Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 236 of 312 FirstFirst ... 136 186 226 234 235 236 237 238 246 286 ... LastLast
Results 4,701 to 4,720 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #4701 SP
    Member hcm90's Avatar
    mda...le-am trimis mail sa-mi explice de ce mi-au inchis contul si normal ca primul raspuns a fost "Your account was closed due to a violation of our Participation Agreement and cannot be reopened.", apoi am mai trimis un mail sa-mi explice clar ce am incalcat si ghiciti ce mi-au raspuns: "Your account was closed due to a violation of our Participation Agreement and cannot be reopened."

  2. #4702 SP
    Member yyomax's Avatar
    ia intreabai si a treia oara...poate e cu noroc...sau poate iei si o injuratura

  3. #4703 SP
    Junior Member Hiperjet's Avatar
    Ala e mesaj automat, nu va mai obositi.


    Classify This, aia cu "Is this a webpage?", suck. Faceti pe riscu vostru. S-au plans multi ca le-au reject sute de hituri, am mai zis asta, treaba voastra. Si ffs, platesc bani de seminte. 0.02 centi, l-o-l.

  4. #4704 SP
    Member hcm90's Avatar
    daca le faci bine nu iei multe reject, cam la 100 una, si poti scoate bani frumosi ca merg repede, eu faceam cam 500 cand erau si pt ro, acum banuiesc ca poti face si mai multe ca nu se duc asa repede

  5. #4705 SP
    Member yyomax's Avatar
    nu merita classify this...am avut si eu probleme cu ei...chiar is sucks astia

  6. #4706 SP
    Member Szergiu's Avatar
    de la cel mai ucis hit a ajuns sa tina ore bune...
    sunt putini care le fac(classify this)
    eu nici sa pot nu le-as face...m-am lins pe bot cu ei...

  7. #4707 SP
    Member hcm90's Avatar
    eu le-as face dar nu ma vad prea curand cu 1000 acceptate pe cont de us
    le-am mai trimis un mail in privinta contului, is curios daca imi baga acelasi text

  8. #4708 SP
    Junior Member Maxbleik's Avatar
    Collective Endeavor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. #4709 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Trebuie sa ai 500 de hituri acceptate.

  10. #4710 SP
    Member yyomax's Avatar
    eu nu le vad...crek s-au terminat...oricum nu aveam 500hituri facute...ca baneaza astia contuile pe rupte...

  11. #4711 SP
    Banned devil night's Avatar
    ati facut ceva classify it aseara????

  12. #4712 SP
    Junior Member Shelby32's Avatar

    Thumbs up Sers

    Salut!Mi-am facut si eu din nou cont pe Mturk(mi-au banat cateva conturi pana acum) pe US.Sper sa strang niste banuti .Daca stiti sa imi spuneti cv indrumari referitoare la facut de hits,le astept cu drag.Spor la making hits!

  13. #4713 SP
    Member yyomax's Avatar
    si din cateva conturi pana acum nu ai inteles cum se fac????nah....la hit-uri care se fac mai repede si care sunt platite si bine mai sunt postate aici...fii atent si ai sa intelegi...nu poate cineva sa-ti dea mura in gura...cel mai bine fii atent pe forum si ai sa intelegi

  14. #4714 SP
    cRs
    Banned cRs's Avatar
    @ Devil night
    eu am facut cam 120 aseara de la classify it


  15. #4715 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Ce ma enerveaza calificarea aia cu 500 de hituri acceptate

  16. #4716 SP
    Member yyomax's Avatar
    si a bagat si pt cont de US....era park liber pana acum nuh??

  17. #4717 SP
    Junior Member Maxbleik's Avatar
    cate secunde puneti la collective astea de 0.07>>??

  18. #4718 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Ce ma enerveaza calificarea aia cu 500 de hituri acceptate
    i hear you man. Si mie tocmai mio banat celalt cont de US (dupa doar 2 zile) asa ca am zis hai sa fiu cinstit si sa imi fac cont de RO. oricum vad ca majoritatea hit-urilor bine is pt toata lumea. Si daca asta inseamna ca nu o sa imi baneze contu dupa 2 zile atunci is de acord sa ma cont de RO.

    De curiozitate, care HIt-uri erau Us only?

  19. #4719 SP
    Member yyomax's Avatar
    ce tzigani is astia de la mturk...am facut cont marti...am facut 500 la classify it...si acum vad contul suspendat....2 zile...nici nu stiu ce sa mai fac...fac degeaba

  20. #4720 SP
    Junior Member XtReme's Avatar
    Mie tocmai mi-au deblocat contul de amazon.com si amazonpayments dupa vreo 2 luni de asteptare...totusi contul de mturk e inca suspendat, pe ala nu cred ca il mai recuperez, totusi raman cu 50 dolari. De acum nu mai am ce face, trebuie sa imi fac cont de RO, nu merita sa fac Nshpe mii de HIT-uri apoi sa imi blocheze contu...spor si voua!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 236 of 312 FirstFirst ... 136 186 226 234 235 236 237 238 246 286 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts