Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 299 of 312 FirstFirst ... 199 249 289 297 298 299 300 301 309 ... LastLast
Results 5,961 to 5,980 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #5961 SP
    Junior Member baghy's Avatar
    mi am comandat si eu o camasa si pantaloni de pe uxcell.
    am platit taxele la check-out , voi avea probleme la vama? imbracamintea e shipp-uita din china..

  2. #5962 SP
    Member Florin27's Avatar
    Am si eu o intrebare:Se pot lista produsele la un seller fara cele "Eligible for FREE Super Saver Shipping." ?

  3. #5963 SP
    Junior Member vimann's Avatar
    Acum 3 zile, am facut ~ 1200 de hituri de la ProductRnR care inca sunt la pending. Nu prea e multumita lumea de requesterul asta... sa ma astept sa-mi dea reject la tot ?

  4. #5964 SP
    Junior Member luludia07's Avatar
    Eu acum 3 luni am primit un mass reject (250 bucati) de la Productrnr,sper sa nu ai probleme ca 1200 de de rejects odata ar putea sa te coste un ban pe cont.

  5. #5965 SP
    Junior Member vimann's Avatar
    Tot ce aveam facut am transferat in gift card ballance, daca imi iau ban sper ca nu pierd si banii nu ?
    Mai trebuie sa fac doar 20 de dolari sa iau un Kindle Touch, ca asta e singurul lucru care m-ar fi interesat.

  6. #5966 SP
    Member ionutz727's Avatar
    Quote Originally Posted by vimann View Post
    Tot ce aveam facut am transferat in gift card ballance, daca imi iau ban sper ca nu pierd si banii nu ?
    Mai trebuie sa fac doar 20 de dolari sa iau un Kindle Touch, ca asta e singurul lucru care m-ar fi interesat.
    nu iti pierzi banii de pe amazon.com daca iti da ban,doar de pe payments.

  7. #5967 SP
    Junior Member vimann's Avatar
    Mi le-a aprobat pe toate, nu-mi vine sa cred

  8. #5968 SP
    Junior Member buzau's Avatar
    ce hituri mai faceti?:d...io sunt pe proxy akum k sunt la facultate si nu mi se incarca aproape nimicAs vrea sa-mi iau un modem usb sa fac hituri dar nu stiu care sunt bune, mi-e frika sa nu faca la fel ca pe proxy sa nu se incarce paginile...Voi ce modem mi-ati recomanda?

  9. #5969 SP
    Member ionutz727's Avatar
    Quote Originally Posted by buzau View Post
    ce hituri mai faceti?:d...io sunt pe proxy akum k sunt la facultate si nu mi se incarca aproape nimicAs vrea sa-mi iau un modem usb sa fac hituri dar nu stiu care sunt bune, mi-e frika sa nu faca la fel ca pe proxy sa nu se incarce paginile...Voi ce modem mi-ati recomanda?
    Nu te verifica dupa ip,stai linistit. Doar cand vad ei ca faci de pe mai multe conturi,doar atunci iti da ban.

  10. #5970 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Apropo de ip, dolores verifica cumva locatia dupa ip? La 70-80% din hituri imi zice ca nu le pot face (ceva cu "sorry, [...] from your location"). Asta se intampla si pe ro, si pe recentul intrat in functiune us.

  11. #5971 SP
    Member Florin27's Avatar
    Da,verifica dupa ip.La multe hituri nu apare locatia us dar ele tot pe ip de us se incarca...

  12. #5972 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Atunci, daca folosesc Tor, sunt sanse sa-mi dea cei de la mturk un ban de sa nu-l pot duce? La cate impart ei, nu m-ar mira sa fie scris pe undeva ceva.

  13. #5973 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    We have detected that your Amazon Payments account cannot be used with Amazon Mechanical Turk

    Please update your address on Amazon.com to reflect where you live. Otherwise, please contact customer support for assistance.
    idei ce-i cu asta ?

  14. #5974 SP
    Member ionutz727's Avatar
    pe ce tara e contul?

  15. #5975 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    era pe ro, l-am schimbat pe us.

  16. #5976 SP
    Member ionutz727's Avatar
    pai trebuia sa intri pe payments sau pa mturk,nu stiu sigur,si sa validezi adresa aia.

  17. #5977 SP
    Ale
    Junior Member Ale's Avatar
    Salutare!Imi spuneti si mie va rog daca se aplica taxe suplimentare in afara de tva si taxe vamale pe electronice sau parfumuri amazon.com si daca da care sunt.Va multumesc frumos pentru eventuale raspunsuri.O zi buna

  18. #5978 SP
    Junior Member buzau's Avatar
    stiti vreun magazin de suplimente din ue?

  19. #5979 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutz727 View Post
    pai trebuia sa intri pe payments sau pa mturk,nu stiu sigur,si sa validezi adresa aia.
    nu mi-au dat niciun link, nimic.

  20. #5980 SP
    Junior Member buzau's Avatar
    Voi ce zicetzi sa-mi cumpar de 100$?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 299 of 312 FirstFirst ... 199 249 289 297 298 299 300 301 309 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts