Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 42 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 ... LastLast
Results 761 to 780 of 835

Thread: Your Desktop Screenshots

  1. #761 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    clean
    Attached Images Attached Images tt.png

  2. #762 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Still addicted to muv-luv :
    Attached Images Attached Images clipboard03.jpg

  3. #763 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Inuyasha desktop XD:
    Attached Images Attached Images clipboardses.jpg clipboardinu.jpg

  4. #764 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    mac os
    Attached Images Attached Images screen-shot-2014-05-15-14.30.38.png

  5. #765 SP
    Member FlyingPotatoes's Avatar
    Ce de pasionati de anime-uri pe aici
    Attached Images Attached Images 5ed104db37a0aa21bae0f9160f1cac0e.png

  6. #766 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Am decis sa ma intorc la windows 7 momentan, cel putin pana se finalizeaza lucrarile la windows 8, pentru ca este cel putin pentru configuratia mea ceva mai stabil, deasemenea m-am intors in elementul meu, MuvLuv, mai ales ca sunt traduse acuma primele doua volume din Chronicles XD:
    Attached Images Attached Images clipboard-m-tda.jpg

  7. #767 SP
    Member SiCK's Avatar
    Simplu.
    Attached Images Attached Images sshot-2.png

  8. #768 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    M-am decis sa reincerc Windows Vista, si spre surpriza mea dintre toate OS-urile recente merge cel mai bine, suspectez ca este din cauza placii de baza am un hibrid ceva mai ciudat, dar acesta este si unul din motivele pentru care am decis sa-l incerc, deoarece in trecut stiam ca merge bine pe ceva oarecum asemanator. In fine sunt foarte multumit pana acuma , si ca sa fiu sincer din punct de vedere vizual si a meniurilor ramane windows-ul meu favorit la ora actuala, totusi cea mai mare surpriza este ca am chiar si in unele jocuri performanta mai buna ca pe 7 is 8.1 :
    Attached Images Attached Images clipboard01.jpg

  9. #769 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Esti singura persoana din LUME caruia Windows Vista ii merge mai bine decat altceva.

  10. #770 SP
    Member bartonn's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105X View Post
    M-am decis sa reincerc Windows Vista, si spre surpriza mea dintre toate OS-urile recente merge cel mai bine, suspectez ca este din cauza placii de baza am un hibrid ceva mai ciudat, dar acesta este si unul din motivele pentru care am decis sa-l incerc, deoarece in trecut stiam ca merge bine pe ceva oarecum asemanator. In fine sunt foarte multumit pana acuma , si ca sa fiu sincer din punct de vedere vizual si a meniurilor ramane windows-ul meu favorit la ora actuala, totusi cea mai mare surpriza este ca am chiar si in unele jocuri performanta mai buna ca pe 7 is 8.1 :
    Funny

  11. #771 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Esti singura persoana din LUME caruia Windows Vista ii merge mai bine decat altceva.
    Daca te uiti putin pe net o sa vezi ca nu sunt singura persoana din lume care este mai multumita de vista decat de restul , oricum tin sa mentionez ca sunt cu update-urile si SP-urile la zi.

  12. #772 SP
    Junior Member BigBibi's Avatar
    Hai si eu cu desktopul !

  13. #773 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Hop si eu!
    Attached Images Attached Images desktop.jpg

  14. #774 SP
    Junior Member ddevil's Avatar
    Il am de ceva timp asa :-) > Wallpaper de pe pe topicul consolegames wallpapers
    Attached Images Attached Images desktop.jpg

  15. #775 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105X View Post
    M-am decis sa reincerc Windows Vista, si spre surpriza mea dintre toate OS-urile recente merge cel mai bine, suspectez ca este din cauza placii de baza am un hibrid ceva mai ciudat, dar acesta este si unul din motivele pentru care am decis sa-l incerc, deoarece in trecut stiam ca merge bine pe ceva oarecum asemanator. In fine sunt foarte multumit pana acuma , si ca sa fiu sincer din punct de vedere vizual si a meniurilor ramane windows-ul meu favorit la ora actuala, totusi cea mai mare surpriza este ca am chiar si in unele jocuri performanta mai buna ca pe 7 is 8.1 :
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Esti singura persoana din LUME caruia Windows Vista ii merge mai bine decat altceva.
    Quote Originally Posted by bartonn View Post
    Funny
    In urma testului cu Vista am reusit sa depistez care era problema cu driverele de la placa de baza cu windows 8 si 7. Una din componentele driverelor imi cauza problemele, iar fara drivere performanta lasa de dorit, acuma sunt pe windows 7 si sincer sunt socat cat de bine se poate misca, sa speram ca o sa am si stabilitate in continuare. Sincer nu inteleg care este problema mi sa parut totusi ca arata frumos desktop-ul si l-am postat... personal nu cred ca era nevoie de ironie, mai ales ca nici nu sa acordat prea multa atentie la ce am postat.

    In fine back to 7 :
    Attached Images Attached Images clipboard01.jpg

  16. #776 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Putin minimalistic/retro but i dig it, este bine ca intr-un sfarsit am rezolvat problema cu windows 7 XD:
    Attached Images Attached Images clipboard01.jpg clipboard01b.jpg clipboard01c.jpg

  17. #777 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Am schimbat putin, pt. o vreme ma potolesc cu post-urile aici :
    Attached Images Attached Images clipboard01b.jpg clipboard01.jpg

  18. #778 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Am decis sa renunt la objectdock, in principal deoarece taskbar-ul pentru mine se doveste a fi mai practic. In plus am zis sa mai incerc odata cu windows-ul 8.1 (daca tot am rezolvat problema cu driverele). Tot ce va pot spune este ca am parte de o experienta excelenta cu windows 8.1 si cu noile sale updatari .
    Attached Images Attached Images clipboard01.jpg

  19. #779 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Theme-ul curent:
    Attached Images Attached Images clipboardusagi.jpg

  20. #780 SP
    Member ymess's Avatar
    screenshot-19.08.2014-12-57-16.png
    xubuntu 14.04

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 42 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 ... LastLast

Similar Threads

  1. PS4 Screenshots By paunstefan in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 83 Last Post: 08-02-2020, 10:06
  2. Your Homescreen Screenshots (Android) By Strike105X in forum Android
    Replies: 33 Last Post: 20-08-2017, 22:10
  3. XO Screenshots By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 17 Last Post: 29-02-2016, 10:01
  4. WoW - Screenshots By naz in forum Jocuri PC
    Replies: 17 Last Post: 04-01-2011, 14:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts