteleg nimic,unele lucruri le afli din cultura generala dar altele ma chinuiam si cate 1 ora si nu intlegeam nimik acum am invatat lectia,cel mai bine nici nu mai depun efort sa invat ceva.
    Sunt DE ACORD !!!!!!!!!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 257 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 95 145 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10181 Last Post: 08-05-2024, 02:30
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts