Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 65 of 312 FirstFirst ... 15 55 63 64 65 66 67 75 115 165 ... LastLast
Results 1,281 to 1,300 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #1281 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    lasa ca nu esti singurul . Si eu am vreo 300-400 de hituri de genul si inca mai fac . Lasa ca in 2-3 zile o sa fie platite toate . Nu-i nici o graba (cel putin la mine )
    A inceput dragul de el sa le platesca si la mine!

    ---------- Post added 28-02-2010 at 04:26 PM ----------

    Acum am facut 250 de hituri de la is this a website

  2. #1282 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Eu am o intrebare pentru cei care fac HIT-uri de US. Pe ce va retrageti banii ? Si cum ? Ca m-am pus odata pe US si trebuia cod de muncitor, bla bla, si nu puteam nici sa scot banii.

  3. #1283 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    am facut request la "Running Score Qualification in Home & Garden (Expert)" si nu am primit nici un raspuns.... a mai incercat cineva ?

  4. #1284 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Am facut si eu request,si nu am primit niciun raspuns...

  5. #1285 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Repet: cum va retrageti banii pe US ?

  6. #1286 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Intri in amazon payments->your accounts->withdraw->amazon card gift si scrii cati bani vrei sa transferi

  7. #1287 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Astazi am lucrat cel mai mult de pana cum,si mai vreau sa fac 100 de hituri pana mai pe seara cand ma intru pe PSN...thx Pastilutza
    Din hiturile in pending 15 sunt de 40 de centi si restu de 3 sper sa le aprobe
    Attached Images Attached Images untitled.png

  8. #1288 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Intri in amazon payments->your accounts->withdraw->amazon card gift si scrii cati bani vrei sa transferi
    Da, dar nu trebuie sa introduci un worker ID ca sa ai parte de Amazon Payments ?

  9. #1289 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    azi am facut 1000 de hituri cu Product Category .... sper sa mai fie si maine

  10. #1290 SP
    Banned iLoo's Avatar
    Dupa Amazon Payments nu poti sa transferi bani si pe card ?
    Sau numai pe US poti sa bagi bani ?

  11. #1291 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Ai nevoie de cont bancar pe US.

  12. #1292 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Am facut vreo 450 de hituri de la product category

  13. #1293 SP
    Junior Member Raul25's Avatar
    Categorize this blog https://www.mturk.com/mturk/preview?...Z57W1Y59Y08WM0 a lucrat cineva? Pareri?

  14. #1294 SP
    Member Energizer's Avatar
    Eu am lucrat. Am facut de test si inca sunt la pending. Acum lucrez la cele cu How-To-Video. Sper sa le accepte.

  15. #1295 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Intri in amazon payments->your accounts->withdraw->amazon card gift si scrii cati bani vrei sa transferi
    si gift cardu asta nu tine cont de tara in care traieste userul . nu stiu cum sa zic . Nu o sa scrie pe gift card ca e luat de catre un locuitor din SUA dar in schimb comanda e dusa in Romania ? . Sau odata ce iei gift card-ul poti sa il folosesti oriunde si nu conteaza in ce tara a locuit tipul de pe mturk ?
    ca eu as zice ca e suspect un tip care locuieste in sua isi comanda sa zicem un ps3 in Romania (numa daca nu trimite la ceva rude )

  16. #1296 SP
    Junior Member Morganxxx's Avatar
    Din cate am observat eu, transferul din contul mturk catre ceva (accesibil RO) se face doar in gift BALANCE, care e altceva decat gift card. Gift balance e gen credit pe amazon.COM. Si cu ala, combinat cu oameni/shop-uri care trimit in RO, poti cumpara chestii de pe amazon.com, folosind banii de pe mturk. Someone correct me if I'm wrong.

  17. #1297 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Alright ! 510 HIT-uri ! De ce 510 ? Ca sa vina fix 20.50$ in cont. Am o fixatie sa am mereu numere rotunjite.

  18. #1298 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Am facut 555 lol, m-am plictisit cand am ajuns la 450(intr-o ora), si am lasat-o mai moale

  19. #1299 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Da.mi-a dat la acum "how to" reject la 18/29 nu m-ai merge ca inaintecred ca nu mai fac decat vreo 5 azi,imi zice ca le plagiez si asta e adevarat dar inainte i-am facut in jur de 50 de hituri asa si le-a aprobat pe toate.

  20. #1300 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    a facut cineva hit-uri Classify text ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 65 of 312 FirstFirst ... 15 55 63 64 65 66 67 75 115 165 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts